Lietotājvārds
Parole
Skolnieciņš 02.11.2020. 07:52:16
«Kovids nāk, kovids nāk, gan ar viļņiem, gan ar čalām. Kovids nāk no visām malām. Ko tas kovid's atnesīs? Tas atnesa nabadzību simtu gadu garumā.» ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-) (Skauģu Skauģis) Ar ironiju par nopietno, Tavs Latvju Skaudības Dievs P.S. Gaidām trešo kovid-19 vilni uzreiz pēc otrā viļņa, kad jezga norims... #nabadzība #GMI #TrūcīgāStatuss
Pareizi būtu pāriet uz mācīšanos no grāmatām. Tā būtu īsta pašvadīta mācīšanās ar visām kompetencēm... Tikai mācību grāmatas tam nav piemērotas - nav tā kā 60-80 tajos gados, kad grāmatās bija brīnišķīgi vienkārši izklāstīta sarežģītā teorija, bija piemēri, un skolēni varēja patstāvīgi apgūt arī jauno vielu, ja vien tikai vēlējās.
Forši un viegli piemēri
Ar attălināto mācīšanos tiks dots trieciens arī kompetenču izglītībai. Cik stundas klātienē ir 7. - 12.kl. skolēniem? 7.klasēs 32 - 35 stundas. 12.klasēs 35 - 40. Bet attălināti măcoties,nedrīkst būt vairăk par 5 stundām dienă (un tas ir pareizi - dators, redze utt.). Starpība stundu skaitā ir acīmredzama.
Jā, satraucošas ziņas, - tik atpalikusi ir esošā mācību sistēma, steidzīgi to mainīt tiešām vajadzēja. Tikai nez, vai arī tad būs šāda vieta mūsu skolēniem, vai arī pie beigām? Tad jau redzēs - pēc dažiem gadiem.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.