Lietotājvārds
Parole
Tikai stripina un stripina, neapjēdzot nekā no reālās situācijas un pašas izm savārītās izglitības sistēmas putras. Jūs, skolas, tikai strēbiet stripinājumus, lai var pēc tam tā pati izm ...irsties par skolotāju neprofesionalitāti.
Ļoti labs laiks izmaiņām!
Taisiet par šīm naudām mapes 2030 nevis dārgos kursus skolotājiem. Kuri, piedodiet, muļķi, piesakās? . Atvieglojiet skolotāju darbu! Bet kas tev dos?
pa mmākoņiem 10.10.2020. 12:01:10
Vēl vieni kursi kā pa mākoņiem ar milzīgu naudas izšķērdēšanu un lobēšanām.Jau tā izm dzīvo mākoņos nevis realitātē. Lai pašas iziet ētikas un kulturālas runas, uzvedības kursus ar galveno čūsku Š...... priekšgalā. izdzēsīs vai nē?
Tagad uz akreditācijām visus trenkās kā zirgus. Valdība pat izdomāja (no septembra ir jau spēkā), Valsts ģimnāziju pamatskolas klašu skolotājiem, atņemt Valsts ģimnāzijas piemaksas. Atstāja tikai 10.-12. klašu skolotājiem. Saprotu, ka uz pamatskolas klašu skolotājiem Valsts ģimnāziju prasības neattiecas. Nedrīkstētu arī likt sēdēt 12. klašu eksāmenos, jo šiem skolotājiem ar vidusskolas klasēm nav nekāda sakara. Kariņa valdība, Covid aizsegā, taisa nepārtrauktas ziepes, izdomā jaunus nodokļus un vēl sazin ko. Tā arī pedagogi savā starpā tiek sanaidoti. IZM arī uz visu nospļauties. Citiem atņem, lai budžetā nevajadzētu papildus līdzekļu. Par kādu algu pielikumu var vispār runāt?
Pats galvenais un nemainīgi svarīgākais bauslis - max daudz pārgudri aprakstītu papīru blāķu un rindām pārblīvētu papīru mapīšu plauktos, tad komisijai saprotams momentā, ka darbs notiek mutuļu mutuļiem...bet skolēni un vecāki pēc tam, pēc tam, kad atliks laika...
Nekas, paies 10 gadi un sapratīs, ka viss atkal ir salaists dēlī. Valdībai atkal vajadzēs reformas un naudu. Laikam jau Latvijai nekad nebūs iespēju attīstīties.
Nekas, galvenais, ka ir pliči, ko uzēst, par tām sekmēm var nedomāt
Ko tā sarežģīt skolu vērtēšanu! Vieglāk bija izmantot -S T. A. AP un viss būs saprotams ...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.