Lietotājvārds
Parole
Skolotāji, tad kamdēļ nemainat darba vietas, neejat prom no skolām? Ja tik drausmīgi jums. Bail siltās vietas atstāt? Tak ejat, ko katru dienu drellējat, kad rakstīsat atlūgumu!
Neapstrīdams fakts - jebkurā izglītības līmenī - skolēns vairāk iemācīsies klātienē, tikpat neapstrīdams fakts - ja pats gribēs kaut mazliet mācīties un pacensties. Tas, kurš apzināsies un gribēs mācīties - mācīsies arī attālināti, un sazināties ar skolotāju iespēju atradīs!!! |Tas kurš nedarīja neko skolā - praktiski neko nedarīs arī mājās. Tagad runa jau iet pavisam par ko citu - runa iet par veselību, par visu kopēju veselību, jo slims būdams ne strādās, ne mācīsies, ne ārstēs .u.ttttt. Vīruss uzbrūk, nopietni uzbrūk - uzbrūk tur, kur apgrozās cilvēki, ar katru nedēļu saslimstības rādītāji VALSTĪ aug. Sekojot ziņām, secinājums, šis attālināto mācību modelis vīrus ierobežošanai nav devis PILNIGI NEKO. Rīgā pa 2 nedēļām trīskāršojies izglītības iestāžu skaits kur bija COVID. Jāizmanto pavasara pieredze, lai arī kāda tā bija, cik tik var , jāpārtrauc cilvēku čupošanās, un tagad izglītības iestāžu klātienes darbība ir vislielākais riska faktors, jo tur pagaidām notiek vislielakā cilveku apgrozīšanās. Jāsāprot, ka bērni ir bērni vinjiem ir jaāaskrien un paskries, apkjersies, rotaļāsies, ja ne skolā tad ejot uz majam, pagalmos. autobusos u.ttt |Nu nav reāli izkontrolēt - NAV. Reāli to visu ir tikai uzlikt uz papīra - JĀDĀRA TĀ! Kas notiek reāli - to rāda cipari!
Muļķības
Egils Levits - Latvijas Prezidents 11.11.2020. 19:39:29
Skolēni, jaunieši ik katrs kurš mācās skolā bez attālinātajām macībām es vēkētos teikt liels paldies ''Dancitim'' vai varbū tā teikt Danielai janekļūdos, Mēs uzvilktu masku un pāraut šo Covid19 ķēdi! Mazgājam rokas un mēs tiksim galā ar šo vīrusu.
Negribās atālinātās mācības.. Kaut covid19 beigtos. Lai dievs dod brīvu pasauli no tā vīrusa. Tikai kopā mēs to paveiksim. Domāju būs labi ja kāds kuram vel ir skolā mācības tad labi kad kāds cilvēciņš tomēr uzvilktu masku un mēs apturēto šo ķēdi.
Strādāju skolā par apkopēju un varu teikt, kad skolotāju bērni ir tik pat izlaisti un neaudzināti, kā parastajiem mirstīgajiem. Ja ne vēl trakāk.
Skolotāji dolbij visiem un pašu sev galveno kārt, kad pret viņiem ir visa pasaule, nu traki
Lasu skolotāju komentārus un brīnos, cik naida un augstprātības tie ir pilni, cik ļoti visus pārējos noniecinoši un nievājoši. Ko Jūs, skolotāji, bērniem labu varat iemācīt ar šādu attieksmi?!
Tie skolotāji ir baigi niknie, jālaiž ievērojot visus drošības noteikumus boksā, lai aizvieto Mairi Briedi. Pirmās vietas garantētas.
Jojo, sāc ar sevi un tad būs rezultāti. Kompetence tu.
Nevis pašmācība, bet pašvadīta mācīšanās. Tā teikts kompetenču izglītībā. Katram jāiegulda sava artava,. Tikai tā var sasniegt labu rezultātu.
Nu te komentāros var salasīt tikkai pubertātes pārņemtus tīņus, nekā ievērības cienīga. Tīņi izklaidējas pieaugušo vārda.
Tā ir atbilde uz jautājumiem, kas minēta zemāk. Hi. Hi. Hi. Par bērnu esamību, pedagogiem, skolotājiem! Tik tiešām, tāda atbilde!
Izskatās, ka ar dažādiem nikiem raksta viens, kurš raksta "pedegogs"
Pedegogi, vai tad jums nav bērnu? Ja tik ļoti aizņemti darbos, tad kurš viņus audzina pieskata? Paši par sevi aug, sauvaļā?
Redziet, cik vērts ir skolotājas diploms, pati vien nonicina ar savu nekulturālo attieksmi. Ceru, kad tu skolotāj vuena tāda esi un tas neattiecas uz pārējiem pedegogiem
Atbilde mammai 08.11.2020. 15:13:24
Varbūt iztiksim bez nu? "Nu" saka zirgam, kad brauc.
Atbilde.... 08.11.2020. 15:11:51
Vai tualetes papīru arī vajag mājās iegādāties par nodokļu maksātāju naudu?
Milzu pateicību šajā saspringtajā situācijā saku Bebrenes Profesionālās viduskolas direktorei un viņas komandai. Super skolotāji, ja kas noiet greizi visu viņi atrisina. Ja vecāks nav izsekojis līdzi sava bērna mācību vielai, šie skolotāji nenoguruši tiek galā. Un ne mirkli nav likuši justies vecākam mazvērtīgam. Milzīgs paldies šādai komandai.
