Lietotājvārds
Parole
Žēl bērnu, tie pa vidu trāpa viss vairāk un risinājuma nav.
Kur te visā leiputrijā, ir domāts par bērniem? Viņi tak izlasa visu.
Lācis saprotu, kad turpināsi iesākto. Izsūkt veselīgo organismu!
Komentārus aizvēra tādēļ, ka tur pārāk labi izteicās par Latvijas absolūtajiem parazītiem - skolotājiem. Es gan pats strādāju jau 37 gadus skolā, bet sapratu, ka esmu trekna dēle uz valsts veselīgā organisma.
Kāpēc tika slēgti komentāri, sadaļā par skolotāju piemaksām? Tāpat jau bērni bij izlasījuši!
Paldies, milzīgs paldies Šuplinskai. Beidzot būs reformas izglītībā. Paveicies ar ministri. Ātrāk reformētu.
LV un pasaule 18.11.2020. 12:29:50
Cerēsim, ka visi maskas lieto...
Nē, nē. Tak skolotājiem, tas sagādā milzu grūtības. Tad atkal nenirmālie vecāki jauksies pa vidu. Paši vairs nevar izturēt, to drausmīgo slodzi, bet NĒ, vajag skolā! Tā mums viena skolotāja deklamēja vakar skolas stāvlaukumā. Ejam tālmācībā, šis sviests nav vairs izturams.
Visām klasēm jau sen vajadzēja pāriet uz tālmācību!
Beidzot skolotāji izbaudīs, kas ir strādāt. Man par to prieks, tagad varēs izvērtēt, pirms teiks vecākam:“vajag atrast tādu darbu, lai pieskatītu pilnvērtīgi savus bērnus“. Dabūjāt pa mēli, lūdzu, izbaudiet.
es jauv vel esmu ceturajā klasē tapēc mani tas neapdraud
Sociālie dienesti, var būt ir vērts pārbaudīt, izvērtēt pāslogoto skolitāju ģimenes. Pēc šādiem izmisuma kliedzieniem,rodas sajūta, "ārprāc"
Nu te ir atbildes uz jautājumiem. Skolotāju bērni ir tikpat neaudzināti un nepieskatīti, kā parastajiem LV iedzīvotājiem. Tagad lūdzu strādājiet, kā visi melnu muti un nečīkstiet. Zināsiet, kas ir darbs un ģimene vienlaikus.
Kādā paralēlā realitātē dzīvo Skola? Klasē 25+ skolēni, Mācot četrās klasēs latviešu valodu un literatūru, sanāk 200+ darbi.
Skolai... Kur vairākums 200? Parasti 800-1200. Ja māca 8 klasēm, tad 240 darbi.
Viss ir sagājis galīgajā rosolā.
kāda jēga sēdēt mājās ja pa vakarie tikai redzu bariņus staigājam TIK PAT LABI tur no vienam no viņiem var būt covids un neviens pat to nejiedomāsies.
Skola. Izlasiet savu komentāru, kārtīgi. Nonākat pretrunās. Muļķības-240 uzdevumi jālabo! Jautājums, jūs viena vadat stundas? Jo vairākums skolas ir 200 bērniem, ieskaitot viduskolu. Var jau muldēt, bet lūdzu ne tik traki
Jācer, jācer. Turamies
Aleksa Birjukova 5.a 15.11.2020. 23:46:04
Dēļ covid-19 no 7-12klasēm ir jāmācās attālināti, varbūt drīz jau sāksies 2 vilnis tāpēc sargājiet sevi, draugus, radiniekus u.t.t. Cerēsim uz to, ka drīz viss beigsies. Neslimojat!
Skolotāji, nu daudzas profesijas prasa milzum daudz darba, par tādām algām, kādas nu viņas ir. Citi ceļas 5 no rīta un atnāk mājās 24.00, taisa ēst vēl mājas solis, pārbauda vai bērns ir nodevis tās dienas uzdevumus. Iet gulēt ap diviem trijiem naktī. Tā ar vienu brīdienu nedēļā. Neviens neprasa, to var, vai nevar izdarīt, ir jāizdara. Dzīve tik sadārdzinās. Daudzās profesijās tā strādā.
