Lietotājvārds
Parole
Dubultie un trīskāršie standarti!!! Smieklīgi nosacījumi. Varētu domāt ka pa bubuli uztaisītais vīruss skatās, kurus inficēt, kurus nē??? Cik veselīgi ir smacēties, elpot atpakaļ savu CO2, ka maskā siltā, mitrā vidē var savairoties stafiloki...Bet to, izglītības sistēma tiek degradēta, ka palīgdarbu tehniskais apjoms ir pieaudzis vismaz 3x...ka skolēniem, kas mācās un skolotājiem vakaros acis sāp un asaro, par to kungi svētulīgi klusē...
Skolotāji laikam ir vienīgā nācija, par kuriem ir jādomā. Domā, domā, par jums. Varat gulēt mierīgi.
Visa korona-vorona 10.11.2020. 05:12:55
Ir viens milzīgs, uzpūsts globālistu feiks, smieklīgi ir tie dubultie standarti ar tiem namordņikiem, kas traucē normāli elpot un smadzenēm domāt, jo jāelpo iekšā atkal sava izelpa, namordņiku siltā un mitrā vide kā inkubators ir visādu baciļu vairošanai....
Nu tad ejat pie saviem skolas direktoriem, kas liek šādi sapulcēties, prasat atbildes viņiem. Kāpēc te jāizgāž dusmas?
Nu noteikti varat ievērot visus drošības noteikumus un atbilst telpa, tur arī ir loģika.-Cilvēks pieradis rakstīt pareizās atskaites. Nē,telpa neatbilst. Distance labi ja metrs..
Bērna invalīda mamma. 58 diagnoze nēsā maskas no 13 g.v. Bērni invalīdi un 59 programma maskas nevalkā.
Skolotājs izpilda kārtību. Man arī bērns ir invalīds. Izlasiet kārtīgi tagadējos ministra kabineta kārtības noteikumus.
bērna invalīda mamma 07.11.2020. 03:20:25
Pupa. Tad kāpēc es saņēmu īsziņu no skolotājas, ka pirmdien bērniem jāierodas skolā ar maskām, bez maskām varat atrasties tika klasesi telpā? (Bērns mācās 58. programmā).
Nav nevainas maskām, pierod, tad nemaz netraucē
ir ļoti neērti nēsāt sejas masku!!!
Bērniem ar invalidāti, kas rakstā arī ir minēts. Nav obligātas maskas.
Nu noteikti varat ievērot visus drošības noteikumus un atbilst telpa, tur arī ir loģika.
Mums skolā pārbauda,vai visi skolotāji ierodas uz kompetenču sanāksmēm.Visi priekšmetu skolotāji vienā klases telpā.
Annija. Sarunu vajag veikt, tīri latviskā garā, jo parazīt vārdiņš neiederas kontekstā. Bet par maskām. Būs grūti, bet likums paliek likums. Ir jāpilda.
ļoti loģiski - pa gaiteni staigāt maskā, bet stundās, kur īstenībā sarunas face to face notiek daudz vairāk, bez maskas vai sejas aizsega. Laikam valdībā domā, ka stundas pamatskolā notiek kā lekcijas universitātē.
Vismaz ir pozitīvi tas, ka būs jāmācās klātienē.
Rrr... Tiešām, varbūt būtu jāiedziļinās satura būtībā
Atkal par samaksu, vai vienreiz izbeigsiet skolotāji!? Te vispār nerunā par atalgojumu, bet par masku situāciju. Johaidī.
Un kurš samaksās par papildus darbu skolotājiem,kuri māca attālināti? Darba ir 3 reizes vairāk! Un ja vēl klātienē stundas 1-3 klasei? Par to kāds ir domājis? Skolotāji izdeg!
