Lietotājvārds
Parole
Purva Spīdonim 16.11.2020. 07:38:19
Jā, patiešām, liek aizdomāties.
Purva Spīdonis 15.11.2020. 22:59:02
Iemesli,kas iedzīvotāju parasto,iedzen strādāt skolā, prasās pēc rūpīgas izmeklēšanas no kompetentām iestādēm. Nekādu saprātīgu iemeslu vai stimulu šādai izvēlei nav.Naudas nav, darbs bez karjeras iespējām,prestiža nekāda... Ja mērķis būtu ciešanu meklēšana un sava organisma galējo iespēju noskaidrošana, tas visu izskaidrotu!Disonansē ar šo pieņēmumu ir skaļās pedagogu sūdzības par iepriekš minētajām nepatikšanām. Kas mūsvalstiņā notiek ar skolotājiem?
Komentārs:
Stabils Dāvis 13.11.2020. 13:35:11
Man patīk zemestrīces taisīt ar saviem 110 kg
Ilgonis Pēctevis 13.11.2020. 12:52:55
Visi tikai par tiem projektiem, ko tas vispār nozīmē!?!?!?!? Izmaiņas nebūs, kamēr nav globāla revolūcija!
Te raksta viena skolotāja, noteikt dažādu apsvērumu pēc ir zaudējusi darbu. Turpina labot šajā sadaļā. Lūdzu beidz bojāt reputāciju citiem skolotājiem, jo nav tāda drastiska situācija, kā tu formulē.
Vispār jau laikam runa vēsta par projektu, plašaikai zināšanu apguvei. Nevarēju izlasīt nevienu teikumu, kas vēstītu projekts(vecāku-skolotāju kaujas). Lasīju pat ar lupu, nu nemanīju šādu projektu.
to Reālists 10.11.2020. 10:32:02
Saeimā un valdībā sēž vēlētāju "kļūdas". Bet kopumā kašķi komentāros veido kā vienu, tā otru augstprātība, nevēlēšanās ieskatīties dziļāk un saprast. Visvieglāk taču cīnīties ir uzbrūkot (kārtojot lietas brutāli).
Mūsu skolas Judas lielākoties ir anonīmi kļauznieki, kas slēpj savu identitāti. Un kaut kā dīvaini - tieši viņu bērniem ir problēmas vienīgajam visā klasē visos mācību priekšmetos. Tā dīvaini, jo visi skolas Skolmeistari izrādās bezatbildīgi kropļotāji! Tikai paši Judas ir pareizi, atbildīgi, visu zinoši ar vistalantīgākajiem bērniem! Un ar tiem bērniem arī visu mūžu būs jāsadzīvo pašiem Judām, ne jau Skolmeistariem.
Senjau raksta ar precīziem vārdiem uzvārdiem un ieņemamo atmatu.Skolotāj!
Nu, šādi Judas vienmēr savu atbildību cenšas novelt uz skolotājiem un kritizē, raksta kļauzas uz visiem iespējamiem kantoriem. Pie tam anonīmi. Pareizrakstību un gramatiku laikam kāds Skolmeistars neiemācīja, jeb pati nemācījies? Tā tik turpināt!
Nu šādi skolasmeistari, daudz izkropļo cilvēku dzīves un neminūti neuzņemas atbuldību. Tā tik turpinat.
new teacher 09.11.2020. 18:03:44
Došos prom no skolas un mācīšos no jauna lai dabūtu vairāk naudas.
Skolmeitars 08.11.2020. 23:25:01
Reālistam. domāju, tu kaut ko jauc. Ne jau skolotāju kļūdas, drīzāk IZM ierēdņu, kas sasējuši skolotājiem rokas un vecāku, kuri audzina/ neaudzina savus lolojumus un cenšas vainas par savām kļūdām audzināšanā uzvelt skolotājiem, skolām.
Reālistam, skaisti teikts.
