Lietotājvārds
Parole
Anīsa konfekte 28.09.2020. 22:58:09
Brīnums, cik daudz šeit iebiedēto! Covid 19 IR parasta gripa, nekas vairāk. Kā var uzķerties un noticēt, ka tas ir kaut kas tik baiss, ka nevar pārslimot un atgriezties skolā????
Milzītei no Es 24.09.2020. 21:15:58
Jā,mēs nečīkstam jā veca dēļy grīda!Radām Leiputriju paši.Sauļojamies,ejam sveķainā mežā pie ogām,klausāmies zaļo vārnu un dzilnas bungošanu.Ēdam piekusuši sviestmaizes svaigā gaisā pēc aktīvas pastaigas.Esam uzzinājuši par vikingiem-varjagiem u.c., par savas tautas senvēsturi.Un ja kādam kāds covid-19 gribējis pieķerties,tad sen tas jau pazaudējies vējā un saulē. Jo labs garastāvoklis uzlabo vispārējo labsajūtu un pazūd pilsētas depresijas.Lai arī Jums izdodas! Labāk norūdīties un baydīt svaigu gaisu,nekā izlikties,ka kāds atnāks ar padomu maisu.
Šobrīd nevienam vairs nerūp cilvēku veselība. Politiķi acīmredzot nobiedēti ar negudro ļautiņu protestiem, ja atkal izsludinās ārkārtas stāvokli valstī. Maskas lietot nav obligāti, sabiedriskajā transportā vispār neviens neievēro nekādas distances un maskas nelieto. Bērni... par tiem varasvīri domā vismazāk, pasludinot, ka bērni ar covid neslimo. Lai gan zināms par bērniem, kas slimo un arī ir miruši no tā draņķa vīrusa. Skolās bērni arī neievēro nekādas distances, visi čupojas baros, un skolotājiem pie kājas...
lielo burtu pedagogam 21.09.2020. 09:06:50
Vīruss noteikti ilgs 3 un vairāk gadus, bet arī man gribētos vismaz tik daudz nodzīvot bez nejēdzīgā burzmā, netīrībā un bezatbildībā noķerta vīrusa
Nekā jauna tajā kompetenču izglītībā nav!Tie paši vektori,tie paši sin-usi.Ja gribi izvēlēties kaut ko, "...to nevaram piedāvāt!".Tie paši priekšmeti, kas jau bija, tikai sagrupēti citādi!Vari gribēt,cik vēlirs!Tevi iestūrēs tajā grupā,kur skolotājiem un mācību plānotājiem ērti. Izvēles priekšmeti:latviešu val. un soc.zinības.Kas tā par izvēli?Vai ar/bez eksaktajiem māc. priekšmetiem: ķīmijas,fizikas, bioloģijas un ģeogrāfijas! Dabaszinību grāmatā : šis tas no ķīmijas un šis tas no bioloģijas.Tas arī viss! Ļoti līdzinās analfabētu izglītībai.Desmitā klasē mācās to,ko 6.klasē agrāk varēja saprast.Tikai neko neiemācās!Jo visu laiku reformēti.
Kas tur slikts,ka klases mācību ekskursija notiek Pokaiņu mežā:vēsture,dabaszinības,sports un zpd stundu apvienojums?
VĪRUSS ILGS VĒL 3 GADUS. VAI TIEŠĀM GRIBAT MĀCĪTIES NO MĀJAS??
Nu traki viņi ir es saku
Kāpēc vispār ir skola covid-19 laika es nezinu bet kad vēl būs ekskursijas nu tas pierāda ka viņi ir pilnīgi nojūgušies.
Kāda katastrofa??? Patiesībā attālinātajām mācībām nebija ne vainas! Tas tagad bērni sēž skolās un riskē ar savām, vecāku un skolotāju dzīvībām! Totāla bezatbildība ir tas, kas šobrīd notiek mūsu valstī!
Dzīvojam ar Damokla zobenu virs galvas, ja kas- attālinātais process, kas patiesībā būtu katastrofa izglītības sistēmai- jaunie priekšmeti, jauna mācību viela utt. Tāpēc uzskatu, ka šobrīd nevienu mācību stundu nedrīkstētu pavadīt kādos citos pasākumos un aktivitātēs, lai spētu pēc iespējas vairāk apgūt, ja nu kas....Nav jau noslēpums, ka visādas sabiedriskas un izglītojošas, kulturālas un sportiskas aktivitātes notiek stundu laikā. Pašlaik no tā vajadzētu izvairīties.Tā sakot "druvā ik minūte dārga..."
Random person 18.09.2020. 07:14:26
Kādēļ es nesaprotu jābrauc uz ekskursijām šajā vīrusa izplatības laikā, viņi nesaprot kad ātrāk vīrusu noķert ir uz pamatnēm un visādiem priekšmetiem labāk būtu izdomājuši kaut kādu iekštelpu nodarbi skolēniem......... P.S=esmu bērns
Mazā Ilzīte! 17.09.2020. 17:38:39
Interesantus objektus klases ekskursijai??? Piedodied cienījamais/mā Es,bet kādas vēl klases ekskursijas? Manā skolā no kuras es nāku,jau gada sākumā,līnijā pateica,ka ekskursijas šogad nebūs un arī citi jebkuri publiski pasākumi nenotiks!!! Salīdzinājumā ar manu skolu jūs mācāties Leiputrijā,laimes zemē! Kur ir piena upes un šokolādes lietus.
nu za1bis, ne tikai mūsu valsts valdiiba ir dalbajobi, bet arii e klase, kas jus galigi sapipejusies esat?
