Lietotājvārds
Parole
Skolnieciņš 27.08.2020. 10:30:41
Manuprāt, no reformām nebūs jēgas. Labāk skolotājiem minimālo likmi palielinat līdz 1000€ bruto. Es nesaprotu, kā pusbadā var skolēnus mācīt? Nevelti universitātē ir sieviešu kolektīvs. Paši veiklākie doktora grādu ieguvēji ir jau iekārtojošies vadošos amatos, jo par nožēlojamo docentu algu nevēlās strādāt. Ar zaļu un neviltotu skaudību, Jūsu Skolnieciņš (Skauģu skauģis) #Skola2030
Tikko bij vebinārs par vērtēšan 1.kl. u.c. Oi! Lai neteiktu vairāk! Nu jau skolām jālemj, kuru no 4 variantiem vai visus kopā izvēlas . Summat. arī parādījies 1.klasē. Uz kolēģu jautājumiem lektoru atbildes bija: katra skola izdomās, izlems ko un kā. Es jau nezinu skolas iespējas. Domājiet paši! Brauciet ar klasi ekskursijā, ņemot līdzi kolēģus (Covid!)! Auzās! Kolēģi! Strādājiet naktīs, skat. programm, rakst plānus, SR, paši domājiet, ko un kā liks priekšā bērniem. Standart un programm ir! Ko vēl vajag no daudzmiljonu projekta! Aitas var cirpt!
Naudiņa iztranžierēta . Materiālu būtībā nav un nebūs, jo kursos tā arī pasaka "Lieciet iekšā un būs!" Catlaka kungs TV teica, ka visu vasaru vaiga sviedros strādājuši, lai viss būtu. Aizpampis no darba. Kā tad! Strēbiet nu!
Par "jēlu" un līdz vidum (kur nu vēl teikt - līdz galam) neizstrādātu reformu izglītībā kāds saņems prāvu naudu (miniet nu - kuri tad tie ir), bet bīdīs šo smagu smago akmeni gaismas pils virsotnē, protams, skolotāji par savu pieticīgo (neatbilstošu ieguldītajam darbam, zināšanām, spēkam, veselībai, nerviem) algu. Nav ievērots vienkāršs, bet loģisks reformu ieviešanas princips: VISPIRMS metodiski sakarīgi izveidoti mācību un atbalsta materiāli un tikai PĒC TAM reformas ieviešana. Un kas tagad? Grābsties, učene, pa visiem pieejamiem un nepieejamiem resursiem, izmēģini=izjūti visu uz savas ādas (nav jau žēl!), bet pa to laiku atkal kāds plātīsies par veiksmes stāstu nu jau izglītības jomā. Skolotājam par šo milzīgo darbu līdz pat vēlam vakaram atkal kāds pateiks "paldies" un bankomatā iedos šķīvi zupas.
Kāpēc nav slodzes pārdale tiem skolotājiem, kuri strēbs jauno modeļi,kāpēc universitātes nesagatavoju jaunus skolotājus "darbam kompetencēs"
Nav jau tā kā virsrakstā rakstīts- programmas augstākajiem līmeņiem nav. Nevajag maldināt!
Ar programmu vien būs par maz, vajadzīgi arī atbilstoši mācību materiāli, kuru šobrīd vēl nav...
mūzikā ir nepieciešami tik daudzi instrumenti,tehniskie palīglīdzekļi, skaņu aparatūra,planšetes, videokamera utt.Lasu un domāju,vai tiešām tam visam jābūt jau ar šī gada 1.septembri?Un , ja tā visa nav? Sajūta , ka projektu bīdītāji nezin, ka ne visās skolās ir vajadzīgais nodrošinājums.Jā, un programmu rakstiet paši,šeit jau tikai paraugs.Dzīvojam pa mākoņiem.
Kura šobrīd ir oficiālā mājadlapa, kurā publicē aktualitātes, tai skaitā programms? Vakar skatījos VISC -tur nekā no jaunam programmām nav.
Vienreizēji! Ieviesīsim no 7.kl., bet māc.grāmatu nav! Klasēm programma att.māc.priekšmetā pilnīgi citā rakursā, kur skolotājam viss jādomā ko, no kā un kā mācīt! Bet tad atnāks ,,eksperts'' un aizrādīs kas nav tā un ko vajadzēja vai nevajadzēja! Tas nekas, ka vispār vēl neviens nezin ko, kā, kas ir labāk un pareizāk?! Sataisa kursus- murgs. To varēja īsi un kodolīgi. Tiešsaistē protams izdevīgāk- var norunāt un katrā reizē 15min atkārtot un rādīt iepriekšējos slaidus. Neizdevīgi, ka ekspertam klātienes kursos skolotājs uzdod jautājumu, lai pastāsta kādu uzdevuma piemēru, bet viņam atbild- ,,Jūs gribat, lai es Jums pasaku priekšā? Jūs mani provicējat?''

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.