Ir tādi skolotāji, tiešām šā vārda cienīgi, mūsu skolā. Darba plāns kā viņi strādā, ir ko pamācīties. Paldies šādiem skolotājiem. Jā jaunās kompetences liek daudz darboties patstāvīgi mūsu bērniem un viņi jau lēnām ir apguvuši un līdzi viņiem, mums vecākiem ar jādarbojas. Grūtāk ir caur zoom ir izveidot grupu darbus, bet te citi vecāki ir iemanījušies to veidot caur wahtApps un caur meseģeri, atrodam risinājumus. Labi labotie darbi biki kavējas, bet tas nav pasaules darbs. Uzdevumi tiek uzdoti un risināti. Ja neatbild uzreiz, tad skolotājs vai skolas Direktore sazvana dienas laikā. Nu ne minūti nav bijis jāuzklausa, kad nemaksā, vai mēs vecāki slikti. Mums laikam paveicies ar skolu.
Nezinu kurā skolā ir tāds ,,atpūtas nams""..Mēs 3 no ģimenes katrs savā skolā- 2 skolēni un es-skolotāja. Ceļamies tāpat kā vienmēr, jo no rīta visas stundas notiek pēc laikiem! Ja ne tiešsaistē, tad uzdevumi ir jāpilda kā stundā - jaunā viela, tā mājasdarbi līdz pusnaktij. Nerunāsim par mani - pēc stundām reizi nedēļā nāk ~240 skolēnu darbi, precīzāk tik daudz nē, jo katrs otrais nezin kas ,kur jāsūta, vienam ,,neveras vaļā", cits vispār netverkas notiek....pat līdz 12.klasei. Un katram atbildi, kāpēc tu uzreiz neatbildi un kas tas par 2.uzdevumu 3:42 naktī!!!Nemeloju... Uzdevumi.lv ir tāda māžošanās - ķeksīšu vilkšana - ja ne punkts tajā vietā, vai uzrakstīsi ar mazo burtu - tā nepareizi! Nu izcila pārbaudes forma, par ko likt atzīmi! Nelielos, bet es uzdevumus gatavoju pati un pati arī laboju....Nu tas, ka drīz būs rindas pie optometristiem, nerunāsim! Man jau tagad viss dubultojās un meita arī ,,iedzīvojās " brillēs.
Skolotāji, jums pašiem pretīgi nepaliek?
Nu nebauda gan brīvdienas. Nespriežat pēc sevis skolotāji! Kauna nav jums! Nu dien, degradējušies, jums maz liekākajai daļai ir nojausma, cik daudz vajag izdarīt vecākam un vēl jūsu vietā stundas jāpasniedz.
Ja gribam, lai būtu maz Covid-19 inficēto, jāmācās attālināti. Nekas cits nepalīdzēs.
Burvīgi! 7.-9.kl. skolēni (lielākā daļa)var baudīt vairāk brīvības, no rītiem izgulēties, skatīties multenes, bakstīt telefonu utt.... Jā, reizēm, pēc skolotāja vairākreižu uzaicinājuma kautko izpildīt, jo skolēniem vēl joprojām ir tiesības, bet pienākums? Kas tas tāds??? Tomēr, pēc pavasara jucekļa, daudzi nāca septembrī uz skolu, lai kļūtu zinošāki , mazāk lai izklaidēties. Varbūt vajag noteikt Latvijā obligāto pamatizglītību līdz 6.klasei?
kas tur tāds
Covod 100000 11.11.2020. 16:25:10
Kapē es 6 klase un turpinu mācības skola XD
Jonny Obama 10.11.2020. 20:40:08
Covid 19 nav tik bistams bruh ko visi ta baidas
Un bērnus aizsūtam uz menesi un tad arī visiem būs ok.
Ievērojam likumus un viss būs ok. Daram katrs savu darāmo, arī viss būs ok. Maskas, distance, dezenfijcija.
Milla Jansone 10.11.2020. 13:17:43
Vecākiem nepatiks!