Nu diez vai sanāks tāds projekts, jo kā vēstī sakāmvārds: ārstu kļūdas aprok zemē, bet skolotāju kļūdas ilgi vazājas pa pasauli. Un, diemžēl, sēž arī Saeimā un valdībā.
Ideja nemaz nav tik peļama. Tik darītājus vajag
Varbūt tiešām vēl vienu jaunu projektu un pārorientējam darba meklētājus un visus gribētājus uz medicīnas jomu. Tur taču arī ļoti trūkst profesionāļu! Kāpēc ne?
иза чиба ми на карантине 06.11.2020. 11:40:30
иза чиба ми на карантине иза чиба ми на карантине иза чиба ми на карантине иза чиба ми на карантине иза чиба ми на карантине иза чиба ми на карантине иза чиба ми на карантине иза чиба ми на карантине иза чиба ми на карантине иза чиба ми на карантине иза чиба ми на карантине иза чиба ми на карантине иза чиба ми на карантине иза чиба ми на карантине иза чиба ми на карантине иза чиба ми на карантине иза чиба ми на карантине иза чиба ми на карантине иза чиба ми на карантине
Tad noorganizējat šādus projektus. Apzināties uz kuru jomu ir vairākums un sakārtojat visu dokumentāciju, uz priekšu. Viss ir jūsu rokās.
Bet kapēc nav projektu, nu piemēram. Pedegogs zaudē darbu, un viņam atbalstu programmā iegūt citu profesiju. Kāpēc nav?
Žēl ka tik maz tādu projektu
Mācamies, maaaaaacamiessss.
Skolotāju zemo prestižu vairo, pirmkārt, tas, ka gan dienasgrāmatās, gan e- klasē, gan citos rakstiskos saziņas veidos ir tik daudz pareizrakstības kļūdu, nabadzīga valoda, ka nevieš uzticību pedagogu kompetencei. Jāiemācās pareizi rakstīt un runāt, tad var doties skolot citus.
Muļķības te komentāros, nekas neattiecas uz projekta norādīto. Izlasat lūdzu projekta mērķi! Te izklausās visiem komentētājiem jāiet no jauna, apgūt zināšanas. Labu veiksmu.
Diplomam 04.11.2020. 19:03:15 04.11.2020. 23:02:16
Labi vien ir, ka vairs nestrādā skolā. Studē tālāk? Vēlams pēc iespējas tālāk - no skolas. Tomēr pavisam projām iet nevajag - būtu vērts apgūt pareizrakstību, pamācoties vēl dažus gadiņus skolā.
Lasu un nesaprotu - topošie un esošie skolotāji, prasīgie vecāki, skolēni, bet reti kurš komentārs bez kļūdām un sakarīgi uzrakstīts. Būtu vērts sākt ar sevis un citu cienīšanu vismaz ar valodas starpniecību.
Skatos un priecājos - PEDEGOGI!
Mācītāja 04.11.2020. 22:21:42
Es savā "skolotājas mūžā" vēl neesmu saskārusies ar gadījumu, kad jauns skolotājs atnāk uz skolu, jo to VĒLAS! Atnāk, jo darbu vajag, un diploms it kā atbilst. Iztur kādus gadus 3-5, un tad prom ir. Apstākļu kopums nemotivē.
Esmu ar augstāko izglītību un beidzu pedegoģiju. Tagad studēju tālāk. Strādāju skolā, jā piekrītu ir bērni sarežģītāki utt. Bet aizgāju prom no skolas, dēļ iesīkstējušās domāšanas no skolas darbiniekiem, jo redziet mums jaunajiem nav pieredzes. Neko daudz nedrīkstēju ierosināt, vai nedaudz savādāk vadīt stundas, jo redz. Skolā nav tā pieņemts un korītī skolotāji nedaudz vecāki dziedāja, lai neueviešu jaunus likumus, lai daru kā liek, vai eju prom. Lūk,situācija ir drastiska, trūkst skolotāju, a esošie ir pārguruši. Bet jaunos jaunie tak neko nesaprot.
