Lietotājvārds
Parole
Atkal naudas izšķērdēšana kādam. "Kā tad! Konference jau nu noteikti palīdzēs skolotājiem sagatavoties jaunajam mācību gadam!" Fui!
Valsts ierēdņi jau "izgrūda" daudzmiljonu kompetenču projektu ar IT prasmēm iekšā gan skolēniem, gan skolotājiem uz skolu kakliem. Tieciet galā, kā gribat. Mēs rikai blējam pa kaktiem un TV rāda plati smaidošas, apmierinātas, visu varošas kolēģu sejas. "Uz priekšu" uz saulaino tāli!
Skolnieciņš 23.08.2020. 20:10:21
IT nozare, protams, ir pelnoša un ļoti labi apmaksāta "Start(IT) ir sociāls izglītības projekts ar mērķi palielināt Latvijas skolēnu skaitu, kuri padziļināti apgūst IT prasmes.". Programmētāji pelna daudz labāk nekā medmāsas, taču mācības ir grūtas. Reti kurš to spēj. No budžeta studentiem paliek tikai nedaudz vairāk par trešdaļu no sākotnējo studentu skaita. Vai tas ir to vērts??? Cieņā, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Malači! Vismaz privātie kaut ko dara skolotāju labā. Uz Valsti un projektiem laikam velti cerēt.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.