Lietotājvārds
Parole
Īstenībā par to budžetu laba ideja, jums vajadzētu iekrāt naudu un nopirkt skolai restes. Skolā kurā es eju visi skolnieki lec ārā pa logiem. Man tas ļoti nepatīk. Tāpēc lūdzdu iekrājiet naudas, tas skaitas uz visām skolām. Un būtiu labi ja visas skolas būtu kakās, ja man patiks ko jūs darat, man arī labāk būs ap sirdsapziņu. Runājot par Covid-19 jums vajdzētu likt visiem skolniekiem maskas un viņiem jāievēro drošības noteikumi. Katru dienu viņiem vajag dezinficēt rokas. tapēc es pateikšu jums neesiet tik slikti un sāciet darboties. Jūs visi SLIŅĶI!!!
Skolnieciņš 22.09.2020. 13:06:52
Reāli dekanāttantes trūcīgos un maznodrošinātos studentus atskaitīs pirmos. Kojas maksā ap 100€, tātad trūcīgajam Studentiņam nebūs naudas pat pusītei no istabiņas hruščovkā. Gadā tikai par jumtu būs jāmaksā virs 1000€. Kāda jēga no šiem kursiem trūcīgajam? Stipendiju pat ar 8 ballēm vidusskolas attestāta neiegūt. Universitātē sekmes var noslīdēt līdz sešinieka līmenim, protams, ja ir vismaz viena sesija pārciesta. Nabagiem stipendijas nedod. VID's kojas neuzskata par izglītības tēriņu, pārmaksātos nodokļus tas neatmaksās. Ar skaudību, Skolnieciņš (Skauģu Skauģis)
Skolnieciņš 22.09.2020. 12:57:02
«Prioritāte tiek dota skolēniem no maznodrošinātām vai trūcīgām ģimenēm.» ha-hā! RTU inženierzinātņuvidusskolā un Rīgas 1. ģimnāzijā mācās tikai trūcīgas personas! :D Es kategoriski neiesaku iet uz šīm specialitātēm trūcīgajiem un maznodrošinātajiem. Šajās specialitātēs ir baiss atbirums. Rēāli diplomu iegūst 1/3 no sākotnējā studentu skaita. Budžetniekos ir milzīgs atbirums, par maksu neviens nestudē. Paralēli mācībām nedrīkst strādāt, citādi būs atskaitīšana. Ar skaudību, Skolnieciņš
Tas jau ir nokavēts! Es mācos 10.klasē un man līdz šim nebija pieejamas ne jauno ķīmiķu/fiziķu skolas , ne laboratorijas.Nevaram ģimenē atļauties tik dārgas mācību/dalības maksas. Lai gan interese par šiem priekšmetiem radās kau 5.klasē.Pašmācības ceļā tos apgūt bija nereāli.Arī skolotāji neprot sakarīgi stundā izskaidrot,jo nav tam laika. Tagad vairs neticu,ka jel kad tos sapratīšu! Arī šī laboratorija nav proekš zinātkārajiem,bet priekš zubrītājiem un tiem, kam kau tāpat veicas!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.