5 cilvēki dienā tas ir nekas nekā citās valstīs.Mana bērna skolā jāmācās vienā klasē.Pilnīgs absurds.vai viena klase nevar skraidīt pa gaiteni startbrīžos? Vēl mans bērns saka klasē nav gaisa citreiz pat tas smird un mūsu klase atrodas saules pusē.Politikai pastāv tikai noteikumi un nekas cits
megabruh
bruh
Valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā, katru dienu ziņās lasot un redzot, kā citās valstīs ārsti cīnās par cilvēku dzīvībām, un zārkus ar mirušajiem cilvēkiem nav kur likt, bija sajūta, varbūt mānīga, kas to lai tagad zin, ka mūsu valsts tomēr rūpējas par saviem iedzīvotājiem. Šobrīd, pakļaujoties politiķu spiedienam, viss ir atstāts pašplūsmā, un par cilvēkiem nevienam vairs nav nekādas daļas - rūpējaties par sevi paši, dariet, ko gribat, Covida pie mums nav, dzīvojam Leiputrijā, neviens nesaslims! Dievs dod, ka nebūtu jāaplaužas!
Tāpēc jau mums izglītības sistēma ir tādā p..., ka visu nosaka tikai nauda, un citādi domājošie tiek norakti, tiklīdz uzdrošinās pateikt kaut ko, kas neatbilst vispārējam " sistēmas" viedoklim...
vecāku viedoklim 16.09.2020. 13:20:38
Ja esi tik gudrs/a un pareizs/a, sēdi mājās , māci savus bērnus un nekasies! Bērni izaugs tādi, kādus Tu vēlēsies. Derīgi vai nederīgi dzīvei, to vēl redzēs. Izglītības sistēma jau tā tiek sačakarēta, bet tomēr savs viedoklis. Vecāki, ejiet un runājiet ar oliņtantem un šuplinskumammam, izsakiet savu viedokli. Beidziet vienreiz pūderēt smadzenes pedagogiem. Pedagogs ir un paliek tikai mazs zobrats, kuram ir jāgriežas uz to pusi uz kuru viņam liek, neatkarīgi no tā, vai tas ir pareizais vai nepareizais virziens.
to jautājiet vecāku viedokli 16.09.2020. 11:09:51
Ja šiem vecākiem ir ''tādas iespējas''nodrošināt savu bērnu, tad , lai viņi nodrošina arī privātskolu, kur skolotājiem atbilstoši par darbu samaksā. Varbūt vecākam grūti to iedomāties, bet šajos krīzes un cvid laikos skolotāja alga par DUBULTU darbu, dažkārt pat trīskāršu+katru starpbrīdi klases dezinficēšanu un ko tur vēl nē, algai nepielika ne kapeikas! Ko tad jūs iedomājaties, es nostrādāšu savu darbdienu, vienā stresā un skriešanā, bet ,mājās aizgājis, strādāšu vēl otru????Vai tad skolotājam nav ģimene vai personiskā dzīve un bērni?Neaizmirstiet, ka skola ir tikai darbavieta, kurā jau tā skolotāji pavada pārāk daudz sava personiskā un neapmaksātā laika! Jūs strādājat bez atlīdzības? Cik Jūs saņemat par virsstundām?
Labāk iesakiet intetesantus objektus klasrs ekskursijai!
jautājiet vecāku viedokli 15.09.2020. 14:35:10
Ja vecākiem ir iespēja saviem bērniem nodrošināt attālināto mācīšanos mājās, tad tāda iespēja skolai ir jānodrošina, nevis visus piespiedu kārtā dzīt uz skolu šajos neskaidrajos apstākļos. Kad vienreiz sāks uzklausīt vecākus, nevis tikai pieņemt autoritatīvus lēmumus???
Beidzot aktualizēs tematu par veselību.Slimi bērni nedrīkst iet ne uz skolu, ne bērnudārzu. Agrāk bija gan karantīnu laiki, gan citāda veida kārtība, kas neļāva skolu apmeklēt un bērnudārzu. Tad aizvien prasības liberalizēja vecāku spiediena ietekmē. Skolas ikdiena- pirmās otrās stundas laikā temperatūra, klepus nerimstas, jādomā, kā bērnu nogādāt mājās. Un skolēns saka, ka tā bija jau vakar vakarā un no rīta, bet mamma teica, lai iet vien...Bērnu veselība prioritāšu sarakstā daudziem noteikti šobrīd atrodas aiz darba pienākumiem, biznesa interesēm un katra paša pieaugušā vajadzībām...Beidzot pienācis laiks šo paradigmu mainīt par labu bērniem un viņu veselībai. Cerams, iesaistīsies arī ministrijas, lai to panāktu.
LTV ziņās atbildīgā darbiniece teica, ka skolai gan nevajadzētu ar šo nodarboties!
Vēl vajadzētu tēmu "Kā parūpēties par skolotāju drošību un veselību Covid-19 laikā"
Varbūt eklasē iztiksim bez reklāmrakstiem?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.