Lietotājvārds
Parole
Laimīgais students 16.04.2020. 23:40:07
Visi, kam gribas normālas studijas un garantētu budžeta vietu, droši dodaties uz RTA.Tikai kopmītnes bezpersoniskas un nemājīgas!
Sporta pedagoģijas akadēmija! Strādājošo pensionāru un jauno geju izglītības iestāde.Gatavo diplomētus pensionārus un plānā galdiņa urbējus.
Man nepatīk vispār visas šīs 3 vienāda izskata akdēmiskās universitātes: LU,Du un LiepU. Arī ārvalstu studenti nav sajūsmā! Tomēr, kā jau visur, ir arī patīkami izņēmumi -daži jauki pasniedzēji.Piemēram no DU Pedagoģijas pasniedzēja, kas regulāri piedalās konferencēs!
Esmu pārsteigta, ka Liepājas Universitātei piešķirts gandrīz divas reizes vairāk budžeta vietu nekā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijai!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.