Lietotājvārds
Parole
Iepriekšējam komentāram un citiem! Es vienmēr esmu strādājusi pēc labākās sirdsapziņas, nevienu stundu neesmu centusies "noraut", bet pašreizējā situācijā tomēr svaru kausos lielu veselību. Nu un, ka 8. klase iemācīsies par 13 stundām mazāk? No tā neviens nemirst, no kovida gan. Mūsu skolā bija vecāku aptauja, par 5. - 6. klases attālināto mācību, vecāki "pret", vai tiešām veselība nav svarīgāka?
Saprotu, ka veselība un dzīvība pirmajā vietā, bet tikai nevajag murgot, ka attālinātā mācīšanās var aizstāt darbu klātienē. Var diskutēt par virtuālās skolas iespējām, bet nav noliedzams fakts, ka attālināti mācoties, stundu skaits ir daudz mazāks. Manai audzināmajai klasei (8.klasei pastāvigajā stundu sarastā ir 34 stundas, bet attālināti nedēļā notiek 21 stunda (nedrīkst būt vairāk par 5 stundām dienā, ir pat mazāk, bet to var saprast - dators, redze utt.). Starpība 13 stundas. Bez komentāriem...
Mammai Lai veicinātu normālas, cilvēciskas attiecības nevajadzētu but tik bezkaunīgi rupjam pret skolotājiem. Arvien mazāk skolotāju ir gatavi to ciest. Drīz visas skolas būs tukšas.
Sen jau vajadzēja laicīgi noteikt valstī ārkārtas stāvokli, slēgt robežas, skolas, bērnudārzus, lidostas, bārus u.t.t. Tad nebūtu tik daudz saslimušo un mirušo. Šobrīd vīrusu vairs neapturēt.
sk - > mammai 28.10.2020. 10:49:24
Čīkst jau tikai viena skolotāja ar niku "cita skolotāja"... Sajūta, ka viņu apsēdušas visas iespējamās neveiksmes vienlaikus. Tas rada priekšstatu arī par citiem skolotājiem. Bet tā nav!!! Skolotāji, piemēram, manā skolā strādā kā viena komanda, neviens nečīkst, visi veido tiešsaistes stundas, atbild uz bērnu un vecāku vēstulēm. Tā ka nevajag visus "vienā maisā bāzt".
Ko jūs pedagogi čīkstat? Tà vien liekas, ka esat vienīgie, kurus šī situācija skar. Bet ir taču vēl skolēni un vecāki. Neesmu redzējusi, ka bērns šeit sūdzētos. Tikai un vienīgi to darāt jūs-skolotāji. Nu taču arī tam bērnam nav viegli. Mans skolnieks(11.klase) visu dara pats, mācās, raksta un rēķina, jo šīs klases vielu nu es paskaidrot nevaru. Redzu, cik daudz viņai uzdod. Tas ir vienkārši ārprāc! Sēž ilgāk pie tā datora par 17:00.....Bet neko. Neesmu dzirdējusi, ka viņa čīkstētu. Turpretī mans otrs skolnieks( 8.klase) gan daudz ko nevar iemācīties viens. Tas nozīmē, ka man pēc darba ir jābrauc mājās skaidrot vielu. Bet vai mēs ģimenē par to raudam? Tas ir mans darbs-būt labai mammai un pedagogam šobrīd. Un Jūsu darbs-skolot un rūpēties par savu ģimeni. Jūs esat iedomājušies, ka tikai Jums ir grūti. Tā nudien nav. Pietiks portālos raudāt. Ja gribat, ejat uz izglītības ministriju un sūdzaties, cik slikti viss ir. Ja skolotāji un skolēni sadarobosies un veidos normālas, cilvēcīgas attiecības, tad visu var sarunāt un nokārtot.
Kāpēc uzkārusies e-klase? Nevaru skolēniem no skolas datora aizsūtīt darbus.
Здравствуйте! Если, ужесточили карантинные требования для всех жителей Латвии, то недопустимо, делить школьников по возростам, для обучения дистанционно! Это грубое нарушение прав ребёнка! А учителя, получается, вообще не могут заболеть? Почему рискуют здоровьем педагогов, школьников и т.д. ?
