Lietotājvārds
Parole
Tas gan tiesa. Izlems ne jau šeit, Latvijā, bet gan kur citur...
Ministrija var plānot vai neplānot, bet lems ne ministrija, ne valdība, ne arī saeima.
Atbilde šaubām 09.08.2020. 16:54:22
Un kas notiks, ja skolā ieradīsies viens ar gripu slims skolēns? Un aplipinās visu klasi! NEKAS! Visi izslimos un atgriezīsies skolā. Tāpat būtu ar Covid, ja netiktu uzbūvēta tāda mākslīga ažiotāža.
Uģis kuģis 09.08.2020. 16:51:38
Tikai un vienīgi par mācībām klātienē! Covid nav gluži feiks, bet stipri pārvērtēts gan!
kas notiks, ja skolā ieadīsies 1 slims skolēns vai darbinieks?
abac to skolotāja 04.08.2020. 20:57:11
Vispirms Jūs pierādiet, ka Covid eksistē! Bet, Ziemassvētku vecītim mēs arī ticam!
Sākumskola 04.08.2020. 16:34:10
Sākumskolām nav plāna B.
skolotāja to abac 04.08.2020. 10:46:09
Pierādiet, ka covid ir feiks!11
konsekvence 03.08.2020. 14:37:57
Mācības liek plānot klātienē, lai nekur nekrustojas skolēnu ceļi- atsevišķi ieiet, mācīsies tikai konkrētā telpā, stundu laiki var tikt koriģēti utt., lai starpbrīžos nesatiekas... Ļoti labi. Izdarīsim ,tas ir reāli iespējams. Bet kāpēc tad pēc stundām uz kori, deju kolektīviem, sporta nodarbībām un pagarinātajām grupām visi atkal var doties juku jukām kopā.Tad, kā galu galā, būs jāorganizē interešu izglītības darbs skolā?
Nu, šeit nevajadzētu troļļot. Lielākā sabiedrības daļa tik un tā saprot, ka covid ir feiks.
Klātinē tomēr ir bīstami. Jo vairāk uzturēsimies iekštelpās, jo lielākas iespējas izplatīt Covid-19.
Beaumarchais 31.07.2020. 22:12:14
to Labi IZM strādā vip, bet skolās - nip (not important people)
Attāinātās mācības, jebkurā vecumposmā NESTRĀDĀ! To pierādīja 3 mēneši iepriekšējā mācību gadā! Nezinu, no kurienes IZM ir ņēmusi pārsteidzošos aptaujas rezultātus, kuri uzrāda , ka teju visi ir pārlaimīgi. Nedrīkst kaut kāda vīrusa dēļ, kuru ielākā daļa izstaigā" bezsimptomātiski, ar kuru bērni saslimst tikai ļoti, ļoti retos gadīumos, liegt tiesības uz kvalitatīvu izglītību bērniem un dzīves kvalitāti pieaugušaiem. Vīrusi bija ir un būs mūsu dzīves sastāvdaļa un es netaisos visu mūžu no katra tāda slēpties pagultē!
Veselības polisei būtu jābūt likumā iestrādātai normai. Jebkurā pašvaldībā. Par risku saslimt ar Covid - nemālējam velnu melnāku, nekā viņš ir. Man ir 48 gadi, es nebaidos un iesaku tā rīkoties arī pārējiem. Nevaag baidīties no tā, kas , visticamāk, nekad nenotiks. Daudz ļaunāk ir pārslodze, sabeigta redze pie datora un nervu sistēma.
Ne tikai nabadzīgajām pašvaldībām... Ir arī skopās pašvaldības, kas nenodrošina skolotājiem tās garantijas, ko daža trūcīgā uzskata par dabisku pienākumu.
Kā būs ar veselības apdrošināšanu skolotājiem no trūcīgajām pašvaldībām? IZM var savas polises uzdāvināt skolotājiem, kuri riskēs ar savu veselību.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.