Haotiska situācija ar tām maskām. Attālinātā mācīšanās arī ir problemātiska, tāpat kā e veselība, nav darba kārtībā.
bērna invalīda mamma 05.11.2020. 13:53:02
Bērni, kas vecāki par 13 gadiem, tagad mācās tālmācībā, izņemot bērnus no specializētām skolām. Un tagad maskas būs jāvelk šiem bērniem, no kuriem daudzi ir invalīdi un garīgi jaunāki par 13 gadiem :(. Viņiem pat bez maskām smadzenēs tiek traucēta skābekļa padeve. Ne visi no viņiem varēs pareizi lietot maskas: neņemiet ar netīrām rokām, nenometiet tos uz grīdas utt...
Tak lai beidzot 5-6. klases mācās attālināti! Nesaprotu, kādēļ tikai 7-12. klasei ir attālinātās mācības? Vai jaunāki bērnu neslimo? Šis nav pareizi izdomāts. Manuprāt 5-12. klasei vajadzētu mācīties attālināti un tad sākumskolas skolēni (1-4. klase) mācās skolā, klātienē, jo mazie jau nevar ar tiem datoriem strādāt un mācīties. Jau varu derēt ka kādi bērni skolās ir saslimuši tikai nav uztaisīt COVID tests tāpēc neviens nezin. Uzzinās ka kāds bērns skolā ir saslimis un tad tikai VARBŪT domās vai aizklapēt ciet skolu? Tad uzreiz vajag! Bērni ir apdraudēti, ne jau tikai veci cilvēki mirst no COVID. Šis jau vairs nav normāli. Martā kad bija kādi 40 cilvēki pa nakti saslimuši bija visiem attālinātās mācības, tagad kad ir PĀRI 200 PA NAKTI cilvēki saslimuši.. visiem nav attālinātās mācības un jāvēlkas uz skolu ar autobusiem utt. kur taja veselība ir apdraudēta? KUR IR LOĢIKAS?
Tūlīt aizklapēs visu ciet un neko vairs nevajadzēs
Paga,paga -- ja jau ziņās raksta ka tie gados jaunākie vieglāk pārslimo vai mazāk sasirgst , tas nebūt nenozīmē ka viņi nevar būt vīrusa pārnēsātāji. Valdības teikumos un ieteikumos visur skan ... rīcība, lai ierobežotu iespējamo vīrusa izplatību. Gados vecākie cilvēki - jau ta kustas mazāk - bet novajinatas imunsistemas deļ atrak saslimst..
Kaut kā tā 05.11.2020. 08:55:24
Vispār jau preses paziņojumā bija teikts, ka skolēji, kas mācās skolā un skolotāji ārpus stundām pārvietojoties pa skolu(starpbrīžos, skolotāju istabās) valkā maskas. Tas bija attiecināms uz skolēniem, kas atrodas skolā un skolotājiem. Tas pats tika teikts par personām, kas dodas pakaļ bērniem uz bērnudārziem. A te jau atkal kaut kas no kaut kurienes paņemts un jau šujas. Dieva dēļ, ieslēdziet kritisko domāšanu. Jauku dienu!
Interesanti 05.11.2020. 07:46:02
kā vīruss apdraud vienus, bet neapdraud otrus... vai drīz arī svaigā gaisā būs jāelpo savi izpūtes gāzes CO2 ieskaitot....
Atvaļinājumu skolotājiem, to visu pārcelt uz vasaru, kamēr vīrus izplatās, nu tak visi ir apdraudēti
Nezinu vai vispār skolēniem, sev.vidusskolas ir laiks iet ārā! Manējie, ne tie paši spīdekļi, bet virs vidējā, pie datora no 8.10 līdz 1.00-2.00 naktī pilda klases-mājasdarbus, zīmē fantāzijas zvērus ar fomu uz A3 lapām, raksta pa nakti spoku stāstus konkursiem u.t.t. Labi ,ja laiks paēst...
Visām klasēm jāmācās attālināti. C modeli!!!
