Lietotājvārds
Parole
piekrītu fiasko 09.11.2020. 18:03:55
Cenzūra vēl trakāka kā agrāk. Muti ciet un strādā. E kl arī saturiski stutē "augšas" . Sāk parādīties aizvien bezjēdzīgāki raksti, bez garīguma seguma. Tā teikt, no vienas siles barojas. Ne tikai nulles, bet mīnus vērtība. Kritiskā domāšana jāattīsta spraigā mācību darbā, kustinot "seroje veščestvo", kā teica Raikins. Tikai to darīt mūsdienās grib retais. Galvenais - medijpratība. Ar to tad arī lepojas.
jau ilgāku laiku pasekoju līdzi e-klases īkšķīšu spēlēm un komentāru administrēšanai. Cenzūra PSRS un čekas stilā. Un nulles vērtība kompetenču jājamzirdziņiem - medijpratībai un kritiskajai domāšanai. ­Žēl tikai, ka aiz šīs rosības pamatprasmes - lasīt, rakstīt , saprast izzūd.
Nepienāca pat novembris, kad varam sākt mācīt dabaszinības pēc jaunajiem standartiem!!!
Skaudības Dievs 31.10.2020. 21:16:12
«Kovids nāk, kovids nāk, gan ar vilņiem, gan ar čalām. Kovids nāk no visām malām. Ko tas kovid’s atnesīs? Tas atnesa nabadzību simtu gadu garumā.» ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-) (Skauģu Skauģis) Ar ironiju par nopietno, Tavs Skaudības Dievs P.S. Gaidām trešo kovid-19 vilni uzreiz pēc otrā viļņa, kad jezga norims… #SkaudībasDievs #kroņvīruss #kovid-19 #koronavīruss
Beaumarchais 30.10.2020. 22:00:50
vai izdzēsts Acīmredzot tie bija nepareizi komentāri.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.