Lietotājvārds
Parole
"Ēnu diena" - labākais, ko jauniešiem vajadzētu izmantot katru gadu. Ļoti žēl, ka agrāk nebija tādas iespējas. Paldies visiem, kuri palīdz jauniešiem aplūkot savas nākotnes izvēles. Īpašs paldies SIA "Sporta medicīna 1" un fizioterapeitei, kura "mazajām ēniņām" ļāva darboties patstāvīgi. Manas procedūras, "ēnu" izpildijumā bija brīnišķīgas. Lai vairāk jaunu speciālistu medicīnā un visās citās profesijās! Ja būs pareiza profesijas izvēle, būs darbinieks, kurš darbu veic ar prieku un pilnu atdevi!
"Šogad "Ēnu dienā" pieprasītākā nozare ir medicīna" - protams, jaunatne beidzot sapratusi lietu kārtību! Kur vēl labāk var iedzīvoties, kā uz otra nelaimes rēķina?! Latvijas veselības "aprūpes" sistēma tieši tāda arī ir!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.