Lietotājvārds
Parole
Kur ir pārējo tiešsaistes semināru ieraksti?
Oliņas kundze kompetenču projekta sākumā runāja par vēlamajām skolotāju slodzēm un apmaksu, jo strādājot pa jaunam skolotājs nevarēs pavilkt 21 kontaktstundu un kur nu vēl vairāk, bet kuru tas uztrauc šodien? Pat nerunā par to! Bet vai tiešām skolotājam tikai var kraut un kraut virsū, un par to adekvāti nesamaksāt? Kur ir ministre, kur LIZDA ar savu nostāju un stigru mugurkaulu? 790 euro uz papīra to nesedz! Un pats galvenais - skolotāji izdeg, nepārtraukti dzīvo milzīgā stresā!
Skumji, ka tomēr netiek sniegtas konkrētas atbildes uz jautājumiem. Brīžiem tās atbildes ir tik naivi stulba, ka paliek žēl iztērētā laika. Un ja tas vēl ir atvaļinājuma laiks.
Kurš maksās par skolotāju veikto papildu darbu, jaunā izgli'tības standarta ieviešanas procesā? Ja vēl turpināsies attālinātās mācības, stundu sagatavošana prasīs vēl vairāk laika. Vai ir nauda, lai mums par papildus darbu samaksātu???
Jautājums- kur ir vidusskolas pamatkursa paraugprogramma??? Tūlīt sākas atvaļinājums, bet vēl nav jausmas, ko un kā mācīt 10. klasēm.
Mans vebinārs ir mana atvaļinājuma laikā. Jautājums- kā man rīkoties? Atvaļinājums ir atvaļinājums.
Tiešsaistes vebināru laika grafiks Sākumskola: 04.06. plkst. 14:00 Valodas, māksla, tehnoloģijas. 05.06. plkst. 11:00 Dabaszinības, sociālās zinības, sports un veselība. Taču info paziņojums par to e-klasē Biežākie jautājumi mācību priekšmetos, gatavojoties pilnveidotā mācību satura ieviešanai 11.06.2020. 15:32 SK

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.