Lietotājvārds
Parole
Pirmkārt, skolotāji jutīsies labi, kad būs pienācīgi atalgots viņu darbs, lai skolotājam nav visu laiku jālauž galva, kā izdzīvot un samaksāt rēķinus, vēl bērnus vajag uzturēt. Tas nogurdina, zūd vēlēšanās strādāt ar atdevi. Otrkārt, skolotāju emocionālo labsajūtu ietekmē necienīga izturēšanās no ierēdņu un neaudzināto vecāku puses. Nevajag sarunas, vajag reālās darbības situācijas uzlabošanai.
Draudzīgs ieteikums "aizputniekam". Pirms piedalīties e-diskusijā, kurā vērsieties pie oponenta personīgi, varbūt ir vērts iepazīteis ar A. Strautmanes “Rokasgrāmata lietišķajā etiķetē” – izd. “Jumava”, 2007. Neesam kopā bērnudārzā gājuši vai, pasarg Dievs, uz viena hektāra kaut ko darījuši, lai tā pēkšņi pārietu uz uzrunas formu "Tu" vai piedāvātu ekonomiskās izdzīvošanas plānošanas kursus svešam cilvēkam.
aizputnieks 22.04.2020. 16:36:37
Zini homo: uzkrāt var arī ,ja pelna tikai vienu eiro.Tev acīm redzot jānāk pie manis apgūt prasmi plānot budžetu.Nu protams,tas līdz šim skolās netiek lietišķi mācīts.Tāpēc jau arī tu kā skolotājs neproti to darīt.Šodienas skolotājam ir izdzīvošanas alga,bet vai tu kaut vienu priekšlikumu esi uzrakstījis un izsūtījis pa vajadzīgām instancēm? Jā. Un ko saņēmi atbildē?
Mana emocionālā labsajūta iestāsies tad, ja es zināšu, ka aizejot pensijā, man nebūs jādzīvo zem nabadzības sliekšņa, ekonomējot katru centu uz pārtiku, veselības aprūpi un citām elementārām lietām. Nedomāju, ka sarunas ar šo sieviešu kompāniju, kaut ko eventuāli spētu mainīt manā perspektīvā. Līdz ar to kā loģisks cilvēks secinu- tās būtu bezjēdzīgas.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.