Lietotājvārds
Parole
Ja es zinu karate ir interesants sporta veids
Man liekas,ko karatē it ļoti interesants sporta veids.Tajā bērniem tiek mācīta distiplīna izturība.Izstrādāts ātrums,veiklība,ātra lēmumu pieņemšana!Tas ir ļoti skaists un sarežģīts sporta veids!
Ļoti interesanti
No sākuma lasīju ar cerībām, pēc tam sapratu, ka totāls, prasts reklāmraksts... Paņemts kaut kāds svešzemju portāls par paraugu. Katrā valstī tak ir savi iecienītie sporta veidi. Pie mums, piemēram, florbols un orientēšanās (arī citi, protams). Pajautājiet kādam Indijā, vai viņš zin, kas tie tādi! :) Mīļie vecāki, ja domājat par savu bērnu veselību, tad droši sūtiet savus mīļumus uz vieglatlētiku, peldēšanu un orientēšanās sportu. Ja ir iespējama distanču slēpošana, tad arī uz to. Savs labums arī sporta spēlēm - basketbolam, volejbolam, futbolam, florbolam. Hokejs gan tikai turīgo bērniem, bet slidošana kā tāda ir ļoti laba un koordināciju attīstoša. Vispār jau ikviens sporta veids ir labs, ja ar to saprātīgi nodarbojas un ir labs treneris.
Jebkurš sporta veids attīsta bērnu, motivē darbam, māca savu laiku organizēt, plānot, māca sasniegt mērķus. Attīsta gan fiziski, gan garīgi. Izņemot gadījumus, ja bērns nav apkrāvies ar pulciņiem skaita pēc.
Es pati nodarbojos ar sportu vieglatlētiku,jo tas ir mans mīļākais sporta veidz.Vispār es nodarbojos ar sportu veselībai.Man ļoto patīk sportot.Sports ir viens no galvenākajiem dzīvē.Sports ir vajadzīga nodarbība.
Manuprāt sports ne tikai ir veselībai bet arī smadzeņu attīstīšanai,nu tikai drusku,pārējais ir par veselību manuprāt.
Visi sporta veidi ir noderīgi veselības nostiprināšanā, attīstības un labsajūtas veicināšanā. Ja vien nodarbību procesā bez speciālās sagatavotības tiek nodrošināta arī vispusīgā attīstība un ir sabalansēts darba un atpūtas režīms
Labs raksts, manuprāt, vieglatlētika ir visatīstošākais sporta veids.
EKSPERTI, hahaaaaaa
Diezgan precīzi, kaut nesaprotu kādēļ daži vecāki komentāros nevēlas uzlabot savu bērnu fiziskās spējas. Par emociju valdīšanu nedabūsi pa seju, cīņu veidos māca PIRMAJAM NESIST, bet tikai aizstāvēties un aizstāvēt vājākus. Es dažreiz brīnos par citu vecāku aprobežotību un cik ļoti viņi ir neizglītoti citās jomās.
Kārtējā reklāma, vislabākais sporta veidi ir vieglatlētika, tā ir bāze jebkuram sporta veidam, to pateiks jebkuri zinoši dažādu sporta veidu treneri
Perfekts reklāmas raksts. Nesaprotu gan, ar ko atšķiras mākslas vingrošana no estētiskās. :) Jebkurā gadījumā vingrojumi uz baļķa, līdztekām utml. bieži beidzas ar traumām. Baseina hlorētā gaisa elpošana arī diezvai nāk par labu veselībai, plus sēnīšu un maksts infekcijas no baseina netīrā ūdens. Arī cīņas ir traumatiskas, un, ja "valdīsi emocijas", dabūsi pa seju. Dejas īsti nevarētu nosaukt par sportu. Vienīgais pluss - viss vienlaikus un vienuviet. Bet par astronomiskām cenām.
Baigie kartē eksperti
Tā nav patiesība it īpaši ja runa par cīņas šortiem. Te nav rakstīts jāšana sports tas tiešām palīdz bet protams Latvijā ir maz cilvēki kas to var atļauties.
nav minēts, vai ir Rīgas Domes sertificēti, lai varētu atmaksāt nodokli
Vaļa Gribasspēkovna Voļa 03.03.2020. 11:58:13
Tādos sporta veidos kā džudo un tekvondo priekšroka tiek dota vaļas un tehnikas pārākumam pār vienkārši rupju spēku.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.