Lietotājvārds
Parole
Pilnīgi piekrītu, ka mēs aitas. Bet...viens neesi karotājs. Esmu izbaudījusi uz savas ādas, tāpēc.... Ir jau taču, kas stāv un krīt par kon fetentēm 9vismaz publiski, hameleoniski runā, cik labi tas ir). Tās kolēģes, kas uzstājas un n-tajos vebināros saņem naudas, ekstāzē gan neizskatās, bet blēj līdzi 0...un C.... Mēēē, mēēē! Mapes 2030 tukšas!
Vai tiešām IZM ierēdņiem nav ienācis prātā: ja skolotājs strādā nepilnu slodzi (60+) viņš vienkārši vairāk pastrādāt nejaudā, īpaši pēc pasaulslaveno kompetenču izdomāšanas un e klases darba laika 10kārtīgas palielināšanas sarežģītības dēļ?! Tādu haosu izglītībā neesmu redzējusi visā savā darba mūžā...
Paši pieņem Bērnu tiesību limumā absurdus likumus un tad brīnās, ka bērneļiem ir visatļautība. )))))))))))
Nepatīk skolēnu uzvedība???? ejat pie Bāriņtiesām, Krīzes centirem, iesniedziet likumprojektu piedāvājumus un sūdzības valdībā, jaunu likumu pieņemšanai par bērnas normām, par atbildību un sodiem, uzvedību utt......
katru gadu viens un tas pats 06.10.2020. 16:12:34
SKOLOTĀJIEM !!!!!! KAD JŪS VIENREIZ PĀRSTĀSIET ŠEIT BRĒKT??????? NU JŪS TAČU PAŠI ĻAUJAT SEVI VADĪT KĀ AITAS GADU NO GADA!!!!! TO PAŠU ES TEICU JAU PIRMS GADA ŠEIT !!!!!!!! EJIET IELĀS !!!!!!!! KOMENTĀROS JŪSU KLAIGĀŠANA NEKO NEATRISINA! ELIET IELĀS, NEEJIET UZ DARBU !!!!!! AK JĀ, JŪS JAU PAR MĪKSTU ESAT...UN TĀ JAU 30 GADUS !!!!!
Realitātē trūkst daudz vairāk. Man virs manām 30 slodzes kontaktsundām ir arī pa virsu. Labprāt neņemtu. Tikai- kurš nāks uz tām dažām stundām? Viens par daudz, 2 par maz.
Vēl jau ir, kur augt! Pieliks nākošos "milzu" 30.eur, un attapsies, ka slodzi jāpalielina uz 40 stundām. Uz blakusskolu vairs neaizskriesi, pilnu algu nesaņemsi pēc labākās gribas...
Skolnieciņš 05.10.2020. 13:55:53
‘’Skolās ir pieprasījums pēc skolotājiem, kuri strādā nepilnu slodzi’’ diemžēl skolotāju algas ir zemas. Protams, ar pašvaldības piemaksām var sanākt pat virs 1000 eiro bruto, taču pat tāda alga ir zem vidējās valstī. Skolotājiem vel ir palaimējies, jo zinātnisko asistentu algas ir krietni zemākas, kaut arī zinātnieki lielākoties strādā Rīgā. Rīga ir dārga pilsēta. Diemžēl ar inženierzinātņu bakalaura grādu mūsu zinātniskajos institūtos nepietiek, atliek vien badoties. Ar skaudību, Skolnieciņš (Skauģu Skauģis) ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) #Skolnieciņš #SkaudībasDievs
Došos prom no skolas un mācīšos no jauna - lai dabūtu vairāk naudas!
Strādāju ilgi. Neviena reforma man nav nesusi ieguvumu- neviena. Sola vairāk, bet pārbīdīšanas, reformēšanas, uzlabošanas, strukturēšanas , kompetecēšanas utt rezultātā algu palielina par 2 %, bet darba apjomu un pienākumus par 222%. Zem pēdējā kompetenču sloga vienkārši jāsabrūk. Un taisnība- tie daži, kas skolā vada katru dienu, velk visu smago vezumu gan par klases audzināšanu, gan plānošanu, ārpusklases pasākumiem utt.Pārējie- ko no viņiem prasīsi, labi, ka vispār atskrien un kaut kādu tukšumu aizpilda.Un tas tētis, kas māca matemātiku? Diez vai viņam jāsēž plānošanās ,metodiskajās, jāpilda anketas, jāraksta konspekti, jāgatavo uzskate, jāsazinās ar vecākiem, jātaisnojas vadībai, jāorganizē pārgājiens utt.
Pilnīgi piekrītu, par to pilno slodzi, ko skolotājs nemaz īsti nevar nostrādāt, vizmaz kavalitatīvi to ir grūti izdarīt. Strādāju lielā skolā. Man šogad ir gandrīz pilna slodze daudz skolnieku klases ap 30. Šonedēļ no sirds izraudājos, jo nespēju savaldīt 28 skolnieku klasi pusaudžu vecumā, kuriem manējā bija pēdējā stunda. Neadekvāti lielas klases vizuālās mākslas priekšmetam, kur katram vajadzīga individuālā pieeja. Kamēr vienam skaidro, citi ālējas. Kādas runas var būr par 60 skolnieku auditoriju? Pilnīgs murgs, mūsdienu bērniem viss ir atļauts, bet skolotājiem tikai krauj pienākumus, atbildību, kompetenču pieeju...
