Lietotājvārds
Parole
Sastrēgums 06.04.2020. 13:59:26
Mūsu mājā ir 3 skolnieki. 3,5 un 8 klase. Šodien tos 2 kanālus izdevās sadalīt. Gaidu kad lielos pieslēgs. Būs interesanti.
Иван Лященко 04.04.2020. 13:14:38
Я один заметил ,что когда началось дистанционное обучение ,то домашних работ стали задавать больше,чем когда мы ходили в школу?
Mācīties mājās interesanti.Ja mācies mājās nav piemērots laiks.Nu ja tikai laiks ir tiem kuri kaut ko mācās caur zumu.
Mjā, ekstrēmā situācijā tās āža kājas izslīd ārpusē. Papuciši un mammucīši, patīk tas vai ne, bet skolotājs mācīs un prasīs arī šai situācijā, nevis spēlēsies, jo par to viņam nemaksā. Nu vienreiz savam bērnam vairāk jāpaseko līdzi un katastrofa! Ja ģimenē ir iemācītas patstāvīgā darba iemaņas un dienas režīms, kur paredzēta vieta tam, ko sauc par pienākumu un savu darbu izpildīšanu, tad jau problēmu nav. Katrā ziņā būs arī ieguvēji visā šai ārkārtas situācijā - apzinīgiem skolēniem būs patstāvīgā darba iemaņas kolosāli izveidotas. Nu ņaudētāji ir bijuši visos laikos - gan lieli, gan mazi.
papa-tētis 26.03.2020. 14:11:12
padomājiet par bērniem arī ne tikai par savu algu!!!
Visu cieņu E-klasei. Nakts laikā cenšas uzlabot sistēmu. Izdodas! Cilvēki cenšas, strādā. Visi esam saskārušies ar izaicinājumiem. Paldies skolēniem, skolotājiem un vecākiem!!!
2m attālumā,kur tad soli jāliek,sporta zālē?Un tad ar tikai vienai klasei sanāks,mēs klasē esam 29
Trīne>> mamma 24.03.12.57.48 25.03.2020. 14:29:16
Nu,mamma! Izcēlies ar prāta spējām! Atkal skolotāji būs ārkārtas situāciju izprovocējuši! Jaunā kompetenču pieeja prasīs OBLIGĀTU vecāku iesaistīšanos, tā, ka sāc trenēties! Vismaz sākumskolas līmenī vajadzētu varēt bērnam palīdzēt!
nesēžu visu laiku pie datora ,bet darbu nofotogrāfēju un tad nosūtu skolotājiem,viss ok,tad saņemu atbildi,kas,kā...
Kpc skola nevar iet? Solus nomainit 2 m distance. Problemas? Tagad man delj jusu sudiem ir jācieš jo karas smart tv!
Visa Latvija nevis mācās mājās, bet nāves bailēs klausās ziņas par kārtējiem inficētajiem un mirušajiem cilvēkiem! Attopieties ar savām mācībām un lieciet bērnus mierā! Bērni nav no ģimenes un realitātes atrautas marionetes! Par to neviens nav iedomājies?
Saprotams, daļai skolēnu, kas tagad cītīgi mācās sēž pie datora un mācās, tā ir slodze acīm, un ne tikai. Bet... ko teikt par tiem bērniem, kas sēž mobilajos un datoros katru starpbrīdi (pamanās arī stundās), pēc stundām neatraujas no šiem rīkiem un vēl brīvdienās. Ko tagad čīkst tie darboņi, kam patika IT. Ā! tagad šīs tehnoloģijas jālieto ar citu piegājienu, kas nav tas patīkamākais - mācoties un nevis čatojot vai spēlītes spēlējot.
Lielai daļai vajadzētu samazināt atalgojumu. Bezjēdzīga darba imitācija un vecāku milzīga noslogošana. Smalkās runas, kā viss ir izdevies, nekam nelīdz. Ko līdz teksti un instrukcijas, kas jādara, ja netiek prasīta atpakaļ saite tikai tas, ka atgriežoties skolā būs pārbaudījums. Tas nozīmē, ka pēc tam sāksies bērnu terorizēšana. Nu nevar sākumskolnieks izlasīt un saprast instrukcijas un vēl visu elektroniski izpildīt/nosūtīt. Video forrmāts vispār netiek piedāvāts - tā jau sarkantintītēm būs jāpastrādā. Kā sākumskolnieks viens bez vecākiem mājās kopā ar izdrukātu instrukciju var apgūt svešvalodu?????
skolotāja un mamma ar 24.03.2020. 12:49:12
Mamma lūdzu sazinieties ar savu skolotāju, jo viņa par to var neiedomāties. Skolotāji jau plāno, lai skolēni strādātu stundu laikā, nevis vakarā. vakarā vecāki var paveikto aizsūtīt skolotājām. Vecāki uzticieties saviem bērniem, viņi var vairāk nekā jūs domājiet, tikai ļaujiet!
Skolotājiem vajag tomēr rēķināties ar esošo situāciju un neturpināt forsēt ar uzdevumiem. Liela daļa vecāku tomēr nesēž mājas vai nestradā attālināti. Tāpēc var palīdzēt sākumskolniekam tikai pēc darba! Darbu ar datoru vēl nekādā līmenī skolā 1.klasē nemāca. Bet visi paraugi tikai internetā! Lūdzu skolotāji neforsējiet! Izpildīto arī normāli būtu prasīt nosūtīt ne tajā pašā dienā, bet līdz kādam laikam nākamjā dienā. Padomājiet vairāk par 1.klasi!
sodien gan ver vaļā e-klasi
visu dienu mācos pie datora
Profesionālās skolas jau iepriekšējā nedēļā cīnījās ar jauno situāciju. Bija traki, spriedze liela, pārslodze nenormāla, bet process interesants. Skolotājiem pēkšņi ir visādi papildus pienākumi, kas prasa nenormāli daudz laika.
Pacietību! 24.03.2020. 09:25:54
Šis laiks prasa pacietību no visiem. E-klases pārslodze nav nekas traks. Tas vien, ka ir iespēja tikt klāt visai informācijai no mājām, ir lieliski. Atcerieties, ka neviens nav sagatavots šādai situācijai - tāpēc to sauc par “ārkārtas”.
Brīžiem never nekovaļā ;/
Met ārā kaut kāds sviests
Kaķītis Balts 23.03.2020. 21:40:11
8 reizes izmeta ārā no ēklases bija pa jaunam viss javada būtu jau jauki ja ēklase būtu tam gatava ;(
Būs būs eklase gatava. Šodien tik tāds tests bija.
Ko līdz skaistas runas, ja vajadzīgie LV izglītības portāli nespēj sakarīgi darboties? Kā pret vertikālu sienu!
Tikai būtu labi, ja e-klase tam būtu gatava!!!!
jauki dzirdēt !!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.