Lietotājvārds
Parole
Skolotāji nav cilvēki.... nu lieliski, protams. :( Ko var gribēt no politiķiem, ja tā ir sabiedrības attieksme, pirmkārt sabiedrības.
Tas ir godīgi jo viņi ir mazāki par divpadsmitās klases skolniekiem un 12.klases skolnieki apzinās vairāk ko dara nekā 12.klases skolnieki. /*
Informātika 11.05.2020. 00:55:11
Kādēļ bija jāsačakarē vasara, ieliekot eksāmenu 6.jūlijā..
Neapmierinātais! 08.05.2020. 08:54:24
Tas gan nav godīgi ka 9.klases skolnieki neliks eksāmenus. Eksāmens parāda to cik tu esi daudz apguvis iepriekšējo dažu gadu vielu. Ja nu ir daudzi kuri varētu nenolikt eksāmenu,viņiem iedod brīvbiļeti ceļā prom no skolas. Ja tie nav obligāti tad varat nelikt tādus 9.klases eksāmenus vispār vairs nekad.
7. klases skolniece 07.05.2020. 13:36:35
Beidziet rakstīt tik daudz komentārus par eksāmenu atcelšanu 12. klases skolniekiem, man jau pirksts sāp spiežot ''patīk'' viņiem visiem.
Krievu valodas skolotāja 07.05.2020. 00:26:26
Un gribu vēl uzrakstīt ,tiem kurie doma ,ka skolotāji jau ir vainīgi par sliktam atzīmēm uz eksāmeniem,jo ne gatavo skolniekus.Mani dārgie, skolotājiem pašiem jau ir bailes,jo neviens nezin kādas daļas no eksāmeniem šogad nebūs,ja būs izņemta pilnībā visā 2 daļa,jau zināms ka 70% skolēni saņems mazāk par 40%,visi baidās,jo neviens nezina, kā nokārtot eksāmenu jauna veidā ar uzdevumu samazināšanos planu
Krievu valodas skolotāja 07.05.2020. 00:13:50
Un atkal neņēma vērā skolotāju viedokļu, šogad nevienam šie eksāmeni nav vajadzīgi,jo tie kurie plānoja mācīties ārzemēs šogad nav tādas iespējas, gandrīz visi skolotāji un skolēni par eksāmenu atcelšanu.Ne vajag domāt ka vis būs labi,ja mūsu valstīs vis ir tikai pa D***,jau zināms ka būs slikti rezultāti visiem, neviens nav gatavs sēdēt 3 stundas ar masku bez vienkārši ūdeņu, šogad eksāmenus nevar ņemt līdzi parastu ūdens pudele.
Mazākumtautību skolās 9.klases skolēni kārtos latviešu valodas eksāmenu, tur ir arī mutiskais, nav skaidrs, kā tas notiks un kā pārbaudīs skolotāju un skolēnu veselību. Ja 2m jābūt distancei, tad datorā , runājot caur masku, nekas nebūs dzirdams. Kā pārbaudītāji spēs novērtēt? Lielākā daļa skolotāju vairs nav jauni, tāpēc tas ir dubultrisks.
Skolēns no 12. klases 06.05.2020. 18:13:29
Mēs tagad atgriezīsimies skolās un iesim uz eksāmeniem, bet kā mēs varēsim zināt vai kādam no klases vai skolas nav bijusi saskarsme ar kādu saslimušo. Mēs varbūt arī nejutīsim neko, bet mūsu vecākiem tas var būt smagāk. Tas taču ir riskanti būt tik daudz cilvēkiem kopā un pēc tam doties mājās.
sk. visc vebināru 6.05. Teica, ka 9.kl. mācās līdz 29.05. www. facebook. com /watch/live/?v =252170602828418&ref=watch_permalink
Tad 9 klases skolnieki paliks otru gadu 9 klasē.
Vai kāds zina, kad īsti 9. klasei beidzas mācības - vai arī tad, ja nav eksāmenu, viņi mācās līdz 15. maijam?
to Optimāli 06.05.2020. 15:34:38
Nemaz tik viegli ar naudas sekošanu vidusskolēnam nav. Vidusskolām ir noteikti gan skolēnu skaita, gan eksāmena rezultātu kritēriji, tā ka padibenes neviena vidusskola negribēs, jo katra stabila viduvējība samazina vidusskolas izdzīvošanu.
Bet 9.kl. taču arī kārto Centralizēto eksāmenu latv. valodā, pēc izvēles.
Skolēniem noņemta atlaide sab.transportā. Kā viņi brauks uz CE? Ne visiem ir mašīnas.
