Lietotājvārds
Parole
Mūsdienu sabiedrībai vajag spožumu uz citu rēķina. Jāsāk sevi cienīt. Pilnīgi piekrītu. Skolotāji kļūst arvien zombētāki. Skriet, skriet uz pirmo svilpienu. Piekrītu. Piedāvātajos semināros, kursos ir 25 un pat 200 un 300 EUR maksa. Vai nebūtu jāapmaksā izglītības iestādēm šo pakalpojumu nevis uz personiskā rēķina! Kam to vajag?
Kamēr jūs skriesiet pēc kaula "uz svilpienu", neceriet, ka šos pasākumus organizēs brīvlaikā ! Sāciet tak cienīt sevi, savu personīgo laiku - darbs ir tikai līdzekļu ieguves vieta.
Izvēle ir vienmēr, darīt vai nedarīt, piedalīties vai nepiedalīties, u.t.t. Vienmēr būs vairāki pasākumi vienlaicīgi. Visu dzīvē neizdarīsi. Izdari izvēli, kas ir TAVA prioritāte. Es gribēju būt sestdien eksperimentos, bet būšu citur, kur vispār nebiju plānojusi. Dzīve salika savas prioritātes. Cilvēks saplānoja , Dieviņš pasmaidīja - mūsu senču teiciens. Man arī tā. Kāpēc dusmoties un rūgt?
Lai mums stāstrādātutā bērni!
Skolā strādājot, sen jau savu dzīvi pa īstam plānot nevari. Viss tikai darbam - vakari, bieži arī sestdienas un svētdienas.
Biežāk - jā, bet vai šādu iespēju nevarēja paziņot vismaz mēnesi iepriekš??? Mēs taču plānojam savu dzīvi un laiku.....
Biežāk tādus pasākumus!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.