Bērnu drošībai ir jābūt prioritārākai par skolu, skolotāju un direktoru interesēm, vēlmēm un nevarēšanu vai negribēšanu strādāt attālināti!
Sandra - Citai skolotājai 27.10.2020. 07:52:16
Nevajag atbildēt nevienam pusnaktī. Reiz bija labs raksts par to, ka pašiem skolotājiem normāli organizēt savu darbu.
Bērnu drošībai ir jābūt prioritārākai par skolu, skolotāju un direktoru interesēm, vēlmēm un nevarēšanu vai negribēšanu strādāt attālināti!
Kāpēc koledžas un profesionālās skolas strādā klātienē? Vai uz šīm skolām ierobežojumi arī attiecas? Visi dzīvo kopmītnēs, vakaros ir kopā dažādu grupu skolēni....???
Я за дистанционное образование! В нашей школе вообще полный беспредел-учителя на самоизоляции,а дети идут в школу и половину предметов из класса учат онлайн,когда учителя сидят дома. Почему мой ребенок должен рисковать? Кто возьмет ответсвенность за это?
Clta skolotāja-sk 25.10.2020. 17:24:28
Protams- var ieplānot, ka nelīs lietus un malka pašai jāskalda un jāsanes , ka pēkšņi neaizdambēsies kanalizācija un jāskrien apkārt meklēt kāds gudrāks, var izplānot, ka māte jāved uz slimnīcu un mašīnai kaut kas atsakās darboties, bet laukos bez ir mašīnas ir cauri...un tu saproti, ka tas ir jāizdara pašai, jo nav neviena cita, kas to darīs! Ne jau visiem ir brāļi, tēvi, brālēni, kaimiņi un dzīvesbiedri,...šajā saulē...
sk --> citai skolotājai 25.10.2020. 10:31:22
Izskatās, ka Jūs esat nogurusi no darba, ka Jums skola "piegriezusies". Jā, es visu to pašu, ko Jūs nosaucāt, daru, bet man tas neliek pukstēt. Varbūt Jūs tiešām esat adresāts sasas komentāram, ka dzīvē vajag kaut ko pamainīt. Vai vismaz iemācīties plānot savus darbus. Tāpat kā attālinātā mācībā ir skolēni, kuri māk plānot laiku un ir tie, kuri nemāk plānot. Acīmredzot skolotājam ir tāpat.
cita skolotāja sasai 24.10.2020. 20:36:50
Iesaku Jums atnākt ,,patupēt skolā", sagatavot 16 klasēm uzdevumus, tiešsaistes..., sagaidīt no visiem atgriezenisko saiti, izlikt atzīmes, piedzenot pie % desmitdaļām, aizpildīt stundu dokumentāciju, atbildēt uz vēstulēm e-klasē un Team, ap pusnakti atbildēt neapmierinātiem vecākiem...un neaizmirst, ka pašai un ģimenei jāpaēd un jāpaskatās kalendārā kas par dienu/datumu...
Nesapratu komentāru! Kas sasai nepatīk - klātienes vai neklātienes apmācība?? Es nekad neesmu čīkstējusi, kad bijis vairāk/mazāk darba! Jā, es esmu skolotāja pēc savas pārliecības, ar vienlīdz lielu degsmi vadīju stundas pavasarī tiešsaistē, kā klasē. Bet šobrīd, skatoties no vecāku viedokļa (man jau ir mazbērni), es domāju, ka attālinātas mācības būtu drīzāk piemērotas šajā epidemioloģiskajā situācijā. Un tie, kas kliedz par kvalitāti, lūdzu izvērtējiet, kas ir svarīgāks - bērnu veselība un drošība vai kāds mazliet mazāk apgūts zināšanu gabaliņš?? Beigsies kādreiz pandēmija, tiks iemācīts tas, kas pagājis garām. No savas pieredzes arī redzēju- ir bērni, kuri ļoti labi apgūst attālināti, ir tādi, kuriem tas grūtāk. Trešie - kam visu izpilda vecāki, tie nu gan tiešām neko neiemācās... Galvenais, saglabājam veselību! Un vajadzētu padomāt arī par riska grupu pedagogu aizsardzību!
