Lietotājvārds
Parole
Šis fiziķis ir kauns citiem fiziķiem, es to saku kā fiziķis
fiziķis jau to arī saprot, "ka darba butnīcu jēga nav iemācīt rakstīt, bet ko vairāk" nopenīt burtnīcu izveidotājam un izdevējam .....
fiziķis gan varētu saprast, ka darba butnīcu jēga nav iemācīt rakstīt, bet ko vairāk, lai gan - fiziķis ir un paliek fiziķis ;-)))
Vienmēr esmu zinājusi, ka fiziķi ir gudri cilvēki :)
Fiziķis kritiķei. 30.08.2013. 17:11:55
Mums pirmajā klasē nevienam nebija darba burtnīcas. Bija parastās līniju un rūtiņu burtnīcas. Laikam jau jābrīnās, kā mēs iemācījāmies rakstīt. Tagad darba burtnīcas uz "katra stūra", toties lielai daļai problēmas ar rakstīšanu.
Kamon tas jau labi ka nav burtincu jo tagad bus mazak gramatu jastaipa.Visapar kada jega bija no tam burtnicam???
to Annai, Ilga 27 gadu pieredze 30.08.2013. 11:22:48
Nekopēsim. Visu izšķir autortiesības. :)
Piekrītu, ka daudzos priekšmetos DB bija neizturamos daudzumos, bet tā, ka nemaz un nekur... Vai tas nav otrais grāvis? Pamēģiniet mūsdienu bērnam likt kaut ko pārrakstīt- viņš zemi gatavs apkārt apgriezt, lai nekas tāds nebūtu jādara!!! Bet par digitālajiem līdzekļiem ir vismaz uzjautrinoši- interesanti- kura skola ko tādu var atļauties?!
Cietīs skolēni, kuri nebūs skolā, kāda iemesla pēc. Jo darba burtnīcās viņi varēja sekot, ko pārējie dara skolā - sociālajās zinībās (šajā priekšmetā sākumskolā nav mācību grāmatas). 1.klasniekiem burtu apmācības periodā, vēl fiziski nav iespējams rakstīt tekstus. Nevajag aizmirst par bērniem, kas atceras un labāk apgūst tieši pierakstot, nevis tikai dzirdot. Interaktīva tāfele 5 mācību stundas pēc kārtas ir nogurdinoša acīm un smadzenēm, apjomīgās informācijas dēļ. Žēl, ka netiek jautāts profesionāļiem, bet tikai onkuļiem kabinetos, kas sen vairs nezin, kas un kā notiek skolā. No planšetdatoriem pie rūtiņu burtnīcām. No viena grāvja otrā! Šajos 4 gados vecāki tiešām tiek atslogoti - nav jāmaksā par pusdienām 1.,2.klasēm Rīgā, bezmaksas pag.gr., tagad arī darba burtnīcas, ko skolēns izmanto individuālajiem pierakstiem. Bet pedagogs savam darbam daudzas lietas pērk par savu algu, lai gan par algu uzzinās tikai septembra beigās, kad mēnesi būs nostrādājis neziņā, cik maksās? Vai Jūs zināt, daudz tādas profesijas, kurās ar pirmo dienu sākot strādāt nav zināma alga. Par to tiesībsargs klusē. Vieglāk ir nostādīt sabiedrību pret skolu, kladzināt, ka skolotājiem atkal pieliek algas. Bet noklusēt, ka 1.septembrī vēl nekas nav skaidrs!!!!
"finanšu līdzekļus, ko pašvaldība atvēl darba burtnīcu iegādei, labāk izmanto ilgtermiņa ieguldījumos, piemēram, iegādājoties interaktīvās tāfeles." Tad jau tā var darīt! Kas to izlemj? Direktors? Vai to tāfeli tiešām nopērk?
Tad kad burtnīcas bija jāpērk vecākiem, tad tas bija obligātās, un ja bērnam tāda vēl nebija nopirkta tad bērns nevarēja mācīties un bija piezīmes dienasgrāmatā, bet tagad kad valstij jāpērk, tad var mācīties arī bez. Tas ir vienkārši pretīgi.
Attieksmes katastrofa 29.08.2013. 13:23:21
Nu re, un tas ir apstiprinājums tam, ka ja ir aitas ir cirpēji. Ar to domāju par iepriekšējo gadu darba burtnīcām, kad tās pirka vecāki.
Manuprāt, bērni labāk iemācies izprast darba uzdevumu, mērķi un izpildes procesu bez darba burtnīcām, kurās puse no minētā jau bija izdarīts. Pie tam, bērniem noteikti uzlabosies rokraksts :)
Anna, skolotāja 37 gadu pieredze 29.08.2013. 10:50:50
Kopēsim. Visu izšķir slāpes.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.