Lietotājvārds
Parole
Tas jau ir rezultāts, ko ir iemācījuši diženi skolotāji. Apskatat savu rezultātu. Nemāk rakstīt un vairs nestudē. Tas 100%parāda kāda ir darba izpilde. Veiksmīgus svētkus.
Nezina, kas ir bokolors? Nav mācījušies augstskolās! Tur ir bakalauri nevis bokolori! Varbūt jauna profesija saistībā ar loriem vai kādi grādi?
Skolu direktori jūs skataties vai kā tiek galā, jūsu darbinieki?Viņi visos saitos apgalvo, kad netiek galā.
Trakums uz visām pusēm.
Zināte pierāda 100%,kad audzēknim ir jāapgūst mācību viela, mācību iestādē. Tur ir apmācīciti ar garu darba stāžu darbinieki, kam ar to jātiek galā. Zinātne pierāda, kad skolots darbinieks ieciklējas uz hronisku norādīšanu vecāku nevērībā. Bet pēc būtības skolotāji brēc tikkai par audzināšanu, jo cītīgi slēpj savas nevarēšanas kļūdas. Nav nevienā rakstā, kas te ir ievietots, par audzināšanu. Tikkai par ieviestajiem Covida 19 likumiem un atbalstu skolotājiem. Nav saprotams, kur jūs izlasat par audzināšanu. Paši norādat uz savā vājajām darba spējām.
par audzināšanu 15.11.2020. 20:42:17
Pēc jūsu teiktā, tad audzina tikai skola? Paldies par patiesību. Reizēm tā arī ir. Ja lasām zinātniskus pētījumus, tad 80% bērniem ieaudzina vecāki, pārējos 20% sabiedrība, arī skola. Tā, lūk. Skolotāji vairāk māca, izglīto. Protams, arī audzina, cik nu var.
Sapratu, kā tagad jāuzrunā, a tad nu ne kādi neatbild tie lietotāji un vadītaji. Trakums viens vien ir. Kas par tādu amatu, skolas virslietotājs?
Tas ir skolas virslietotājs(bokolors), tagad tā sauc stundu vadītājus. Ārprac.
Kas ir bokolors??
Vai visi skolotāji ir šādās domās par bērniem? Vai tikkai indivīdiem, kuriem kļūdas pēc ir izdevies nokārtot bokolora grādu!!!!??????
Malači skolotāji. Paši sevi iegāzāt. Būs jums labāki laiki. Aosveicu.
Gumpīt, nekad neticēšu par šo, jo skolās ir milzīga spriedze, gudrie vecāki vēl ar saviem tukšajiem spriedelējumie un traki apbižotajiem bērniem, kačā savus likumus. Nav ticības par šādu vēstījumu. Vienīgi ja pats/pati sēdi skolas solā. Novēlu jums vecāki, audziniet, skolojiet vien paši savus nenormālos bērneļus
Mūsu skola ir uzdevumu augstumos, skolotāji tiek ar visu galā. Atbild uz zvaniem, uzdevumu tiek atsūtīti jau ar izskaidrojumu, mums tik atliek kontrolēt vai bērns ir izpildījis. Utt.
Viss ir vienā lielā kašā-putrā. Spilkti var redzēt, sajust, kura struktūra ir bijusi nesakārtota līdz šim. Izglītība. Viss brūk, bet spītīgi negrib neviens ķerties klāt un sakārtot. 100 gudrās galvas, saprotams jums vairs nevajag mācīties, bet jūsu bērniem, mazbērniem?!?!?! Ā, pareizi, tie ārpus LV mācās, bet kāpēc?
Labi lai liek daudz uzdevumu. Bet kad labo, tad opaaaa nav pareizi. Prasu kapēc nav pareizi, atbidl. Norakstīts no interneta un grāmatas būs nākošnedēļ, tad skatīsies. Baigi, ja atbildes skolotājs redz tikkai mācību grāmatās vai internetā. Tāpat mums liks izlabot visu ko esam izpildījuši.