Cik ilgi tiks riskēts ar bērnu veselību tikai tāpēc, ka skolotājiem vienmēr viss ir par grūtu un par maz maksājot??? Nu tad, tā saucamie skolotāji, strādājiet taču tur, kur Jums maksās pietiekami un netupiet skolās!
Par attālināto mācīšanos sliktāka var būt tikai nemācīšanās vispār. Apgalvoju to ar pilnu atbildības sajūtu, neraugoties uz to, ka strādāju ar zoom, virtualoSkolu u.c. Darba kvalitāte ir daudz zemāka.
Samaksājiet par manu darbu! 23.10.2020. 12:56:05
Sagatavot stundu attālināti,tiešsaistē- kurš par to samaksās skolotājiem? Lai sagatavotu stundu- tiek tērēti mans laiks un resursi.
Здравствуйте! Полностью ---за дистанционное обучение! Какой смысл в ограничениях, если часть школьников дома учится, а часть---ходит в школу. Это нелогично. В тех семьях, где есть дети разного возраста и кто-то из детей будет посещать школу, кто-то не будет, то дома они всё-равно, встречаются и общаются, а многих первоклассников, второклассников, водят и забирают со школы бабушки и дедушки, как им тогда быть? Да и климат наш, как говорится, не шепчет о солнечной и тёплой погоде, весь набор осадков и разновидностей ветров, в полном ассортименте! Если уж приходится выбирать, между возможным "ковид 19" и "дистанционным обучением", то конечно, дистанционное!!! Оптимизма всем и ---не вешать нос!!
Attālinātā mācīšanās ir tikai imitācija, ka process it kā notiek kvalitatīvi.
Kas tas par brīnumu,ka brīvlaikā eklasē ir info par uzdevumiem brīvlaikā? pilnīgi pa stundām. eklases uzturētāji, par ko jums maksā naudu?
Lai pamācās nedeļu attālināti! nekas nenotiks.
Pavasarī mēs lieliski vadījam tiešsaistē stundas no mājām un bija labi. vakar Bet tagad no vmāvgjvām nevar, jo pa vidu ir 5. Un 6.kl klātienē stundas. Bet skolā nav tik daudz datoru ar zoom iespējām, lai vadītu visām klasēm...
skolotāja2 19.10.2020. 20:36:44
Atba;stu attālināto no 5. klases! Neviens nerunā par to, cik ļoti nepasargāti ir skolotāji 5. - 6. klašu grupā, kad jāskraida pa 6 klasēm. Kāds tur "burbulis", ja kontakts ar 180 bērniem, plus ceļš pilnā tro;ejbusā. Maijā pārliecinājos, ka regulāri mācot matemātiku zoomā, bērnu zināšanas bija labas. No manas mācītās 9. klases 8 skolēni iestājās labākajās valsts ģimnāzijās. Tiesa gan, ar viņiem maija pēdējās dienās "zoomojām" pa 4 stundām dienām bet pēc tam gandarījums par paveikto.
Tiem,kas kliedz,ka VISIEM vajag no mājām mācīties! - jūs manus bērnus arī pamācīsiet??? Es netieku galā,viena ar diviem bērniem,-darbs un tad vēl lidz pusnaktij mācīt??? Un,kurš apmaksās psihiatra pakalpojumus,jo 4sienās pilsētaa ,dzīvoklī sēdēt,bez komunikācijas at vienaudžiem,bērnu psihe ir iedragāta. Un ,kurš apmaksās acu ārstu??? Visu dienu caur telefonu dzīvot,mums arī ir tikai viens,vecs dators!!! SKOLĀM BŪT KLĀTIENĒ,KAUT VAI MASKĀS!!!
attālinātām mācībām jābūt arī 1.6. kl. Pag. nedēļā skolā Ilģuciemā saslima 2.kl. skolēns
Attālinātam mācību procesam būtu jābūt visiem skolēniem. Galvenā ir veselība!
