Lietotājvārds
Parole
Mazā Ilzīte! 04.09.2020. 20:17:08
Meli! Es sēdēju pie mācībām lielākais divas stundas! Un visa nedēļas tēma izņemta!
to Interesanti 17.07.2020. 21:42:35 - interesanti kas jūs būtu, ja nesaņēmāt no savas skolas atbildīgajiem šo anketu savā e-klases pastā. Mūsu skolā šo anketu saņēma pilnīgi visi, sākot no skolas personāla un beidzot ar skolēnu vecākiem un pašiem skolēniem. Vai varbūt jūsu skola e- klasi nelieto? Vai varbūt jūsu skolas atbildīgie nolažoja? Vai varbūt - eu, a kas te bija jādara un eu, a kurš tad lasa e-klases pastu?
Manuprāt, tikai tāpēc, ka viss, t.sk. skolas Latvijā tika aizslēgtas, mēs izvairījāmies no Itālijas un Spānijas scenārija! Labi, pamācījāmies attālināti, cita skola kvalitatīvāk, cita mazāk, bet kas gan ir šāds neilgs laiks neērtību pret veselības un dzīvības saglabāšanu! Visās skolās tika organizēta aptauja gan skolotājiem, gan 7.-12. klašu skolēniem, gan vecākiem. Mūsu skolā visi bija saprotoši un atbalstīja skolu ne tik vieglajā posmā.
Diez vai mūsu spēkos kaut ko izmainīt pasaules procesos , bet vismaz izteikt savu viedokli - esmu kategoriski pret attālinātām mācībām! Tas būs pēdējais sitiens izglītībai un vispār Latvijai, ka valsts.!!
Beaumarchais 18.07.2020. 19:12:51
Stulbums. Nē, par attālinātu darbu tiks samaksāts tikai ierēdniem, jo skolotājiem ir milzīga alga un vēl dažādi resni bonusi.
Vēl - vai, attālināto mācību gadīumnā skolotājiem tiks samaksāts par papidus darbu, stundu sagatavošanā???
Interesanti 17.07.2020. 21:42:35
Diez kur ir veikta šī aptauja? Sev pietuvinātām personām! Nezinu nevienu savos draugos, draugu draugos un draugu draugu draugos kurš ar šo sviestu būtu bijis kaut puslīdz apmierināts.
Mani secinājumi - šis murgs ir jāpārtrauc! No 1. septembra bērni skolā, kā agrāk. Pāris salimušo dēļ nedrīks liet bērniem kvalitatīvu izgītību.
Kādi secinājumi no visa tā?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.