Lietotājvārds
Parole
Pedagogiem ir arī jāstrādā ar ierēdņiem, kuriem ir uzvedības traucējumi.
Varbūt vispārizglītojošo skolu pedagogiem vairāk vajadzētu? Sevišķi tiem, kuri ikdienā strādā ar bērniem, kuriem ir uzvedības un citi veselības traucējumi,
Vispirms kompetenču izglītība ar savu ģeniālo ideju un materiāliem (kuru nav!), pēc tam supervīzijas...Kamēr naudu maksās par ,,mākoņu stumšanu'' un kaut kā pagrābšanu no citiem un seniem laikiem, tikmēr atkal viena paaudze būs sabojāta....to jau tagad var redzēt pēc jaunajiem vecākiem un viņu uzskatiem, zināšanām, ambīcijām!
domāju par 09.09.2020. 18:36:04
Vīzija - sapņu, iedomu tēls, teikts svešvārdu vārdnīcā. Laba doma - par sapņošanu maksāt algu un to atbalstīt visādos līmeņos. Varbūt neatrada labāku vārdu, ko lietot. Vēl nesen šādu jaunatnes izpalīgu nebija, un jaunatne visai veiksmīgi darbojās. Nu ir, viņiem ir vajadzības, nu viņi zina, ko dara, kad radīts darbības lauks, un ko vajag, lai lauku paplašinātu. Varbūt vēl kāda jauna darbavieta radīsies.
Mazā Ilzīte! 09.09.2020. 18:07:31
Supervīzija,Supervīzija,Supervīzija, utt! Supervīzija šito,Supervīzija to! Izklausās pēc jaunu, tikko iznākušu zāļu reklāmas!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.