Anna(12 klase) 06.05.2020. 13:39:00
Izskatās ļoti smieklīgi,nu ok eksāmeni būs,bet ko darīs ar skolām kur netikai viena 12 klase,bet 3-4 12 klases apmērām vairāk kā 90+ vidusskolās absolventiem ,kāda nafig distancija ,jo tā sanāk ka vairāk 6-8 cilvēkiem klasse ne var būt,un galvenais jautājums kur mūsu kundze Šuplinska atradīs cik daudz kabinetus un galvenu vadītājus un skolotājus,lai ievērotu visus normas un distancējās,es domāju ka viss būs kā parāsti visiem būs pofig un nekādi noteikumi ne būs izdarīti,a pēc tam atkal jauns vīrus
Eksāmenu laikā Šuplinskai noteikti jābūt vienā no skolām.
12 klases skolniece 06.05.2020. 10:11:37
Visur tiek runāt un lemts, kā notiks eksāmeni, bet nekur ne vārda, kā skolēnam droši nokļūt uz eksāmenu. Sabiedriskais transports, vai tas pēkšņi ir kļuvis tik drošs, lai ceļā uz eksāmenu netiktu inficēti? Vai valdība paredz, ka katru skolēnu ir iespēja aizvest uz skolu izmantojot privātu automašīnu?
Kaut nu Šuplinka dzirdētu! 05.05.2020. 23:55:02
(Bez vārda "cienījamie") Šuplinska, Catlaks & Co! Ejiet paši vadīt eksāmenus, paši vērot eksāmenus, paši labot eksāmena darbus! Un pēc tam ar mierīgu sirdi dodieties pie savējiem uz mājām! Viss taču drošs un sterils! Es Šuplinsku ar Catlaku cieši pie rokas turētu sev blakus visu eksāmena laiku (ķēriens man ir riktīgs!), tad ar vairogu vai masku uz sejas turētu mutvārdu daļā līdz pēdējam skolniekam, bet beigās (tā būtu odziņa uz kūkas vai tortes!) iedotu abiem gumijas cimdus un KOPĀ ar mani labotu darbus! Un atkal lai dodas uz mājām pie savējiem. Viss taču ir drošs!
Viss optimāli. Devītos, ja kāda ģimnāzija gribēs sev labākos , tāpat varēs iestājpārbaudījumā notestēt un atlasīt, pārējie...nauda taču seko skolēnam un katrs rauj savā skolā iekšā, neskatoties ne uz ko. Bet augstskolā var sagribēties arī tikt nākošgad un aiznākošgad un vēl vēlāk, var mērķēt uz studijām ārzemēs arī neierobežoti ilgi. Tā kā bez eksāmeniem šīs daudzās durvis būs ciet.Jāiespringst un jāizdara
Jurijam Perevoščikovam jautāja:"Cik droši ir kārtot svešvalodu eksāmena mutvārdu daļu?" Viņa atbilde - ...... Kauns, negods, noziegums! Skolotāji nav cilvēki - tas ir normāli, jo tāda ir mūsu valsts politika. Bet tāda attieksme pret bērniem ir pārāk bezkaunīga pat no mūsu ierēdņu puses.
Tas ir godīgi jo viņi ir mazāki par divpadsmitās klases skolniekiem un 12.klases skolnieki apzinās vairāk ko dara nekā 12.klases skolnieki. /*
Atbilde uz tam ko neapmierina 05.05.2020. 18:43:51
Tev taču nekas nav jākārto, loģiski, ka tu vari sēdēt un gudroties
Pieredzējušais 05.05.2020. 18:31:20
Kaut arī man ir jau bakalaura grāds.Tas nederēs, kad stāšos uz citu specialitāti augstskolā!Gribu iegūt ped.izglītību, lai savas zināšanas varētu nodot tehnikuma audzēkņiem. Bez ped.i.-nekādi nevar!!! Tāpēc padomājiet labi! Ar šo atestātu visu mūžu būs jāmeklē karjeras izaugsme.Tikai nevajag doties uz LLU! Tur rupjība, augstprātība, konkurence un naids pret visu pasauli.
Tam, ko Neapmierina 05.05.2020. 16:17:52
Kas Tevi neapmierina? Tu tiešām visu laiku sēdi mājās, un ārā neizej? Tad, varbūt, ka vajag noskaidrot, vai nav iespējams izņēmums, ka Tu vēlies kārtot eksāmenus pēc gada? (Pašlaik piedāvā arī papildtermiņu - tad jau būs vēl mierīgāk.) Es tikai domāju, ka pēc gada būs grūtāk kārtot, ja vien nemācīsies vēl vienu gadu 12.klasē.
Neapmierina 05.05.2020. 14:43:50
Kāpēc man ir jābendē sava veselība, riskējot un rakstot tos eksāmenus
12. klases skolnieks 05.05.2020. 12:07:13
Sākumā taču teica, "ja visi tad visi" kur tagad tas paliek? Manuprāt, tas īsti nav godīgi pret mums 12. klases skolniekiem. Cik zinu daudziem arī augstskolās neskatīsies CE rezultātus, bet skatīsies gada atzīmes. Varēja ļaut vienkārši izvēlēties, kam nepieciešami CE rezultāti tālāk augstskolā tad tie arī var kārtot eksāmenus pēc izvēles.