Loti labi mācās
Pastrādājat pedegogi, ananīmajos atbalsta centros, nu traki 80%ir par skolām no skolnieku puses. Žēl. Trūkst vārdu lai raksturotu šādu situāciju valstī.
Nu nav jūsu prāt svarīgi, vai lepsēti, vai ar bokoloru, jums neder neviens.
Ieva Lanka, skolotāja 04.11.2020. 14:47:43
Sveiki, dārgie kolēģi, skolotāji, vecāki! Viens otra kurpēs iekāpt nevaram... Bet vēl trakāk aizmirst par to, kā ir pieiet, pajautāt, uzzināt. Bet te tik daudz negativitātes, nosodījuma un neviena laba vārdiņa. Es nesaprotu: Latvijas izglītības iestādēs katastrofāli trūkst skolotāju. Un Latvijas augstskolās studējošo jauno pedagogu skaits nevarēs nodrošināt visas vajadzības. Īpaši smaga situācija ir dzm programmas priekšmetos, kur pedagogi jāmeklē ar uguni. Kapēc no viena gala vēlamies sakārtotu sistēmu, gudrus un mērķtiecīgus jauniešus, atbalstu (gan finansiālu, gan emocionālu), bet no otra gala vairojam negatīvo un rokam lielo grāvi savā starpā. Mācītspēks: Neviens no projekta dalībniekiem nav svaigs vidusskolas absolvents. Neviens dalībnieks neskrien pēc naudas vai "fiksā diploma". Visi dalībnieki ir ieguvuši vismaz vienu augstāko izglītību, lielākā daļa - pat vairākas. Daži jau kādu laiku strādā par skolotājiem, bet nav diploma, kas apliecina pilntiesīga skolotāja statusu. Cilvēki iesaistās projektā, jo meklē izaugsmes iespējas. Man, kā projekta dalībniecei it nemaz nav viegli lasīt komentārus, jo es redzu un pati piedzīvoju pārdzīvojumus, centienus, veiksmes stāstus, emocionālos break-down, atkal jaunu entuziasmu un ārkārtīgi lielu pieredzi un zināšanas katrā jaunajā MS dalībniekā. Man ir ļoti paveicies, ka strādāju skolā, kurā skolotāji netiek dalīti - visiem ir kopīgs mērķis, prioritātes un vēlme sadarboties. Visi tomēr mēs veicam vienu misiju - pulējam tos mazos dimantus, kas katru septembri iebirst skolā. Tas ir milzīgi grūts darbs un KATRS cilvēks, kas to apņemas ir SUPERVARONIS.
Esam jau tādus no Iespējamās misijas redzējuši- kamēr piemaksā 2 gadus , tikmēr strādā , pēc tam pazūd.
Atbilde "opa" - skolotāji citiem skolotājiem krāgā neklūp,jo vienā dīķī plunčājas. Vai drīzāk mēģina noturēties virs ūdens.
Tas arī pierāda, ja mēs, kuri studējam un mūsu izglītības būs pedagogi. Tad mēs nederēsim, jo tagad ilgstošie pedegogi uzskata, kad jaunie nekam neder! Nožēlojami.
Tas kārtējais pahazukas projekts, kur,, jaunais učuks '' izsmels naudu un piemaksas, drusku pastrādās un aizies projām, kad vairāk nebūs naudas..)) Galvenais sabiedrībai iesēt domu, ka katrs var būt skolotājs...
Šuplinskas k-dzei bērni un mazbērni ir?
Skolotājai. Nu tad argumentējiet, kas ir nekauņas?! Un nav atbildes par bērniem, kamdēļ veikli tiek noslēpts fakts, kā jūs audzinat savus bērnus? Nu tad atspēkojiet!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.