Lietotājvārds
Parole
Man ir Dvīnes Hannija un Nannija un maza meitenīte Annija. Es vispār netieku galā! Abas vienā klasē! Tiko septembris meitenes ar ziediem nāk smaidīdamas, bet tagan visas klases izņemot mazos izslēgti. Drīz izlaidums un jo otro gadu nevar mācīties klātienē! Septītajā klasē dod svētību! Kā vēl Tev mācīt Otrklasnieci. Pagāšgad ar Anniju vispār.. viena pati sēž pie datora neko nesaprot. Hannija un Nannija arī negrib palīdzēt tad ko man darīt ja man darbs, tētim darbs, māsām neinteresē viņas kursos. Dievs lai tas Covid19 beidzas!
Karmena, lasi un iedziļinies ko lasi. Gribi gudroties, tad gudrojies citur nevis e klases portālā. Tukši spriedelējumi.
Atrašanās darbā izrādās ir sabiedrisks pasākums?Ir tādi speciālisti kā stilisti, ar kuriem var konsultēties. Personīgi nevienu neaizskāru, bet izteicu savu viedokli.
Vakara pasākumu. Tev nemaz nav izpratnes par grimmu un stilu. Tas neslēpjas žurnālos un internetā, tā ir sabiedrisko pasākumu apmeklējuma pueredze.
Učiks ir un būs kā akmenī iekalts, saīsinājums, tulkojumā no krievu valodas učičeļņica, tas vairs nav apvainojums Karmena! Par stilu,neviens bankas darbinieks nelieto vakara grimmu. To lieto tikkai un vienīgi uz pasākumu.
Klasiskā definīcija- gaume ir skaistuma izpratne un spēja objektīvi vērtēt, kā arī prasme novērtēt savu vizuālo tēlu.Nesaņēmu atbildi par skolotājām, ar ko tās tik ļoti izpelnījušās tādu attieksmi.
Karmenai neiet. Tu neatbildēji uz jautājumu, kas ir gaume?
Palasiet, lūdzu, to komentāru par skolotājām, kas sauktas par učenēm.Nezinu, ko šie cilvēki rakstītājam nodarījuši.Mana nodarbe saistīta ar telpu dizainu.Bet patiesais stāsts ir par to, ka šobrīd ir stresains ierobežojumu laiks.Vai darbiniece ar vakara grimu dienas laikā nepārsteidz? Protams, neviens nenoliedz par 21.gs. esību.
Es atvainojos, bet kas Jums dod tiesības aprunāt darbinieces grimu un viņas tēlu. Ir 21. gs. Ja viņai patīk akrila nagi (pat ja viņa ir bankas darbiniece), tad lai viņa liek cik tīk. Bet tas, ka Jūs aprunājat kādu, kas par Jums vispār neinteresējas un pat nepazīst Jūs, pasaka daudz par Jums. :)
Karmene, pastāsti, kas ir gaumīgi?
Neesmu tajā vecumā, lai pārcenstos, jo izskatos pietiekami labi.Darbiniecei ir jāstrādā, bet ne jādemonstrē viss, ko var sadabūt.Kas par daudz, tas norāda uz bezgaumību.
Karmena nevarēji aiz maskas savu kg.skaistumu atrādīt?
Kā tad! Biju bankā, lai pēc ilgās gaidīšanas nokārtotu svarīgu jautājumu.Bankas darbiniecei uz sejas bija savs kg skaistuma slānis, nagi asiņainos toņos, piedevām gari- skaistums! Aiz sava sieta gorījās, bet man nācās siltajās telpās svīst, arī sejas maska kļuva mitra un lika justies ne pārāk labi.Kad iznācu no iestādes domāju- par ko man tā?
Kura učene var iztikt bez manekīra? Uzlikušas teļa garās skropstas, salikti vistu nagi. Pretīgi.
Skola- tā ir izglītība, nav skolas- nav izglītības, bez manikīra un spa iztiksim, bet padomāsim par izglītību, jo bez tās nekas neattīstīsies.
Man besij, kad skolitāji lepojās ar savu neizdarību un aklo bezkaunību. Atceraties, tie nederīgie vecāki, kuri saražo mežoņus, tie jums nodrošina darbu un neesat bomži. Nebūtu bērnu, nebūtu skolu.
A kā sporta skolotāji vada stundas,bez svilpēm un maskās?
Paldies saku par piebildi, ka arī mežā nevarēs atrast iespēju izretināties, distancēties.Tas pa jokam, bet ja nopietni- tad tiešām pārņem trakas dusmas par provicējošiem virsrakstiem, diletantiskiem raksteļiem, kurus izmet kā ēsmu,lai vēl vairāk radītu cilvēkos neizpratni.
Kā var strādāt par skolotāju, ja necieš bērnus? Prežtiža sajūta ir galvenā?
Skolotāji jums Hiacintes kroņi jau sen ir nokrituši. Sveicieni no fermera, 80 %skolotāju nezin, kas ir strādāt. Pat datorus nav apguvuši, zemi rakt pat nelaistu.
Pareizi jau pateici - vecāki maksā par to, ko savam bērnam nav iemācījiuši. Privātskolotājs jau ar pavārnīcu šauj iekšā, ka tik vecāks maksā.
Skolotāji, kapēc aizsākās privātskolotāju bizness, jo vaksts skolās netika galā, vienmēr bij kāds cainīgs, vecāks, bērns. Tas ir jau krietni pirms Covid 19. Deviņdesmit procentu vecāki rukā, lai samaksātu par šo visu. Tad kapēc bija un ir šāda situācija?!
