Lietotājvārds
Parole
ši jau ir veca ziņa.
Ja plāno mācīt attālināti, tad stundām būtu jānotiek pēc stundu saraksta tāpat kā skolā tikai skolotājs to pašu varētu stāstīt zoom, team vai citā tiešsaistes paltformā un stāvot pie tāfeles un skaidrojot risinājumus (matemātika, fizika utt.). Un tad nebūtu nekādu neplānoti pārstrādāšanos vai kā citādi. Savādāk daži skolotāji, tikai atsūtīja kuras lapaspuses jālasa vai atsūta uzdevumus, bet stundu nevadīja. Nevar tā kā bija, kad grib kaut ko stāsta, kad negrib tad ignorē utt. Daži skolotāji atpūtušies, citi pārstrādājušies.
jaa - Labijai! 26.07.2020. 18:55:52
Šogad vispār būs "jautri". Man matemātika 5.; 6. ;7. klasē. Tad nu iespējams, ka 5. - 6. kl. mācīsies klātienē, bet 7. - attālināti ar jauno kompetenču pieeju. Pa kuru laiku veidot tiešsaistes stundas un pārējo? Man šķiet, ka maijā jau bijām pielauzušies pie videostundām, un krīzes situācijā risinājums bija kaut cik optimāls. Slodze gan nenormāla, jo e-pasti, whatapi nāca gan 7.00 no rīta, gan 23.00 vakarā. Bet kas būs tagad?
No kura vecuma skolotāji ir diez riska vecumā un kas notiks ar viņiem.
Šādu vai tādu iemeslu dēļ skolu vadības pieļauj pedagogam (bet skolā viņam reāli pieprasa) strādāt pāri spēkiem un līdzekļiem. Skumji, ka skolotāji tam pretojas tikai pasīvi - komentāros, kas nevienam nerūp. Skolotājs vispār nevienam nerūp...
To murgu , ko piedzīvoju pavasarī, nevēlos atkārtot. Nespēju iekļauties darba likumā paredzētajās 40 stundās nedēļā. Mani uztrauc, kāpēc netiek samazinātas kontaktstundu skaits skolotājiem, kuri īstenos KOMPETENČU PIEEJU? Jāpārdala darba slodze, palielinot gatavošanās laiku gadsimta izcilākajām izglītības modeļa īstenošanai. Nu neesam pārcilvēki visu mūžu strādājot n n-tās stundas par " paši izvēlējāties".

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.