Kāpēc visas skolas septembrī neizvēlējās B modeli? Vai tāpēc ka skolotāji nespēj nodrošināt Zoom un Teams? Digitālā pratība ir svarīga visiem skolēniem. Šuplinskas lēmums šoreiz ir pareizs!!! atkārtoju com
to Tiešsaistes stundas 17.10.2020. 21:18:18
"viss tieši tāpat kā skolā klātienē, skolotājs māca, skaidro, skolēni uzdod jautājumus, stundas noslēgumā uzdod mājas darbus" - šī ir pagātne. Laba stunda jau sen vairs nav šāda, sākot ar to, ka pat garums lielākoties ir 2x40. Tiešsaistē nav iespējamas mācību stundas, tās ir mācību lekcijas, mācību video u.tml., sauciet kādā vārdā gribat, bet ne Zoom, ne Team, ne Tava klase nespēj aizstāt klātienes nodarbību. Nekādā veidā.
Saslimstība pārāk liela, īstais laiks pāriet uz attālinātajām mācībām, ja negribam daudzus neizglābtos un mirušos.
Anglijā un netikai ,skolas neaiztiek, tas ir pēdējais pie kā ķerties . Bet nu mums Latvijā ir vajadzīga nākotnē neizglītota paaudze, tas ir acīmredzms. Es to nesauktu par attālināto mācīšanos, tas pat ne tuvu nav tam. Tas ir debīlisms. Lieka laika , nervu tērēšana.
to Kopsavilkums Skolotāji saņem naudu par savu darbu? Labs joks!
Ir mācību priekšmeti, kur tiešsaisti vajag, bet ne nemitīgi. Ir priekšmeti, kur skolēniem pašiem vienkārši jādara. Piem., ko tiešsaistē mācīs literatūrā? Lasīt un saprast tekstus? Ko vēsturē - lasīt un saprast jēgu, cēloņus, sekas? Utt. Skolēniem jāradinās mācīties pašiem, nevis klaigāt, ka nesaprot. Jājautā: ko paši dara, lai saprastu? Visbiežāk - neko, jo nav vēlmes intelektuāli pūlēties. Dodiet bildes un īsu jēgu gatavu!
Stundas ir jāvada tiešsaistē vai iepriekš tās jāieraksta un jānosūta skolēniem lai skatās un, ja kas nav saprasts, skatās atkārtoti. Nav jātaisa tiešsaiste, lai tikai atprasītu. Kāds tad skolēnam no tā ir ieguvums? Tad nav saprotama arī skolotāja loma un nepieciešamība, pietiek ar vecāku, kas var pārbaudīt un atprasīt uzdoto mazākajās klasēs.
Kā skolotāja gribu, lai man paskaidro, kā es reāli 1.,2. stundu vadu 6.a un 5.b klasē klātienē ( sociālās zinības), tad trešo tiešsaistē 8.a klasei,nākošo klātienē 6.b, tad atkal tiešsaistē utt. Starpbrīdis 5minūtes. Kā mamma vēlos, lai man izskaidro, kā mani 3 skolēni- 7.,9. un 12. klase vienlaicīgi pie viena datora( mums tikai viens mājās)sēdēs attālināti mācību dienu ar tiešsaistes stundām. Jāatzīst, esmu par stulbu, lai šīs lietas izprastu. Palīdziet kāds gudrāks ar padomu...
Skolām jāuzliek pienākums stundas vadīt tiešsaistē, tad necietīs ne skolotāji, ne skolēni, ne vecāki. Pilnīgi piekrītu šim apgalvojumam, jo mūsu skolā īpaši aktuāla nebija šī lieta, bet citās gan un tur nevarēja sūdzēties par apguvi, jo visi tiešsaitē klausās un uzdod sev nesaprotamo .Bet tā katrs raksta skolotājai un ne visiem laiks atbildēt un ne ir gribēšana...Un runājot par ierīcēm, būtu labi ja būtu vienota sistēma, ka visi pilda uzdevumi.lv, nevis katrs pieliek vēl savus failus pdf vai citā formātā ko piemēram no telefoniem nevar atvērt.
Kāpēc būtu jāmācās attālināti ja novadā nav ne viena slimā ne dejas notiek vairs ne treniņi 7lidz 12 klasei 9 ir eksāmeni un arī 12 klasēm ir eksāmeni kas notiek ar kuru vietu viņi domā kur loģika Gulbene
Извините за опечатки в тексте! Вместо "бабочек" было "будочек".

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.