Lietotājvārds
Parole
Cik var imitēt to ārkārtas situāciju un skalot smadzenes ar neesošu vīrusu! Beidzat ākstīties ar tām pazemojošām maskām!
Neirolingvistiskā programmēšana 3 mēnešu garumā ir jāuzskata par ārkārtas situāciju, tā nodara lielāku ļaunumu nekā tas vīruss. Smalki pārdomāts...
Saprotams, ka ārā labāk. Skolēni, skolotāji, administrācija. Nesanāk nemaz tik daudz, un ārā var mierīgi.
Uz tualeti ejot, var izsniegt masku. Tāpat jaunieši bariņos tusē, bet eksāmenā pēkšņi problēmas...
Vai tas ir normāli,ka absolventiem izdos skolas beigšanas apliecības ar gumijas cimdiem un maskām?Ar gumijas cimdiem to draņķi viegli var nodot citiem.Uz gumijas cimdiem vīrusi turas 6 stundas,bet uz rokām,ja ir ,6 min.Vai ir grūti noorganizēt apliecību izdošanu kaut kur ārā svaigā gaisā?Visu var,ja grib.Dažāz skolām ir pat āra estrāde.Laikam skolas administrācijai grūti savus dibenus pacelt no krēsliem.
Ja sejas aizsargmaska nav pilnīgi uzlikta un neaizsedz, piemēram, degunu ir vēl liekāka iespēja inficēties, nerunājot par to, ka tā tiek lietota atkārtoti.
Pa skolu vazāties var ar masku, bet, rakstot darbu pie galda, var noņemt masku, jo būs taču 2 metri. Masku jāņem aiz sāniem un jāpavelk uz leju, lai nav priekšā elpceļiem. Ejot, piemēram, uz tualeti, to atkal aiz sāniem pavelk uz augšu, lai nosedz degunu arī.
To vispār jau 31.05.2020. 10:04:52
Eksāmeni sākas jau 2. jūnijā, tā kā tas jau ir pirms 9.jūnija.
Tas, ka ārkārtas situāciju atcels nenozīmē to , ka vīrusa izplatība neturpināsies. Un, ja kādam no eksāmena kārtotājiem ir šis vīruss, tad pastāv ļoti liels risks to iegūt kādam ar vājāku imunitāti, jo 100%, ka visu laiku nebūs tie 2 metri, rakstot pašu eksāmenu - jā, būs 2 metri, bet ieejot zālē, gaidot runas daļu, vai vienkārši garderobē un tualetēs.
vispār jau 30.05.2020. 10:58:26
No 9.jūnija to ārkārtējo situāciju atcels. Tā ka nav ko viņu piesaukt. Eksāmeni jau notiks drošībā.
Kā var publiski apgalvot to, kas nav zināms ???

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.