Lietotājvārds
Parole
Iemācīt kaut ko iespējams tikai tam, kurš to GRIB iemācīties. Ojārs nav gribējis, tāpēc neprot joprojām gramatiku.
Pa īstam skolotājs kļūst par skolotāju tikai pēc 40, ja vispār kļūst. PIEREDZE ir īstākā mācībstunda, nevis JAUNĪBA, kurā tuvēl neko nezini pa īstam. Bet pensijā jālaiž no 55, jo uz to laiku LABS skolotājs jau ir IZDEDZIS.
Zibakcija... ikdienā kaut paldies pateiktu, ne tikai izlaidumā vai salidojumā. Par valdības, nozares ministres un mediju "cildinošajām zibakcijām" labāk neizteikties, lai komentāru neizdzēš. :(
Ne tik jaunā 07.10.2020. 12:21:20
Tās, kuras Ojāru mācījušas, noteikti gramatiku ir centušās iemācīt pēc labākās sirdsapziņas. ..Bet puika nav ņēmis pretī. Tagad komatus nejēdz salikt. Bet prasme spriedelēt par pensijas piešķiršanu ir labi apgūta. Ticiet, Ojār, ja visus, kam 40 un vairāk, palaidīs pensijā, skolas principā paliks pilnīgi tukšas. Nebūs, kas māca ne ar jaunajām, ne vecajām metodēm.Tad varēs savu pilotāžu rādīt tie jaunie, kas straumēm plūdīs skolās iekšā.
..skolotāji izgudroja šo "zibakciju"? Kāpēc jūs viņiem uzbrūkat un pazemojat? Tieši tāds ir šo "zibakciju" mērķis - pretnostatīt, sanaidot.
Jā! Ojār! Tev taisnība. Jā! Piekrītu par visiem 100! Man ir 48 gadi. Skolā strādāju no 19 gadu vecumā. Labprāt ietu pensijā un esmu to nopelnījusi. Reiz bija izdienas pensija skolotājiem, šobrīd vairs nē. Un? Tas nozīmē,ka turpināšu būt skolā un ar ' vecām' metodēm strādāt līdz 65 gadiem, un varbūt vēl ilgāk. Ja nenomiršu.
Ojārs Ģermānis 04.10.2020. 23:53:52
Manuprāt skolotājas kurām ir vairāk par 40 gadiem jālaiž pensijā, jo viņu mācīšanas metodes ir novecojušas un nederīgas.
Экласс на русском - давно ожидается многими, но вопрос, когда?
kam tā zibakcija vajadzīga? Labāk pabalstu iedodtu!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.