9. klases skolnieks 05.05.2020. 11:19:44
Manuprāt tas ir pareizs lēmums, jo ir daži skolēni, kuri nevarētu nokārtot eksāmenus un turpināt mācības 10. klasē, bet pret 12. ir pareizi izlemts, jo viņiem jāturpina mācības citā iestādē un viņiem ir jāzin kur var doties ar savu zināšanu līmeni...
9. klases skolnieks 03.05.2020. 18:05:26
Žēl, ka 9. klasēm eksāmeni nebūs. Pabeidzot kādu posmu, šajā gadījumā pamatskolu, būtu sevi jāpārbauda eksāmenos. Cik daudz es spēju paveikt. Tagad, pabeidzot pamatsklou, liekas, ka kaut kas nebūs līdz galam. :)
Mūžīgais sudents 03.05.2020. 10:35:06
Pareizs lēmums. 9tie 90% mācās tālāk... Savukārt vidusskolnieki...es savos 30 arī iestajos augstskolā un man prasīja 12.klases eksāmenu atzīmes. Varbūt šogad augstskolas uzņems, bet visu mūžu bez tiem vērtējumiem var arī neiztikt. Rakstīt pēc 10 gadiem būtu krietni grutāk, kā pēc 2 mēnešu tālmācības. Par skolotāju atvaļinājumiem gan nezinu, bet gan jau - šoreiz deķīti nevajadzētu katram vilkt uz savu pusi.
12.klase taču paši ir pieauguši. Un, tas 2x2 jau iespējams būs mīkstināts līdz tam jūnijam.
Anonīmam taisnība. Skolotāji grib algu un atvalinājumu! Cik nekaunīgi! It kā jūs būtu cilveki!
Un kur loģika, 12. kl. skolēni nav cilvēki viņi neslimo? Kāpēc nedomā par viņu veselību?
7. klases skolniece 02.05.2020. 12:55:12
Manuprāt, tas ir saprātīgs lēmums, jo jābūt vismaz deviņu klašu izglītībai. Bet, jā, mazliet negodīgi pret 12. klašu skolēniem un visiem citiem, kuriem šogad jākārto eksāmeni.
Kur loģika? Eksāmenā sēdēs maskā,pēc eksāmena ,laimīgi,ka satikušies un eksāmens aiz muguras, visi dosies prom no pieaugušo acīm tusēt. Tas taču būs nevadāms process.Kāpēc nevar tā kā tagad augstskolās notiek mācību process( arī pārbaudes darbi). Ja jau ir 2×2,tad arī pie tā jāpieturās. Kāpēc riskēt,ja ir citi varianti.
Un kā skolotājiem šajā laikā ar atvaļinājumiem? Eksāmeni iestiepsies arī jūlijā. Jūlijā skolotāji parasti ir atvaļinājumos. Kurš tos vadīs? Kurš tos novēros? Kurš tos labos? Varbūt Šuplinska personīgi? Un kurā laikā šiem stahanoviešiem atgriezīs atvaļinājuma dienas?
Cik labi, ka atcēla.Tāpat nebija izredzes nolikt matemātikā eksāmenu! Pirmajā ģimnāzijas gadā visu gadu nenotika stundas matemātikā, 8.klasē bija kaut kāds murgains saturs no augstskolas līmeņa, šogad nekas netiek mācīts no iepriekš neapgūtā.Tikai zemā līmenī apgrābstīts minimums. Skolotājai piešķira arī Pumpura nodarbības.Skolniekam ne silts, ne auksts no tā- nekas nenotiek! Tikai valsts nauda ieslīd 'atpūtnieces' makā!
Nu, par ko tāds stress, 12.kl.? Ja jau martā taču bijāt "bez vienas nedēļas gatavi" svešvalodu eksāmenam, tad kas ir mainījies tagad? Pusotru mēnesi esat atslābuši un neko nedarījuši, lai tagad protestētu, kā nu tā var, ielikt mums eksāmenus? Un citos priekšmetos - latviešu valodā, matemātikā - vai jums kopš marta skolotāji ir likuši lasīt pasakas un mācīties reizrēķinu? Negribās ticēt. Bet, ja protesti ir tāpēc, ka būs jāliek maskas un jāiziet no mājām... Nebaidieties, skola taču būs izdezinficēta n-tās reizes no griestiem līdz grīdai, un ja vismaz mēnesi visi kā likumpaklausīgi pilsoņi godīgi ievērojuši distancēšanos - risks samazināts līdz minimumam.
Es ceru, ka 10. klasē nebūs eksāmenus.
Veiksminieks 30.04.2020. 19:04:43
Veiksme, tīra veiksme! Visu savu mācības laiku baidījos no eksāmeniem!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.