Lietotājvārds
Parole
Kādēļ nav pieejams ieraksts?
Jaunā skolotāja, iesaku cītīgi lasīt grāmatas, lai iemācītos domu sakarīgi noformulēt. Arī latviešu valodas gramatiku apgūt nenāktu par skādi, lai savu domu bez kļūdām prastu uzrakstīt. Tad, kad būsi to apguvusi, varēsi mest akmeņus citu dārziņos un spriedelēt par nekompetentiem pedagogiem. Tagad pati neatstāj kompetentu iespaidu.
vecā skolotāja 22.04.2020. 17:18:47
Skolotāja ( jaunā) savā īsajā komentārā pieļāvusi 10 ortogrāfijas un interpunkcijas kļūdas. Apsveicu ar tādu radošumu!
Šīs jau ir jaunās kompetences,esmu jauna skolotāja un man patīk,nav ne pārslodze,ar prieku strādāju atbilstoši šim gadsimtam.Tas ir tā pat klasē,ja prot pats pedagogs sadalīt savus darbus.Grūtības tām skolotājām ,kas nevēlas neko mainīt un izmanto savus,darba materiālus gadu desmitiem!Protams tad slodze nav jo klasē izvelk vienu un to pašu,tad brīnamies,kāpēc bērniem zemi vērtējumi....Būsim radoši pedagogi atbilstoši šim laikmetam un būs gudri bērni.Nevar visām paaudzēm mācīt pēc vienas metodes,tas ir tā pat,kā ar telefonu cik vairs izmanto parasto telefonu mājās,visi tak izmanto mobīlos telefonus!
Ļoti forši
Šobrīd strādāju ar tādu pārslodzi, kā vēl darba mūžā neesmu strādājusi. Darba diena( katra) sākas agri no rīta, beidzas pirms pusnakts. Manos darba pienākumos ietilpst stundu gatavošana, plānu rakstīšana, kontroldarbu sastādīšana un labošana, nepārtraukta saziņa ar skolēniem, vecākiem, ieraksti video formātos, materiālu meklēšana internetā, nemitīga sekošana WhatsApp un Zoom utt. Tam klāt nāk visi vebināri, kas jānoskatās, atsūtītie atbalsta materiāli, kas gūzmā ik dienas gāžas e pastā , internetā...Esmu pilna laika kursante , jo katru dienu kaut kas jāizstudē , jānoskatās.....Klases audzinātāja pienākumi pieauguši...meklēt tos, kuri kaut ko kādā priekšmetā nav izdarījuši, sazināties, uzklausīt, ziņot vecākiem, apkopot kavējumus utt, utt. Man savs darbs vienmēr ļoti paticis, bet nekad tik ļoooti neesmu gaidījusi normālu ieiešanu klasē...
Neviena vārda, kā pieteikties, tikai info, ka vietu skaits ierobežots. Cik skolotāju reāli tajā varēs piedalīties? Kurš reģions?
Optimizētājs 17.04.2020. 20:10:45
Gribētos zināt par ko tieši tur būs, lai nav kārtējais bezjēdzīgo notērētais laiks, skatoties ierastās spēļmantiņas.
Kā?!!! Viss rīts brīvs! Kamēr skolēni pašvadās!
16.00 darbs ar labošanu, atgriezeniskās saites veidošana, vēstules, darbi vēl jūra. Pa kuru laiku?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.