Lietotājvārds
Parole
Ja nosaka ierobežojumus- tad tie jāievēro un jākontrolē . Pretējā gadījumā mēs audzinām likumnepaklausīgu jauno paaudzi, kurai visi likumi un noteikumi pie vienas vietas. Un tam viņus iemācām mēs- pieaugušie. Kas brīvdienās notiek izklaides vietās..., kādi metri, kādas distances, kādi norobežojumi... Gribēšu redzēt, kā bērnus nometnē, kas vispār vērsta uz saliedēšanu un kopību, nodrošinās ievērot visus tos pieņemtos noteikumus.
skumji, bet nav taisnība 28.05.2020. 11:33:49
Skumji, bet nav taisnība. Un, ja paši neprot ievērot, tad tieši nedrīkst atcelt ierobežojumus...
Visi ierobežojumi jāatceļ un tūlīt. Realitātē-neviens jau sen tos neievēro-sīči pa siltajiem vakariem tusē un,ticiet man,nekādu distanci neievēro. Tāpat,pieaugušie.
kaimiņienei 27.05.2020. 13:34:05
Kas tad tur tāds ir - 3m? Tas taču labi, jo, ja prasa 3, tad vismaz tie 2m būs. Dziedātāji spļaudās tālāk pa 2m. Kas tad nometnēs nav izpildāms? Es vispār domāju, ka sakarīgi vecāki nekādās nometnēs savus bērnus šovasar nesūtīs. Rīkojiet attālināti!
Visiem mīkstina pat sīči uz dārziņu sāk iet,bet,kas ar skolniekiem???? Kāds domā arī par tiem? Ne visiem vasarā būs iespēja satikt draugus un jau tenko,ka rudenī atkal mājmācība,kāds ar galvu domā?
Kaimiņiene 25.05.2020. 23:21:59
Ielieciet vēl tos nometņu noteikumus, kurus nav iespējams izpildīt. Atļauj rīkot, bet, vismaz diennakts nometnēs, nav iespējas noorganizēt. Un amatierkolektīviem distance 3m, pašdarbnieki, laikam, ir īpaši.
Sportiskais 22.05.2020. 08:28:58
Visi saka ka vasara del karstuma viruss iznik kas ar ēğipti
Mn liekas ka no 1. jūnija varētu mīkstināt! jā nē

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.