Lietotājvārds
Parole
Kā šis pasākums ir saistīts ar praktisku un saprātīgu izglītības un skolotāju darba uzlabošanu?
Man škiet, ka tas ir maza summa, iedomājies, cik daudz skolotājus ir un cik dienu laikā ir vajadzīgī viņus apmācīt, tas būs mazkvalificēti, jo mazs atalgojums, skolotāji, kuri radīs mazkvalificētus skolotājus.
Cik ilgi skolotājiem jāpierāda,ka viņi nav mērkaķi?Tie kursi ir teorija,bet praksē viss ir savādāk.Uzspiest pilnveides kursus ir tas pats,kas atmazgān lieko naudu.Pirmkārt,jāceļ skolotāju profesijas prestižs.Pašlaik skolotājiem jāloka mugura skolēna,vecāku un administrācijas priekšā.Kad reāli valdība publiski novērtēs skolotāju profesiju?
Tā ir. Sabāzīs ierēdņu kabatās.
Liela naudas summa. Bet kam? Ne jau skolotājiem. Skolotāji paši par velti ieviesīs kompetenču izglītību. Atkal nekam nederīgi kursi.
Tikai loģiski - jo, mainot vispārējo izglītību, profesionālā paliek sērdienēs - ti - tieciet paši galā, kā varat! JO- tas, ka vidējā izglītībā skolēni izvēlas savu Dzīves Aicinājumu - profesionālajā jau ir noticis (it kā), un padziļinātie kursi tad nu ir fikcija.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.