Lietotājvārds
Parole
ĻOTI PATIKA! PALDIES!
Tikai vienu gribu saprast - kādas pilsonības uz doto brīdi ir Levita kungam ? Kāds var pateikt?
Paldies Liiva! Izrādās var atrast! Cien.Tricky! Lai kaut ko pabeigtu, ir jāiegūst vismaz diploms. Tie, kuri augstskolā ir pasēdējuši un pēc 2. kursa aizgājis, skaitās- mācījušies. Kādreiz teica- nepabeigta augstākā izglītība!
Es jau zinu
Latvijas Valsts prezidents Egils Levits ir latviešu jurists un politologs. Dzimis Rīgā 1955. gada 30. jūnijā. 1972. gadā absolvējis Rīgas 2. vidusskolu, tad ar ģimeni emigrējis uz Vāciju, kur 1973. gadā absolvējis Minsteres Latviešu ģimnāziju. 1982. gadā absolvējis Hamburgas universitātes Juridisko fakultāti. 1986. gadā absolvējis Hamburgas universitātes Filozofijas un sabiedrisko zinātņu fakultātes Politisko zinātņu nodaļu. Aktīvi piedalījies Latvijas valsts atjaunošanā 1989.–1991.g. Latvijas Tautas frontes Domes un Pilsoņu kongresa loceklis. 1990. gada 4. maija Latvijas Neatkarības atjaunošanas deklarācijas koncepcijas autors. Pirmais tieslietu ministrs pēc Satversmes darbības atjaunošanas pilnā apjomā, pirmais Latvijas vēstnieks Vācijā pēc valsts atjaunošanas, pirmais Latvijas tiesnesis Eiropas Cilvēktiesību tiesā (1995.–2004. g.), pirmais Latvijas tiesnesis Eiropas Savienības Tiesā. Daudzu svarīgu likumprojektu (tostarp Satversmes tiesas likuma, Administratīvā procesa likuma, Ministru kabineta iekārtas likuma u.c.) līdzautors. Levits ir arī 2014. gadā pieņemtās Satversmes preambulas jeb ievada autors. Daudzu zinātnisku publikāciju autors par valststiesību, administratīvo tiesību, cilvēktiesību un demokrātijas jautājumiem. Izstrādājis daudzus atzinumus Saeimai, Ministru kabinetam, ministrijām, Satversmes tiesai, citām tiesām, valsts pārvaldes iestādēm, kā arī Eiropas Savienības un starptautiskajām institūcijām par dažādiem juridiskiem un tiesībpolitiskiem jautājumiem. Regulāras publikācijas presē par Latvijas valsts attīstības problēmām. Levits bijis Latvijas vēstnieks Vācijā, Austrijā, Ungārijā un Šveicē, kā arī Ministru prezidenta biedrs, tieslietu ministrs un Saeimas deputāts. Vadījis Valsts prezidenta Konstitucionālo tiesību komisiju (2007.–2013. g.). Kopš 2004. gada – Eiropas Savienības Tiesas tiesnesis. Bez dzimtās latviešu valodas pārvalda četras svešvalodas – angļu, franču, vācu, kā arī krievu valodu.
Nu tā, visiem patriotiem, kuri paši tālāk pār degungalu neredz. Uz president.lv ir publicēts, ka Levita k-s pabeidzis šo un to, bet nav minēts ne viņa grāds, ne zinātniska pakāpe. Pabeigt jebko var arī neiegūstot grādu, piem., aizejot no 2. kursa, ja ir 4 vai 5. Jāatzīst arī, ka prezidenta resurss, kas vēstī par prezidentu, nav nekāds objektīvs informācijas avots. Bet izņemot to, Internetā par Levita k-ga izglītību vairs neko būtisko nevar atrast. Ja atvēram Wikipediju, kas arī nav nekāds objektīvs un balstās tikai uz atklātiem avotiem (turklāt, tāpat kopē no president.lv); latviešu rakstā tur vienīgi apgalvojams, ka Levita k-s ir "diplomēts politologs", bet tas nav nekāds grāds - visdrīzāk, sertifikāts.
Kā var lasīt LEKCIJU cilvēks, kura izglītības ir apšaubāma?
visiem, kuri jautā... 29.04.2020. 16:32:02
Ja rakstīts, ka vecāko klašu skolēniem, tad ar to, visticamāk, domāta vidusskola (10.-12.klase), vismaz man tā šķiet, varbūt vēl kādas.
Apbrīnoju cilvēkus, kuri ir tik kompetenti, ka spēj apšaubīt Levita kunga izglītības pakāpi (kāda tā ir, var interneta vietnēs atrast), bet nezina, ka pateicoties Levita kunga lielajam ieguldījumam Neatkarības deklarācijas tapšanā, mēs šobrīd atzīmējam 4.maija svētkus un dzīvojam Latvijas republikā.... Varbūt ir pienācis laiks paskatīties tālāk par savu degungalu un kaunēties par savu neizglītotību?
Kā var lasīt LEKCIJU cilvēks, kura izglītības pakāpe ir apšaubāma?
Visu cieņu, bet šaubos vai cilvēks kas nav Latvijā audzis un dzīvojis spēj to izdarīt kvalitatīvi...
Vai nav ienalga kura klase. Jebkurš skolēns var paklausītes lekciju par Latviju un pietam to vadi prezident.:)
No 9. klases uz augšu laikam, ja jau vecākās klases
Jācer, ka pastāstīs, kādēļ patiesībā šī ir svarīga svētku diena Latvijai un nevis, ka šī diena ir veltīta kādam noteiktas krāsas auduma gabalam, kā tas pēdējos gados tiek uzsvērts.
Vai tad nav karantīna un jāsēž mājās?
Vai pamatskolas klasēm arī???
ļoti nevaru sagaidīt,bet kurai klasei?
Man noteikti ne es eju 4 klasē
Vai kāds zin tieši kurām klasēm?
ļoti nevaru sagaidīt

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.