Lietotājvārds
Parole
Skolotāji, jums pašiem ir bardaks galvās. Un pelnat labi. Darbs nav apdraudēts, pat ārkārtējās situācijas laikā. Nedaudz vairāk jāpadara, tad visi ir tik noguruši, ka nu. Par kompetenču programmu. Jūs paši slavējāt. Tagad jādara, atkal slikti. Utt.
Matemātiķis 12.09.2020. 07:53:50
Šīs sistēmas izstrāde ir veids kā apgūt kārtējos naudas līdzekļus un radīt sabiedrībā ilūziju ka ļoti kaut ko pētīs. Reālā praksē visa šī padarīšana izgāzīsies jau pēc 3 gadiem. Latvijā ir bijušas skolas, kas centās veikt datu krāšanu ilgākus gadus, neko tas nedeva. Pārāk daudz mainīgo lielumu, kas ir neatkarīgi cits no cita. Bēdīgākais ka līdzīgas problēmas izpēti no citām valstīm nav veikuši, kas parāda ka šoreiz ministrijas darbs nav augsti profesionālā līmenī.
Skolotājai 11.09.2020. 22:28:05
Visi dzīvnieki ir vienlīdzīgi, ierēdņi vienlīdzīgāki nekā citi, bet skolotāji - mazāk vienlīdzīgi... Visiem ir tiesības, skolotājiem nedaudz mazāk nekā visiem...
Cilvēcīgā, saprotamā valodā arī vairs nemāk rakstīt. Vemt gribas, nudien. Monitoringa kontroles sistēma (nav neviena latv. val. vārda), jēgpilnas kompetences (Pietuka Krustiņa jaunvārdi), un kur rezultāts? Eksāmenu rezultāti labāki un labāki, bērni gudrāki, skolotāju pietiek visām skolām, izglītības līmenis uzlabojas, skolotājs ir prestiža, labi apmaksāta profesija, skolotājam ir TIESĪBAS... Sapņo vien, skolotāj.
Juhumpalas vai otrād 10.09.2020. 10:28:57
Paldies vecākam, kurš saprot. Skolotājiem papīru kalni aug un aug. Vienu kom atkal aprija. Nāc ārā no metāla zārka! Nāc ārā taisnība nāc!!!!!
Lūdzu, vārda brīvība! Par konfektēm nerunāt! Muti ciet un rukā nakt un dien, nakt un dien kā teica vienā filmā!
Protams,ka komentāri ar konfektēm jāpārskata. Fui!!!!
Paldies vecākam, kurš saprot, ka tieši tā arī ir. Papīru kalni skolotājiem aug un aug. Galvenais, lai būtu uzrakstīts, būtu n-tās atskaites. Ja ne. ..tiks pat uzbļauts,pa galvu, utml.! Nevari tikt galā, ir iespējas strādāt citur! Nerunāsim nemaz par konfetenšu problēmām skolās.
Labi uzrakstīt var vienmēr, bet izpildīt R E T Ā K. Ja skolu vadīs perfekcionists , tad atkal papīru kalni gāzīsies( jeb pa jaunam jāiesūta teikumiņi n pakāpē par paveikto), jo direktoram būs kvalitatīvi jāatrakstās, lai godam saņemtu algu, t.i. prezentētu skolu.
absurda teātris 05.09.2020. 06:49:08
Lai vēžus izņemtu no vienas un ieliktu citā kulītē,nav vajadzības tērēt daudz enerģijas!Arī agrāk bija kompetences izglītībā un bērnu audzināšanā! Tikai kultūrai noskaustā nauda tagad rada problēmas skološanās laikā,jo sabiedrībā ir zemi morāles,ētikas,kreativitātes principi!
jauda wj-50
Skolnieciņš 03.09.2020. 20:29:53
Labāk skolotājiem algas pacelt nekā rīkot bezjēdzīgus seminārus...
Jā, paldies, par labojumu. Tagad mums ir tik daudz naudas, tik daudz naudas, kā vēl nekad!!!! Miljoni šur vai tur. Šāda un līdzīga veida darboņu pētījumi ir svarīgāki par ekonomikas izaugsmi valstī, par materiālu nodrošināšanu skolāskolā utt.
Joprojām skola2030 nav atbalsta materiālu latv. valodā mazākumtautību 7.klasei, izņemot programmu un vebināru. solīja taču līdz augusta beigām. Neviens nevar atbildēt, kad būs.
oi oi komentētājam 02.09.2020. 23:26:26
Kādi tūkstoši? Tur 4 miljoni tiek apgrozīti. Skatīt Ministru kabineta noteikumi Nr. 487 Rīgā 2017. gada 22. augustā (prot. Nr. 40 4. §)
Vieni vienīgi pētījumi. Ko tas dod? Iztaujāti daži desmiti!!! un daži simti aptaujas dalībnieku. Ai, cik lepni! Un cik tas pētījums izmaksāja? Tur nu gan mērāms būs tūkstošos! Tagad varēs pētīt, ko dod Skola 2030. Skolotājiem stbilde skaidra arī bez pētīšanas. Labāk izmaksas novirzītu materiāu veidošanai konfetentēm, kuru vēl nav.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.