Lietotājvārds
Parole
Skolnieciņš 02.11.2020. 07:44:46
''Skolnieciņam... 30.10.2020. 08:11:29 Karjeras konsultants jau matemātiku neiemācīs. Pašam vien būs jātiek galā. Un ja 2/3 nav spējīgi paši mācīties, tad neviens konsultants nelīdzēs.'' karjera konsultants ir parasts humanitārs demagogs. Tie studenti, kuri izkrīt, vidusskolā mācījās 8 līmenī. Tātad humanitārie maksas studenti ir vēl vājāki par caurkritušiem tehniskajiem studentiem. Diemžēl universitāte laikus nebrīdina budžeta grupas studentus par lielo atbirumu. Karjeras konsultants pēc būtības neko nevar palīdzēt, jo nezin universitāšu studiju aizkulises. Jebkuras strādājošas docentes viedoklis ir n-tās reizes vērtīgāks par kaut kādu karjeras konsultantu. Karjeras konsultants ir slaists, kurš pats nav spējis iegūt dzīvē kādu labāku diplomu. Būtu labi, ja par kojām ap 100 mēnesī neplēstu. Citādi kojas neremontē, bet universitātes administrācija ar šikiem auto braukā. Trūcīgiem lauķiem universitātē ir smagi... Ar skaudību, Skolnieciņš (Skauģu Skauģis) #nabadzība #GMI #TrūcīgāStatuss
Skolnieciņam... 30.10.2020. 08:11:29
Karjeras konsultants jau matemātiku neiemācīs. Pašam vien būs jātiek galā. Un ja 2/3 nav spējīgi paši mācīties, tad neviens konsultants nelīdzēs.
Skolnieciņš 28.10.2020. 10:17:52
Kāda jēga no karjeras konsultanta, kurš nav nomācījies pat 3 augstākās matemātikas semestrus? Tapat unversitātē izkritīs 2/3 studentu.
Paldies, tas man noderēs!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.