Lietotājvārds
Parole
Kāpēc tika atslēgta iespēja uz ārkārtas laiku izmantot ģimenes komplektu bez maksas? Ārkārtas stāvoklis tika pagarināts.
bet tehniska kļūda-visu laiku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja ņematies pildīt starpnieku attālinātajā apmācībā - tad arī esiet labi izpildiet.
Attaisot vaļā e-klasi, jau 10.reizi redzu "Atvainojiet, tehniskā kļūme"....
Kad eklase sāks strāādāt??
Ja reiz meklēšana e-pastā ir "pazudināta" vai nevar tās vietā ieviest grupēšanu no sūtītājiem - t.i. skolotāji vienas klases sūtītos darbus redz vienā "čupiņā", utt. Loģiska būtu arī vienā lapā parādāmo vēstuļu skaita koriģēšanas iespēja. (Ja ir >200 nelasītu vēstuļu, un nav grupēšanas, tad vismaz tas noderētu) Par saitēm. Vajadzētu noņemt automātiskā punkta galā likšanu dienasgrāmatas sadaļās, lai tad, ja saite ir pēdējā, ko ieraksta tā nepapildinātos ar Jūsu piemesto PUNKTU. Paldies
Dažiem nemaz nav ģimenes komplekts.
Kas liedz visus uzdevumus nosūtīt un visu info uzrakstīt e- klases pastā? Es nupat tā izdarīju...
Lūdzu ļaujiet uzdevumus sarakstīt visai nedēļai uz priekšu, ne tikai konkrētai dienai!
E-klase - par meklēšanas funkciju E-klases pastā 19.03.2020. 20:54:27
Labdien! Šobrīd esam ierobežojuši daļu funkcionalitātes, veicot sagatavošanās darbus paaugstinātas slodzes gadījumam. Funkcionalitāte pilnā apjomā tiks atjaunota pēc plānoto darbu paveikšanas.
Varētu lūdzu ielikt atpakaļ funkciju "meklēt" pie e-pasta sadaļas?!!!!!!!!!!Pie visa lielās informācijas daudzuma, ko pēdējās dienās saņemam e-klasē, tā funkcija ir ļoti svarīga operatīvam darbam!
> skolēns 9.kl. 18.03.2020. 23:18:47
Kura gada vasarā jaunais cilvēks gatavojas mācīties? Šovasar diez vai iznāks!
Meklētājs 18.03.2020. 20:03:37
Šķiet, E-klase jau gatavojas lielajai slodzei un sāk atslēgt dažas funkcijas. Piemēram pasta sadaļā meklētājs jau pazudis.
novērojums 18.03.2020. 19:51:55
Vai eklase nesāks bremzēt, kad visi sāks aktīvi pieslēgties? Problēmas rodas jau tajā brīdī, kad jāizliek atzīmes.
skolēns 9.kl 18.03.2020. 17:55:11
Manuprāt, E - klase dara pareizi, sniedzot bezmaksas Ģimenes komplektu skolēniem, tomēr es domāju, ja negribam mācīties vasarā tad arī Uzdevumi.lv ir jāsniedz atbalsts ar bezmaksas PROF visiem lietotājiem. :))
skolotājiem PROF versija jāpērk pašiem. Baigā priekšrocība uzdevumi.lv Tā jau tas ir - tagad visa sabiedrības dzīve nonāk uz vismazāk apmaksātajiem- ārstiem, skolotājiem un policistiem.
Paldies E-KLASE par iespēju visiem lietotājiem ārkārtas situācijā izmantot "Ģimenes komplektu" bez maksas! Tikko skatījos UZDEVUMI.LV vebināru (pareizāk būtu - pašreklāmas Web-Lekciju). Uz jautājumu par bezmaksas PROF pieslēgumu skolotājiem uz ārkārtas situācijas laiku, atbilde bija noraidoša. Skumji ...
Labdien! E-klases pastā nosūtāmo failu apjoma limits ir 10 MB. Ar šāda apjomu vairumā gadījumu būtu jāpietiek, lai nosūtītu dažāda veida pārdomāti izveidotus dokumentus un prezentācijas. Pārsūtot liela izmēra failus, jāņem vērā, ka faila saņēmējam varētu rasties tehniskas problēmas ar viņa ierīci vai interneta pieslēgumu un tā tarifa plāniem. Video failus iesakām sūtīt izmantojot saites, piem., YouTube, failiem.lv u.c.
E-klase sniedzot atbalstu, lūdzu palieliniet nosūtāmo failu apjomu! Lai skolēniem var nosūtīt ko vairāk par word dokumentu!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.