жкола приза чибе 04.11.2020. 15:11:18
Kapec vispar berni macas majads labak lai vmacano 1-4 klases macas majas
Skolnieciņš no svētbirzs 04.11.2020. 13:25:52
Rudens ir beidzies. Ziema jau klauvē pie mūsu namu durvīm. Vēsās naktis un saltie rīti ir kļuvuši par ikdienu. Pirmais sniegs vairs nav aiz kalniem. Tomēr kovid-19 sērga turpinās. Būsim apzinīgi un ievērosim visus valdības ierobežojumus, kā arī mediķu rekomendācijas. Ieturēsim 2 metru distanci cits no cita. Nedrūzmēsimies! Bieži un rūpīgi mazgāsim rokas. Neaizmirsīsim par dezinfekcijas līdzekļiem! Lai pasargātu sevi un citus no saslimšanas, lietosim sejas maskas. Būsim atbildīgi par savu un apkārtējo drošību. Par spīti grūtībām, saglabāsim cerību savās sirdīs. Ticēsim labajam. Iedegsim uz palodzes zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Mēs visi esam Dabas Mātes bērni, Dabas Māte ir mūsu radītāja. Lūgsim Dabas Mātes svētību, lai Dabas Mātes viedums mūs pasargā no kovid-19 sērgas! Lai ticība Dabas Mātei kalpo mums par bruņām un vairogu! Lūgsim Pērkonu – Debesu Tēvu – lai Pērkons patriec kovid-19 sērgu prom no mūsu mīļās zemītes! Lai ticība Pērkonam kalpo par zobenu mūsu rokās! Lūgsim Veļu Māti – Viņsaules Valdnieci – kaut ar kovid-19 sērgu sirgstošie drīz izveseļotos! Lūgsim Laimu – Likteņa Valdnieci – lai mums būtu labklājība un laimīga dzīvošana! Iekursim ugunskuru par godu Latvju Dieviem sava nama pagalmā! Kvēpināsim ugunskurā kadiķa zariņus un vērmeļu buntes. Ziedosim ugunskurā sauju monētu. Lūgsim Latvju Dievus – mūsu dzimtās zemītes aizstāvjus. Būsim atbildīgi saimnieki savā zemē, turēsim cieņā savu senču gudrības un senlatvju spēka zīmes. Lai Latvju Dievi mūs sargā šajā sūrajā laikā! Lai Latvju Dievi svētī Latviju! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! No sirds veselību un pārticību vēlot, Jūsu Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Skaudības Dievs] ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-) #Skolnieciņš #kovid-19 #kroņvīruss #drošība #veselība #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #VeļuMāte #saticība #LatvjuDievi #PozitīvāDomāšana #LatvjuDievuSvētība #labklājība
Ne jau 13- gadīgie mācās tehnikumos! Tas taču ir cits vecumposms! No 15 un uz augšu!
Nu ne jau visi ir mājās - tehnikumi strādā un strādās tāpat kā vienmērarī turpmāk. Un tajos arī CILVĒKI mācās un strādā...ja kas.:-(
Vai viņi paši saprot, kādu lēmumu pieņēmuši? Tie skolēni taču šobrīd ir mājās!!!
bērni līdz 13 gadiem arī slimo ar covid.interesanti,kurš veica statistiku,ka tieši līdz 13 gadiem neslimo un var masku nelietot ,pat ja nāk uz skolu klepojošs un šņaukādamies?
Kas to kontrolēs? Tas ir skaisti uz papīra uzrakstīts.
...izglītības satura reforma šādos apstākļos ir noziegums!
Nepatiks mans viedoklis,tomēr... 04.11.2020. 09:58:57
...būtu jāizsludina skolēnu brīvlaiks 2 mēneši,skolotāji jālaiž atvaļinājumā un jāmācās jūnijā un/vai augustā.
Jūs līdz galam izlasījuši un rakstīto izpratuši. Virsraksts gan ir galīgi garam - bet nav pirmā reize kad virsraksts ir izrauts no kopēja konteksta vai arī otrādāk. vecakajam klasēm pagarinatāts laiks lidz 13.11, bet skolotajiem un skolēniem kas vecāki par 13 gadi - ārpus skolas klašu telpām jālieto maskas.
я же мат 04.11.2020. 09:30:23
Lai mums maksa par to ka mes macam bernus .

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.