Juju, nu deklamē tu vienpusīgu domu. Domu egoistisku. Nu neizvērtē tu situāciju. Cik reizes var uzsvērt, tas skar ik vienu iedzīvotāju. Laiks tev atpūsties, esi pārdegusi.
Tā ir, ka vairs nesaprot to, ko raksta. Pašvaki mūsu tautai ar domāšanu. Runa neiet par nolaidību, bet gan par attieksmi pret skolu vispār. Ja ģimenēs (kā daži raksta) ir negācija pret skolu, skaļi tiek pausts šāds viedoklis, komentāri lieki. Tāpēc arī bērni cieš. Oi! Uzreiz atlaist? Jūs zināt, kā es strādāju? Jāsaka kristīgi par šiem cilvēkiem (varbūt daļai arī nepatiks) - Dievs, apžēlojies, jo viņi nezina, ko runā!
Juju, kas jums ir devis tiesības, lai spekulētu uz to ka mūsu bērni cietīs?
Juju, atlaistu, jo es kā skolas direktors nepieļauju nolaidību
Negribu teikt neko sliktu par vecākiem, jo MĒS ESAM VIENS- skolēni, skolotāji, vecāki. Tā būtu jābūt, jo citādi zaudē JŪSU bērni Bet...kāpēc tik nievājoša, riebīga attieksme pret skolu?! Jau tā sabiedrība sašķelta! Varbūt kaut kas nav tā kā vajag ģimenēs, kur tā izsakās par skolu? Vai pašiem problēmas? Vecāki, nāciet, kļūstat par pedagogiem un māciet tad pēc labākās sirdsapziņas! Kas jums to liedz? Būsiet gandarīti!!!!!
Ja man kāds darbinieks, atļautos šādi izturēties pret saviem darba pienākumiem, ieturētu pusi algas. Nu kapēc valdība nav paredzējuši šādu funkciju. Nu pavirši tiek galā pedegogi, pavirši.
Nu komentārs ir ar kļūdām, skolotāj
Mammai. Nu nekas neklibo, tikkaivecākiem vajag iemācīties apieties ar datoru, visupirms. Un skolotāji atbild uz vēstulēm. Vecāki vienkārši nevīžo ietiet eklases pastā.
Tā tas ir, nu klibo baigi tālmācība. Un uz vēstulēm ko nosūta vecāks vispār neatbild.
Šī nav tālmācība, bet pašmācība. Divu nedēļu laikā tikai 1 stuna zoom! Bērniem tikai uzdod, bet neko neskaidro.Tam man skolotāju nevajag, es kā vecāks pati varu bērnam uzdevumus uzdot.Vairums skolotāju nodarbojas nevis ar skaidrošanu, bet ar skaitīšanu - kurš skolēns ir laikā nosūtījis darbu, un galvenais ir ielikt n, ja darbs nav nosūtīts.Žēl....
Bēdīgi, lasot skolotāju komentārus, to māca universitātēs, vai?!
...., tas jāsakārto savā pašvaldībā
kas ar brīvpusdienām bērniem ,kas mācas attālināti?
Nu skolotājs ir tāds pats vecāks, kā mēs, citi. Tikpat nepieskatīti un neaudzināti viņiem ir bērni. Nu visi vienādi.
Skolotāji jūs nopietni? Visu laiku apgalvojat, kad mēs vecāki neaudzinam, neredzam savus bērnus! Tagad jums piedāvā iespēju nedaudz atvilkt elpu, bet sakāt, kad nebūs, kas pieskata?! Ko jūs gribat? Un līdz šim jums uztrauca vasaras mēneši, kur ir mūsu bērni, kad jūs esat atvaļinājumā? Nu beidziet!
Nu te neviens komentārs nav ar nobrieduša cilvēka domu, visi komentāri ir ar niķīgumu pilni. Jaunatne, uz kurieni jūs prātvēderi vedat mūsu valsti?
Tagadējiem skolotājiem vajadzētu iet šādos projektos. Jo tāpēc vien, lai apgūtu informācijas uztveršanu pēc būtības. Jūs nemākat iedziļināties būtībā, fanātiski labojat, labojat, labojat. Bet šeit nav jālabo. Te nav jāliek vērtējums(ni) (i). Ārprāc kaut kāds.
Ja pedagogi ietu tagad atvaļinājumā, tad bērni būtu pilnīgi nepieskatīti un nenodarbināti. Vai to vajag vecākiem? 1
Ejiet pedegogi atvaļinājumā. Luuuuuudzuuuuu. Pietiek te sūdzēties, ejat un vissssss
Laiki, tāpēc brīnās.
Iedzīvotājs 04.11.2020. 15:33:53
Lasu un brīnos, par šiem komentāriem. Mūsu skola laikam ir no citas planētas. Vienkārši paveicies ar skolu un tās darbiniekiem, ar skolas direktori ieskaitot. Darbs turpinās uz pilnu klapi. Neviens nežēlojas, nelamājas. Kam jāiet uz skolu, iet, kam jāmācās mājās mācās, viss notiek. Neredzam vecāki nekādu aizķeršanos. Ja neiet zoom, tad caur skaipu, ja kādam nav datora, vai interbeta, tad uzdevumus ar visiem izskaidrojumiem, nogādā kāds vecāks. Utt. Viela nav iekavēta.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.