Lietotājvārds
Parole
>paskaidrojiet 12.03.2020. 12:53:39 16.03.2020. 20:49:44
Tu, ko, gaišreģis esi? Izskatās, ka tas viss ir piepildījies....
3 dienas atpakaļ 2 ģimenes no Saldus un Brocēniem aizbrauca ceļojumā uz Itāliju!!! Vai un kā šos nesaprātīgos sodīs?
Es piekrītu un ceru ka bērni pa ielām nevazāsies tā isti nav ka tā var inficēsies jo tā ir karantīna un jāpaliek mājās
Kāda vella peec valdības pazinjojums jaaskataas suuda amerikaanu feisbukaa nevis TE
lauva - tiešām nesaprati ironiju!??
Urā skolās karantācijā būs!
Es, savukārt, gri.bu piebilst, ka pārslimot mājās vieglā formā ir viena lieta, bet ceļojumā - tas ir pavisam kas cits. Pat stiprs jaunietis ceļojuma apstākļos var saslimt, nerunājot par vecāka gadagājuma cilvēkiem (skolotāji, firmas gidi utt.)
paskaidrojiet 12.03.2020. 12:53:39
Lūdzu ieskaidrojiet visiem, kuri brīvdienās plāno doties ārpus Latvijas, ka tas šajā situācijā ir pilnīgi bezatbildīgi (neatkarīgi no tā, uz kādu valsti plāno doties)! Braucēji, pirmkārt, var nemaz netikt iekšā tajā valstī, un pēc tam netikt mājās. Otrkārt, pat veiksmīgā gadījumā var izvazāt to vīrusu pa pus pasauli. Vai tiešām nav iespējams ar valdības lēmumu apturēt tūrisma firmu darbību no šodienas uz kādu 1-2 mēnešiem (atkarībā no situācijas) Viss mainās pa stundām, un valstis, kuras nav sarakstā pēc dienas jau tur var atrasties!
Tagad skolu slēgšana vēl vairāk kaitētu, jo visi veselie bērni dzīvosies pa ielām, vecāku darbavietām u.c. , lielāks risks inficēties. Izbraukšanu no valsts tiešām vajadzēja ar likumu aizliegt uz kādu laiku.
pilnīgi tev piekrītu.Tikai izglītības ministrija neaizliedz izbraukt uz vīrusa skartajām valstīm skolēniem,bet gudri spriedelē kā pagarināt mācību gadu un mācīties attālināti.
Vajadzētu pilnībā aizliegt ceļošanu, tieši šo cilvēku dēļ, kuri ceļo, tas vīruss izplatījies pa visu pasauli! Tikai iesakot nebraukt uz tām vīrusa skartajām valstīm neko nepanāks, jo daudzi, kā šķiet, ir pārliecināti, ka tas viņus it nemaz neskars...
nepievienotais komentārs no skolotājas,kuru uztrauc darbības imitācija 11.03.2020. 21:57:02
Paldies,ka nepievienojāt komentāru.jau nedēļu cenšos vest pie prāta kolēģus ,vecākus un bērnus,bet tā,kāIzglītības ministrija tikai rekomende un rekomendē,tad bērni nemaz i nedomā uz Vāciju nedoties.Tagad beidzot pamodāties.
Mūsu klasē jau bija skandāls un diskusija par šo tēmu. Diskusiju karstumā izkristalizējās 3 vecāku grupas - 1. Gudrie vecāki (no vīrusa nebaidās,protams), 2. Stulbie vecāki (no vīrusa baidās) un 3. Mūžīgie klusētāji, bezviedokļu cilvēki, pelēkā masa. Sapratu, ka strīdēties ar "gudriem" idiotiem ir bezjēdzīgi - viņi ir ceļojuši un ceļos neskatoties ne uz ko. Bezatbildīgi cilvēki, kas apdraud visus citus. Nesaprotu, kad valdība saņems drosmi un brutāli aizliegs izbraukt un arī iebraukt Latvijā?!
Ņaudētāji, panikotāji un baidītāji. Visi baigi pareizie. Hā! Kāda šķirba, kur to dabū, vai nedabū...ātrāk,vai vēlāk... Un ir taču vēl trakākas slimības un negadījumi. Un dzīvot varbūt vipār ir kaitīgi...
Epidēmijas skarto valstu saraksts šodien papildināts ar vēl piecām. Tas nozīmē, ka īpaši piesardzības pasākumi šobrīd ir attiecināti kopumā uz 11 valstīm: Ķīnu, Dienvidkoreju, Irānu, Japānu, Singapūru, Itāliju, Spāniju, Franciju, Vāciju, Austriju un Šveici.
Un arī skolotājiem ir jāievēro, ka ierodoties Latvijā no Spānijas caur Londonu ERASMUS projekta ietvaros ar skolēniem, ir nevis uzreiz jābrien klasē, bet jānogaida ieteiktais laiks, lai būtu droši , ka nav atveduši līdzi kādu vīrusu dāvanā pārējiem. Taču diemžēl tā nenotiek...
Lasot visus komentārus par ceļotājiem utt. šodien tik aktuālo, rodas aizdomas( pat pārliecība), ka, pat ja kaut kur būs radiācija vai citas vēl trakākas lietas, cilvēki brauks tāpat, ies, drūzmēsies, slēpos, lidos un cerēs, ka nekas jau nebūs ne pašiem, ne bērniem, kur nu vēl līdzcilvēkiem. Redzējām TV, kā Ķīna pat durvis aizmetinātas... Mums- ja aizslēgtu lielveikalus, ar to jau vien tauta dabūtu tāāāda līmeņa stresu, kas būtu vēl trakāks par jauno vīrusu.
auseklim. tiešām nesaproti? visi braucēji apdraud gan sevi,gan savu ģimeni ,gan pārejos. tu esi bezatbildīgs,vai par naudu varēsi nopikt veselibu? un nevajag citus pēctam gānīt.
Rīta Zvaigzne 11.03.2020. 15:46:11
Kā tad! Auseklim taisnība- braucēji tā domā! Esiet atbildīgi!!!
Auseklītis 11.03.2020. 15:10:47
Kā es varu nebraukt?! Naudiņa ta samaksāta. Varbūt noveiksies un nedabūšu to zarazu. Ja dabūšu, tad gan visus gānīšu. I valdībai tiks, i deputātiem,...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.