Lietotājvārds
Parole
tad ir tie materiāli? Programmas ir tikai programmas, tās nav māību materiāli!
Tieši tā. Dzēš uz nebēdu. Pavēle no augšas. Ar kritisko gan viņai ,manuprāt, nav visai labi, ja var tādu sačakarētu, nepabeigtu prrr... nodot, bet...ja atbildību nepieprasa, var visu ko (ka tik nauda ripo). Atbildēs skolas, skolotāji.
Demokrātijas noriets 14.09.2020. 14:43:16
ak,Dievs! Visi komentāri izdzēsti. Oliņas medijpratība un kritiskā domāšana rullē!
kad es biju maza es arī biju ļoti sportiska
Patiesībai tuvāk būtu teikt, ka dažos mācību priekšmetos. Pārējie lai dara, ko spēj paši. Bez atlīdzības.
Kur pazūd komentāri, kas nedzied Slavas dziesmas jau zināmajam projektam? Ātri vien pazūd melnajā caurumā?
Piekrītu, jau, piemēram, no "sports un veselība" priekšmeta var secināt, ka tie gudrie onkuļi un tantes paņēma kaut ko no vecās programmas priekšmetiem - mājturība un tehnoloģijas, veselības mācība un, protams, sports - samaisīja kopā, iebāžot visu "jaunajā" priekšmetā, un šis ir tagad "jaunais" mācību standarts. Lūk, reforma gatava, un miljoni iztērēti. Domāju, ar pārējiem "jaunajiem" priekšmetiem notika tas pats.
Skolnieciņš 05.09.2020. 12:08:34
Kāda jēga no šādas reformas? Labāk skolotājiem algu palielinātu! Varbūt trūcīgiem skolēniem un studentiem stipendijas maksās? Manuprāt, šī izglītības reforma ir bezjēdzīga nodokļu maksātāju naudas tērēšana, lai uzturētie lielo ierēdņu varzu. Darbs darba pēc. Varēja visu atstāt kā ir. Vismaz naudiņa būtu ietaupīta. Tapat nabadzīgam jaunietim augstkolā neviens nepalīdzēs. Būtu forši, ja nabagiem būtu papildus finansiāls atbalsts. Diemžēl dzīve ir skarba! Ar patiesu skaudību, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-) (Skauģu Skauģis) #Skola2030
Mazā Ilzīte! 05.09.2020. 10:47:53
Un kurš teica,ka obligāti jāsporto sporta tērpā! Re kā sīči sporto!
Vēlos, lai kompetenču izglītības iestādes būtu apgādātas ar dienesta viesnīcām/hosteļiem.Citādi skolēns nevar izdarīt savu izvēli! Vēl joprojām skolās dzird,ka mums nav iespēju/pašvaldība nepiešķir naudu/skolēnam jāizvēlas apgūt to,ko skola var nodrošināt utt. . Kompetenču piedāvājums atkarīgs no konkrētas pašvaldības!Skolēns pats vainīgs,ka nedzīvo Rīgā,Mārupē,Piņķos vai Ādažos. Arī citur konkrēta skola sniedz konkrēto kompetenču izglītību vienīgi savas pašvaldības skolēniem.Nevisns cits nsvar to iekārot!
Emilija kursite 04.09.2020. 13:48:17
Labdien es šodien biju skola taka ata
Emilija Kursite Un Cepumins Kursite 04.09.2020. 13:44:56
Labdien tā esmu es emilija kursite no 1b klases skolēnu lai jums jauku dieanu
Vidusskolā nav vispār nekā, bet 10. klasi kaut jāmoca!!!!!!!
garšigi ceptas desinas desinas.lv
Ministre pirms divām dienām TV1 teica, ka esot saņemti visi atbalsta materiāli. Taču tā nav taisnība - joprojām nav atbalsta materiālu latv. valodā 7. klasei mazākumtautību skolām. Solīja, ka būšot augusta beigās, šodien 4.09. - nav. Neviens nevar pateikt , kad būs, vieni solījumi.
ļoti sportiski sīkie

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.