Lietotājvārds
Parole
Ja jau Ķekavas pašvaldībā peļņas nodokli maksā Maksima , Ķekavas putnu fabrika, Sanitex, SIA, Baltic Sales Network, SIA Baltic Logistic Solutions, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību,C.T.CO, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību,EE-LV Interconnection, Pilnsabiedrība,DOJUS Latvija, SIA,Fristads Production, SIA,ACA Timber, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību, ELKO, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību,SEB līzings, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību u.tt. , tad ne tikai skolu jaunu uzcelt un skolniekiem maksāt stipendiju , bet arī skolotājiem var maksāt kā Vācijā !!!!
Ir tik skaisti!!!!!!!
žurku mīlētājs 17.11.2020. 13:47:04
kāpēc manas mīlas komentārs tika noņemts?
Super
Ar lielu izbrīnu lasu komentārus. No kura laika eklase pārvērtusies par vietu, kur reti kāds komentārs ir pozitīvs, lielākā daļa ir rupji un cilvēka cieņu aizskaroši. Mans ieteikums eklasei: klapējiet to komentu padarīšanu ciet, vai paredziet pieteikšanos (vislabāk ar eklasi).
Ķekavu pieredzējis 16.11.2020. 14:17:08
Ķekavā dzīvo tikai izšķīrušies, depresīvi vecāki ar pusmūža krīzi
Mierpilsonis 16.11.2020. 14:15:04
Ķekava ir nākotne
Kas tā Ķekava vispār tāda ar saviem korpusiem viena pārkrievošana!
Man tagad jāmācās par Eduardu Veidenbaumu un es nemelošu, jauns korpuss nepalīdzēs
Kāpēc Ķekavā atklāj jaunu korpusu, bet man te, Rīgā, vēl joprojām vienā mazā klasītē jāmāca 40 bērni. Tā ir netaisnība!!!!
41.vidusskolas pārvalde 16.11.2020. 13:13:45
Skumīgā mamma pašreiz mēs nekādi netaisāmies uzlabot dzīves apstākļus mūsu skolā! Kas vainas aktu zālei? Savā laikā mēs mācījāmies uz zemes bez galdiem, kauna nav sūdzēties!!! Un par bērniem pilnīgi vienalga.
Ķekavnieks 16.11.2020. 13:03:31
Beidzot būs vietas kur dancot! Vēlu veiksmi savas skolas nākotnei! :) :) :)
Veiksmi!
Mūžīgi jau attālināti nemācīsies. Prieks!
Skumīgā mamma 13.11.2020. 16:49:29
Kā ar man bērna skolu? 41.vidusskolā bērni arī mācās aktu zālē un telpā pirms tās. Rīgai (laikam) citas prioritātes nevis bērnu un skolotāju labklājība.
sveiciens ķekaviešiem! Pierīga aug.
Что за гавно, нормальное ничего не могли сделать?
pareizā brīdī, jo nav jau kas mācās.
Jauki! :)
Tieši laikā! :) Kad attālinātās mācības!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.