Cienījamie,vecāki! Kurš kuru un par kuru. Skolotāji nav vainīgi pie šādas situācijas. Jūs domājat, ka ir viegli sagatavoties attālinātai stundai, novadīt un vēl cerēt uz 100% rezultātu. Arī klātienē mācoties bērni bija dažādi - sēz un urbina degunu vai traucē citiem, jo nav nedz motivācijas, nedz vēlēšanās. Tagad pēkšņi skolotāji nespēj bērnam attālināti iemācīt! Ko viņš dara datora otrā pusē - cītīgi seko līdzi(nopietni, viņš to nekad nav darījis), tikai skolā skolotājs viņam to degunu nemitīgi slaucīja un ar karoti mutē lika. Tagad Jūsu kārta iemācīt to, ko jau sen vajadzēja - patstāvību. Un nebūs jāraud, ka Jums blakus jāsēž un jādara skolotāju darbs.
Žēl bērnu, ne ministrijas, nedz skolotāji nedomā, ne kripatiņas par viņiem. Tikkai ambīciju uzskrūvētie procenti. Kurš kuru pārspēs gudrībā un bērnu rēķina. Ļoti gudri.
Krievijas impērija ir sabrukusi, bet apziņa palikusi. Vecais princips - skolotāji nav vajadzīgi. Ja grib ko darīt, lai vecāki samet kartupeļus, malku, miltus, dārzeņus, kaut kādas drēbes. Latvieši nemīl skolotājus. (es te nerunāju par agresīvām memmēm).
Skolas nekas neko nepaskaidros, kad jums tas pieleks! Viņi nelos tikkai viena iemesla pēc, paniskas bailes būt atlaistam, to viņiem neizturēt
skolmeistars 30.11.2020. 14:26:20
Trāpīgi raksta kāds/a , ka attālināta mācība ir SUROGĀTS!
Izskatās, kad valsts skolas aizklapēs vispār un paliks tikkai privātskolas, kas labi pelnīs. Tikkai biznes, nekā personīga.
Kad katru gadu februārī, citreiz janvārī, pat jau decembrī ir parasto vīrusu vai gripas uzliesmojums un man klasē nedēļu vai divas ir tikai pāris bērnu- neviens neko netaisa ciet, olimpiādes un skates, konkursi dragā tik uz priekšu, nevienam nav daļas , kā slimojošais skolēns iekavēto apgūs, cik ilgi būs prom.... Kāpēc tad neviens par to necepās un nemaina noteikumus. Ar ko šis laiks atšķiras? Ar to, ka tad slimo gandrīs visa klase, bet tagad viens vai vispār neviens?
Šodien pirmā diena maskās. Es nespēju neko darīt,jo vienkārši slāpstu, ja man nebūtu visu stundu jārunā un jākustās- tad ok! Bet tagad- murgs. Galva sāp, reibst. Vai tiešam tikai man ir tā??? Šī prasība ir vienkārši pīīīīī.....!!!!!
Varat šeit neko nekomentēt, šeit dzēš visus komentārus, kas portāla īpašniekiem nepatīk, un arī bloķē, lai nevarētu vispār komentēt. FUI!!!
Lūdzu, nomainiet virsrakstu - tajā ir dezinformācija. Nav obligāti jālieto sejas maskas, bet mutes un deguma aizsegi! Ministru kabineta noteikumu punkts 6.3.2. apmeklētāji un darbinieki (izņemot reliģisko organizāciju garīgo un kalpojošo personālu, kas notur dievkalpojumu savu pienākumu ietvaros), kuri no apmeklētājiem nav atdalīti ar fizisku barjeru, lieto medicīniskās sejas maskas, nemedicīniskās (higiēniskās vai auduma) sejas maskas vai sejas vairogus (turpmāk – mutes un deguna aizsegi);
Pievienojos - Vecāks 30.11.2020. 09:29:50
Tagad skolās māca un mācās no sērijas-aizej tur, nezin kur, iemācies to, nezin, ko,atbildi to, nezin ko.Jo vairāk svešvārdu un terminu, jo izskatās gudrāk.Labā roka nezina, ko kreisā dara.
Skaidrs
Ok
Nē!!! Mēs esam, kā teiktu agrāk, - kalpotāji. Strādājam un mācām pēc IZM apstiprinātiem standartiem un programmām katrai klasei. Punkts! Bēdīgi, ka to nesaprot. Skola nav privātiestāde, kur dara, ko grib.
No jums skolotāji tikkai prasa vienīgi vienu atbildi. Ko jūs tagad mācat bērniem? Viss tiešākā saskarsme ir ar jums, nevis ar ministriju! Jūs darbs būs mūsu turpmākā izglītība. Vissssss
Atbildētājai 29.11.2020. 15:20:28
Daudzi vecāki apsver izņemt bērnus. Ne tikkai Das! Jo šis nekam neder. Atbildētāja tu vari vismaz formulēt gala rezultātu šai izglītības plānam? Vai turpināsim taustīties uz ne kurieni?!
Atbildu ->Das 29.11.2020. 14:22:34
Gribat uz šo gadu izņemt bērnus no skolas? Un kāda cerība tur atgriezties nākamgad?
Tauta! Spriežot pēc komentāriem, kur meklējam vainas citos, pašiem gudrības pietrūkst. Kur nu vēl inteleģences! Bert...ar tādu izglītības sistēmu, gudrība ies mazumā nevis vairosies!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.