Lietotājvārds
Parole
Man liekas ka Rīgas 45 vidusskolu nekad neslēgs Jo katru brīvlaiku to atjauno
Prichem te direktori? Ja cilveki negrib mācīties. Tad nu atvainojos Tur kaut vai bredu pitu liec par diriki... Vakarskolas gadijuma!
Tad nevis skola jāslēdz, bet direktors jānomaina.
Piedodiet, bet skola ar 26 bērniem nav normāli. Nav! Sāpīgi - bet jāslēdz vien būs!
Palasot komentārus,iznāk,ka slēgs nevis sešas,bet krietni vairāk!Kāpēc IZM mums melo???
Jo tauta muļķāka, jo kungiem vieglāk zagt...
Nav pieminēta arī Ezersalas speciālā skola Ciblas novadā.
Latgalē sākās "likvidācijas darbi" visupirms. Nu, protams, "nepareizais' reģions.Toties NATO karavīri un tehnika pārpilda reģionu.Varbūt skolām vajadzīgā nauda tiek izmantota šīs organizācijas pārstāvju komforta nodrošināšanai?
Bet kāpēc tieši skolas,es nesaprotu kāpēc??Bērniem mūsu laikos vajag izglītību un lai varētu dabūt izglītību vajag skolas un telpas.labak būtu kaut ko citu slegusi!!
beediigi
Rezeknes 3.vsk. nau vēl aizslēguši, bet jadara ar steigu, jo par direktoru nevar but sociālais darbinieks,domes persona ,kurai ceļš vaļa visur vala,arīi stulbuma pietiek.
Šķiet katram pagastam, novadam, apdzīvotai vietai būtu jālemj par to kāda izglītības iestāde ir paturama. Skola ir viena no kultūras dzīves sastāvdaļām katrā apdzīvotā vietā. Nekad nepiekritīšu tam, ka laukos jāslēdz skolas vienkārši dodot pavēli no augšas. Drīzāk valsts uzdevums būtu meklēt iespēju kā mazās skolas paturēt .
Vieglākais -likvidēt,bet vai 30. bērni klasē nav par daudz.Kas notiek ar tiem cilvēciņiem kuriem vajag lēnāku apmācības gaitu.
izbijusī skolotāja 23.02.2020. 21:13:47
Skolotāji nepazūd, jo to pietrūkst. Kurš vēlas palikt profesijā, darbu atrod, bet daudzi likvidāciju pārdzīvojušie atrod citu nodarbošanos. Vienkārši ir ļoti emocionāli sāpīgi, jau 2 gadi pagājuši, bet sapņos esmu savā skolā, kurā nostrādāti 30 gadi...
Veiksmes iesācējs 23.02.2020. 20:31:47
Veiksmes stāsta iesācējs tagad Briselē tur[pina savu!! veiksmes stāstu. Jūs te varat iet d......
Ne vārds nav minēts arī par kādu Dobeles novada pamatskolu...
Sunākstes pamatskolu vietvara plāno reorganizēt, pievienojot Daudzeses pamatskolai. Kāpēc rakstā neparādās šī informācija?
Kas barosies labāk-30 teļi vienā aplokā vai uz pusi mazāk? Kam ir izdevīgas pārpildītas klases?
Kur pazūd likvidēto skolu skolotāji, nav jau viena skola aizslēgta, tādas ir desmitiem. Kaut kāds mistisks paradokss...
Cik baismi skan- likvidēs...?! Bez emocijām! Tiešām- Latvijas veiksmes stāsts.
Un kas notiks ar Sunākstes pamatskolu,kurā 26 skolēni?Varbūt kāds ir lietas kursā?
Kad Rīga paziņos savu lēmumu?
Vērotāja. 21.02.2020. 10:53:32
"Ripoja akmens". Latvijas izmiršana turpinās milzu soļiem. Ķēdīte, kas seko skolas slēgšanai laukos vai kādā citā noteiktā lokālā reģionā, agrāk vai vēlāk( domāju, ka stipri ātrā tempā) novedīs pie vietas deģenerēšanās, iztukšošanās un pazušanas. Arī tie, kas šādās vietās tikai pārguļ nakti, paši strādā citur, bērni arī mācās citus, ar laiku"aizemigrēs" citur. Jau tagad daudzviet laukos cilvēki it kā vēl ir, bet ne vietējā kopiena, sabiedrība, kam dārga šī vietas kultūra, sabiedriskā dzīve un attīstība. Diemžēl.Domāju, ka patieso skumjo stāvokli no mums vēl slēpj. Nauda nebūtu jāiztērē atkal vienai reformai, kuru atkal vajadzēs reformēt. Tad jau griežam uzreiz- Rīga un dažas lielās pilsētas. Lai tad visi ir pie vietas.Nezinu nevienu jēdzīgu reformu pēdējo gadu laikā, kas būtu nesusi reālu labumu ne medicīnā, ne izglītībā, ne citur.
Latvijas veiksmes stāsts! Bravo!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.