Tas, lūk, ir lielisks piemērs tam, kā tekstu NEVAJAG veidot:)))Varbūt tam tās visas pārsarežģītās programmas ir domātas-paņemam vienu, izceļam no interneta dzīlēm(jo citu variantu jau nav:)un kopā ar bērniem ķidājam. Veidojam deduktīvu spēlīti, ko no mums sagaida šis Brīnumprojekts 2030:) Labi būtu, ja rezultātā vienā jaukā rītā tas viss izrādītos sapnis! Pamosties, it kā šī murga 2030 nebūtu bijis. Un kāds beidzot sasauktu nozares skolotājus un pavaicātu, ko viņi par to domā, Godīgi. Un , kā strādāt un uz ko virzīties. ne jau tie baisie babuļi(piedodiet) un vīrišķi videoklipos, kuri bārsta ieprogrammētas, pārgudras frāzes! Sajūta tāda, ka tas tiek darīts, lai skolotāju iedzītu stūrī. Padarītu melnu un maziņu. Jo nevar jau pat pretoties, ja tu nesaproti, par ko vispār ir stāsts...
"Mācās veidot deduktīvu pierādījumu, attīstot ieradumus pamatot risinājumu, vārdisko tekstu veidot saistītu un citiem saprotamu." Šis ir viens teikums no jaunās programmas. Kā saprast, ko mācīt?
Skolotāja Inese 01.10.2020. 12:09:38
Daudz skolotāju strādā nepilnu slodzi, jo paralēli mācās, ieskrien un aizkrien. Visas skolas starpstundu aktivitātes, dežūras utt. ir uz pamatslodzes skolotāju pleciem. Mācību līdzeklu, pētniecisko darbu darba lapu, pārbaudes darbu gatavošana uz skolotāju pleciem. Nu neprasiet mums informātikas speciālistu kvalifikāciju un par velti.Un 8 stundu daba dienā! Mīļie skolēni mēs Jūs ļoti mīlam. Mums atņemts laiks Jūs samīļot un vēl visus 34 vienā reizē!
Mīļie skolēni, skolotājs neizdomā, ko jums mācīs(saturs ir noteikts programmās), skolotājs domā, kā jums iemācīt/izskaidrot.
Čārlija Čapkovska 30.09.2020. 15:09:29
Piekrītu, Turklāt ir ļoti daudz slodzes.. Es mācos 8. klasē un brīnos kad pirmklasnieki un otrklasnieki nāk pie manis draudzēties un stāsīt kad mācās jau Dabazinībās Formulas, Dalīšanu ar komatiem..
Manuprāt tieši skolotājas pārcenšās par daudz... Mana Vēstures skolotāja mums uzdot tādu vielu pildīt kas apmēram ir 11. klases līmeni. Šogad viss tā iet uz priekšu katra klase mācas 3. klases augstāk. Pat No ceturtās ir jamācās jau vācu un krievu valoda! :0
Es atceros tos laikus, kad stundu slodze bija 18 kontaktstundas
Paldies šadurska populisma meliem, kas ar populismu uztaisīja 30 stundas,samaksu kā par 21stundu!..)))Brīnos ,ja kāds grib strādāt skolā..
Kurās ES valstīs vēl skolotāja kontakstundu slodze ir 30? Un citās pasaules valstīs?
Ir kā ir... 29.09.2020. 09:37:55
Pilnīgi piekrītu, ka mēs visi turpinām izlikties, ka nezinām iemeslus skolotāju trūkumam. Patiesībā to pilno slodzi skolotājs nemaz īsti nevar nostrādāt, jo, ja grib savu mācību priekšmetu mācīt atbildīgi, ar radošumu, vēl izlabot darbus, vēl audzināt tikumiski :)) un kā tik ne vēl audzināmo klasi, tad ir jāsajūk prātā. Stundu skaists par slodzi tika palielināts, algas irt ādas kā ir, mācību saturs ir tāds kā ir... Mūsdienu bērni ir tādi, ka vairāk par 10, max 15, klasē nedrīkstētu būt, jo nav skolotājiem tādu rīku, ar ko varētu noturēt 30 bērnu uzmanību un turklāt visiem visu iemācīt, bet tieši tas tiek gaidīts. Skolotājs vienkārši sagumst zem neiespējamās misijas sloga.
ļoti vecā skolotāja 28.09.2020. 23:17:26
Jaunizceptie skolotāji darbu pametīs, kad vairs nebūs 200 eiro piemaksas. Kurš par to atbildēs? Miljoni iztērēti, materiālu nav, vai tie ir tukšu frāžu savārstījums. Varbūt arī žurnālisti uzpirkti, jo neviens nepēta reālo situāciju skolās. Algu kāpums par papildus slodzi sakarā ar kompetenču izglītību ir smieklīgs. Ministre turpina apgūt miljonus...visi klusē.
vecā skolotāja 28.09.2020. 23:08:15
Apkaunojoša izlikšanās, ka nezinām, kādēļ trūkst skolotāju.
interesanti 28.09.2020. 21:29:49
Vai kāds vispār saprot, ko nozīmē''pilna slodze''? Jo sākumteorija tak bija 21 stunda klasē+9 gatavošanās, bet tad tas līgani pārtecēja 30 klātienes stundās, par kurām, jā, cik vispār maksā?
Mācīt, jau var . Bet vajag arī kvalitatīvi, visu cieņu, ja kāds ir ļoti daudzpusīgs , bet ne masveidā pārkvalificēties un pasniegt vairākus priekšmetus uz reiz.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.