Lietotājvārds
Parole
Skolnieciņš no Pokaiņiem 04.10.2020. 21:55:54
Iedzersim liepziedu tēju ar medu un lūgsim Latvju Dievu svētību! Padzīsim Kovidu (Covid-19), kvēpinot kadiķa zariņu. Lūgsim Dabas Māti, lai Kovids (Covid-19) pamet mūsu zemīti! Lūgsim Laimu, lai mums būtu laba veselība! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Stipru veselību no sirds vēlot, Skolnieciņš [Latvju Skaudības Dievs] ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-) #LatvjuDievuSvētība #DabasMāte
Dargi Vēselībnieki! Lidz 14. Aprilī ir bija karantins! Ludzu, mazgat rokas katru dienu! Saglabājiet savu attālumu un nostājieties 2 metru attālumā no cilvēkiem ! Paldies par uzmanību ;)
Man ļoti patīk vēselību,tāpēc kā vēselībs tas ir ļoti labi!
Bērni, kuri apmeklē divas skolas (vispārizglītojošo un mūzikas vai mākslas skolu)- tagad sēdēs pie datora dubultā! Klavieres spēlēs caur internetu? Gleznos caur internetu?
to Skolotājs 19.03.2020. 16:32:59
“Krīzes seku mazināšanai esam paredzējuši konkrētus pasākumus, lai nekavējoties īpaši atbalstītu krīzes vissmagāk skartos uzņēmumus un nozares un sniegtu atbalstu visiem uzņēmumiem un to darbiniekiem. Situācija strauji attīstās un mainās. Šādos apstākļos kavēties nedrīkst, tāpēc esam paredzējuši iespēju operatīvi reaģēt un atbalsta iespējas nekavējoties papildināt, ja būs nepieciešams,” uzsver finanšu ministrs Jānis Reirs. (MK 19.marta lēmums) Lai tikai pamēģina nemaksāt. Piespiedu dīkstāve!
Kādus pulciņus??? Vai tad nav ārkārtas stāvoklis???!
Mamma skolotājam Es arī labprat uzzinātu, kas tā ir par skolu. Varbūt varam nosaukt konkrētas skolas. Man ir bērni,kas apmeklē pulciņus un tiekas ar citu skolu bērniem. Kā var būt tik bezatbildīgi skolotaji.
to mamma skolotājam 18.03.2020. 10:44:25
Lūdzu, nosauciet, kas tā ir par skolu!
Mamma skolotājam 17.03.2020. 21:14:59
Ziņu konkrētu skolu, kur tieši skolotāju bezatbildības un skolas direktores bezatbildības rezultātā var būt vīrusa uzliesmojums ne tikai viņu kolēģiem, bet arī skolēnu un viņu vecāku un vecvecāku ģimenēs. Par ko jācieš skolēniem un viņu ģimenēm???? Lai Dievs sargā visus, kas bija tiešā kontaktā, tas ir mācību sutndās ar šīm personām!!!!
Šuplinskas atbilde Domburam (Delfi TV 37:35) 17.03.2020. 14:08:29
Specializētajās skolās, kur mācās bērni ar garīgās veselības traucējumiem, tālmācība nav īstenojama un tajās mācību process jāpārtrauc
Kā ar samaksu par Interešu izglītību un Projektiem???Nesenā tiešraidē mūsu izglītības ministre skaidri un gaiši nomierināja,ka ārkārtas situācijā alga saglabājas..taču, kāpēc es saņemu no darba vietas informāciju,ka nekas netikšot apmaksāts šajā jomā!!!Kā tad īsti ir, vai skolotāji tagad paliek bez atalgojuma, kas nav viņu vaina???
IZM šoreiz jāklusē! Prioritāte šajā visas pasaules nelaimē ir izdzīvot! Kaut kādas bezpalīdzīgas ministreles baidīšana ar pagarinātu mācību gadu ir vairāk kā smieklīga! Kāds zina, kad epidēmija beigsies?
Iepriekšējais komentārs vienkāršotā valodā speciālajām skolām 17.03.2020. 08:55:30
Aizejam uz "Apeirons" Latvijas mājaslapu tur sadaļā "Aktualitātes" un Aktualitāšu sadaļā "Ziņas" atrodam rakstu: "Informācija vecākiem, kuri audzina bērnu ar smagu invaliditāti". Rakstā būs konkrēta saite uz Labklājības ministriju.
jautājums par speciālajām skolām 16.03.2020. 12:54:16
16.martā Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons" savā mājas lapā raksta: "Saskaņā ar Izglītības un zinātnes ministrijas sniegto informāciju, speciālās izglītības iestādes pēc skolēnu brīvlaika nodrošinās bērnu uzņemšanu, ievērojot līdzīgu kārtību kā bērnudārzos (jautājums tiks aktualizēts)." Kur var izlasīt oficiālo IZM informāciju?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.