Skolnieciņš 10.11.2020. 07:49:14
Ārkārtējā stāvokļa laiks ir grūts un smags katram no mums. Latvijā pašlaik ir ārkārtas stāvoklis kovid-19 sērgas dēļ. Diemžēl kovid-19 sērga turpinās. Koronavīruss negrib padoties. Par spīti grūtībām mūsu dzīvēs, nezaudēsim cerību un sirds gaismu sevī. Būsim atbildīgi par sevi un saviem tuvajiem. Ievērosim visus epidemioloģiskās drošības pasākumus. Apzinīgi lietosim sejas maskas. Ieturēsim 2 metru distanci cits no cita. Regulāri mazgāsim rokas ar ziepēm. Iedegsim uz palodzes zaļu svecīti par godu Dabas Mātei – mūsu radītājai. Dabas Māte mūs ir radījusi tādus kādi mēs esam. Būsim pateicīgi Dabas Mātei par dzīvību, kuru Dabas Māte ir sniegusi katram no mums. Lūgsim Dabas Mātes svētību no visas sirds! Lai Latvju Dievi mūs sargā! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Ar Dabas Mātes viedumu, Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-) (Skauģu Skauģis) #kroņvīruss #kovid-19 #drošība #veselība #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība
Parasts Iecavas lauku pacans 09.11.2020. 19:41:23
Ārkartas situācija ? Es zināju ka tās nebūs divas nedēļas, bet gan mēneši. Attālinātas mācības man nepatīk, tomēr kas ir tas ir. Novēlu izsturību visiem, it īpaši tiem kas ir vistuvāk kaujas frontei. Rīkojieties atbildīgi un saprātīgi.
Ārkārtas situācija laikam skaitīsies tad,kad būs jau līķu kalni.Tā ir spēlēšanās ar uguni vējainā laikā.Kamēr viss nebūs ciet kā pavasarī, situācija tikai pasliktināsies.Jāspriež pēc stāvokļa savā valstī, nevis jāņem piemērs no citiem. Lielākā daļa iestāžu var veikt darbu attālināti, tas jau ir pierādījies.Cienījamie ministri laikam nekad nav bijuši specskolās un nezina,ka tur nav iespējams visu laiku staigāt maskās.Starpbrīžos, ēdamzālē, pēc stundām un guļamistabās visi skolas bērni tāpat ir kopā.Bez tam viņi brauc no visas Latvijas un neatskaitās par to, kur bijuši brīvdienās!Visneaizsargātākais ir personāls-Dievs vien zina,par kādiem grēkiem.Un tad nav jābrīnās,ka skolas zaudē darbiniekus šajā laikā,jo viņiem ir lielākas iespējas saslimt.Bez tam bērniem ar garīgās attīstības traucējumiem svarīgāka par ikdienā apgūstamiem mācību priekšmetiem ir dzīves skola, tur neaudzina topošos zinātniekus.Kāpēc tad vismaz 7.-9.klašu skolēni ar vieglu garīgo atpalicību nevarētu mācīties attālināti? Tādus ministrus, kas nezina, ko lemj ,vajadzētu izbāzt citiem par biedinājumu.
Liela taisnība komentētājam ir!
Pārāk liela atšķirība , gan slimības izplatības ziņā, gan iedzīvotāju skaita ziņā. Fakts ir viens - kur vairāk apgrozās cilvēku, tur lielāka iespēja vīrusa izplatībai. Kur ir vislielākais inficēto skaits - Rīga un D-pils ( lielākās pilsētas) un kur NAV saslimušo - tur kur skaitliski cilvēku mazāk. Protams, no vienas puses praktiski pareizi būtu kaut kāda veida ierobežojumus likt reģionos, kur tā kumulatīvā saslimšana iet uz augšu, bet lai to nodrošinātu, ir jābūt ļoti atklātai , patiesai, operatīvai informācijas apmaiņai par saslimstību starp SPKC un vietējo pašvaldību attiecīgajiem dienestiem. Bet kas to uzņemsies?!!! un, kas par to atbildēs?!! Vienkāršāk - sataisīt vienoti visiem - OK!! bet VISIEM... Jo praktiski pagaidām apmērām sanāk .. ka visu līmeņu izglītojamo kustība sākot no pirmsskolas līdz augstskolām ir samazināta par 50 %, varbūt pat mazāk - jo neesmu pirmsskolas izglītojamo skaitu salīdzinājis ar studentu skaitu valstī, klāt vēl jāliek veselo saprātu un apziņu vecumu līmeņos . un 1.-6 klasēs skolēnu ir vairāk nekā 7-12, klasēs, tas ir fakts. Ja U.Dumpis saka ka jāmazina izplatiba apm 3 reizes .. tātad kustība jāsamazina vismaz par 70 %. - tā ir vienkārša matemātika. Jā, man oponēs, ar ko vieni ir labāki vai sliktāki par tiem citiem - plusi un mīnusi būs jebkurā gadījumā, bet situācija nu jau ir pavisam nopietna
Sarunāsim, kas ierakstās ar niku mamma un skolotāja, kaut kā ieviešat atšķirības zīmes! Labi, jo citādi var visu nepareizi saprast, kas ko kam velta

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.