Liels paldies ka interesējaties arī par skolēniem! Patiesi prieks redzēt. Smieklīgi ir tas ka skolotāji sūdzas par to ko viņi paši dara, uzdod čupu darbu un tad nav laiks izlabot. PAMOSTATIES ir laiks mainīt šo sačakarēto izglītības sistēmu.
Kurš ir devis tiesības skolotājiem tā noniecināt vecākus, jūs komentējat visur savu negāciju, nelasot pat infirmāciju,kāda ir rakstīta tekstā, kā jūs sevi vērtējat uz NI?! Vai jūsu godkāre un patmīlība ir pārāka par visu. Darbu, bērniem, ģimeniskumu!!!! Paši šo putru ievārijāt un pavilkāt līdzi pārējos. Turpinat noniecināt citus, stūrī vien sevi iedzīsat. Visur tik par to, kad jums nemaksā, ja maksātu, vai tad attieksmi mainītu skolotāji, NĒ, tā jūs novērtējat savus diplomus un darbu?
Jā atmodas laika bērni, kurus jūs skolojāt, var būt paskataties kādi ir palikuši skolotāji. Labotāji tukši un viss. Jūs neredzat vairāk neko kā izlabot, izlabit ar novērtējumu ni un i, viss
juristam un citiem 12.11.2020. 20:09:47
Ko jūs te varat ..akāt visu laiku! Darīt nav ko? Toties juristiem viss gatavs. Skaties un pēc burta pildi (protams, ja esat īsts jurists, nevis tikai sapņos). Labāk komentārus nelasīt. Viena vienīga samazgu liešana vienam uz otru. Ir gan īsta latviešu tauta! Skaidri redzams, ka Atmodaslaika bērni izauguši.
Patiesību sakot, nemākat skolotāji strādāt, savādākos apstākļos. Teikšu kā ir. Ja jums nav uz papīra priekšā uzrakstīts, tad jums pašiem nav vēlēšanās darboties. Diemžēl neprotat jaunās kompetences. Jo tur ir jādomā un jārod atbildes pašam.
Tiku līdz supervizorei un sapratu, ka nav jēgas ... Kārtējo reizi paņirgāsies par cilvēkiem, kam jādara darbs naudas notrallinātāju vietā projektā skola2030. 10 minūtes nedēļa, lai gatavotos 4 stundām Matemātikā I ir pašā laikā, vai ne?
Nav laika sūdzēties - nav jēgas. Domāju, meklēju, par ko strādāt tālāk.
Mīļie skolotāji, kaut viena skola reāli ir iesniegusi visus šos faktus, ko uzsverat komentāros, savai arodbiedrībai un izglītības ministrijai? Domājams kad nē! Valstiski jūsu darbu ir izčakarējuši un jūs rakstat tikkai komentāros, kur ir jūsu cīņa par reālu ilgspējīgu darbu un izglītību?!!!!!!!!!!
Nv visos priekšmetos 11.11.2020. 16:28:28
Var arī lūdzu skolēniem?? Man liekas ja skolotāji mby neliktu piecus darbus uz 3 minutem nevienam nevajadzetu atbalstu.
mazo skolotāja 11.11.2020. 15:44:02
"Mazajiem" neiedeva attālināto.... Un šodien esmu kļuvusi Covid vīrusa kontaktpersona...: ( piektdien Covid tests. Emocionālais atbalsts? Smejaties?
Ļoti "laicīgi" ievietota informācija!!!
Ojā! Man labi ja laiks paēst starp tiešsaistēm, e-klases pildīšanu, 240 mājasdarbu labošanu, teorijas rakstīšanu IZM vietā, jo materiwlu nav pat uzdevumos.lv, atbildēšanu vairākās platformās un sasliedzamā rezultāta meklēšanu...kam ir laiks semināroties?
HA HA HA!!!!! SKOLOTĀJIEM REALY??

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.