Lietotājvārds
Parole
3 bērnu mamma 04.11.2016. 21:11:40
Varētu būt kaut kāds koificients nelielajās skolās( uzskatu, ka mazās lauku skolās 1.-9. klasei virs 80 ir normāl)i. Cienījamie Rīgas deputātiem pat nav nojausmas, no cik lieliem attālumiem bērni tiek vesti un no cikiem! Te nav runa par 9 bērnu skolu, kur visus māca viens pedagogs (atvainojiet- murgs). Šajā nelielajā lauku skolā bērni tiek atvesti no pamatīgi lielas apkaimes.. Brauc 2 autobusi katrs 2-3 jos maršutos. Bērniem pēc stundām tiek nodrošināta 1) drošība, jo visi tiek nodarbināti, pieskaīti, lidz atgriežas mājās. Lauku apvidū arī lielķā daļa vecāku dodas uz darbu pietiekoši tālu un atgriežas pietiekami vēlu.. Pilnīggs ignors! Visa Latvija nav Rīga!! Tā ir inkvizīcija laukos dzīvojošiem cilvēkiem!
sākumskolas skolotāja 04.11.2016. 20:25:39
Vai visi deputāti spēj iapildīt matemātikas uzdevumus sākumskolā? Šaubos- stipri! Kur tad vēl tālāk- piemēam, 6. kl. Bet par kompetencēm runāt tas neledz!
Skolnieciņš 02.11.2016. 06:24:35
Latvijas valdība drīz būs ļoti nedemokrātiska, ja jau atļaujas izdzīt cilvēku citādāku uzskatu dēļ. Kauns Latvijas valdībai! Kauns Latvijas Saeimai! Un tagad pakustiniet savu smadzeni un padomājiet, kāpēc latvieši nekad skaļi neprotestē (kā,piem., franči!) ???? Stukaču laiks ir sācies! Priecīgus STUKAČUS un laimīgus SOĢUS!!!! Iespējams, Helovīnos dažiem jeb lielākai daļai deputātu čuras sakāpa smadzenē! Pirms balso atlaist pedagos, lai atlaiž sevi un savus draugus, radus no dažādiem dienestiem!!!! Kauns mūsu likumdošanai! Brīva valsts, brīva Latvija! Vārda brīvība!!!! #vārdabrīvība @Saeima
Tiritonam. Es ceru ka tā ir. Taču skolēniem vajadzētu zināt arī ne tikai oficiālos viedokļus. Viņiem būtu jāzin ka ir vēl citi, un tiem jābūt pieejamiem. Un būtu labi ja skolotājs spētu parādīt kur tos meklēt... Nesodīti parādīt... jo tālu ne visiem skolēniem ir kāds radinieks kas to spētu. Sabiedrībai, pa lielam viss ir vienalga... ka tik desa veikalā un ikdienišķā filmiņa televizorā...
Skolēni diez ko neciena skolotājus bez viedokļa, vai nekritiskus valdības slavinātājus. Nu tas tā, piebildei.....
Neērtas patiesības ir arī pavisam nesenā pagātnē. Piemērus var meklēt M. Ziemiņa grāmatā "Trešā atmoda". Man pašam gan ir tikai fragmenti (PDF) Visu grāmatu man nav izdevies dabūt. Jā, un ir jau vēl čupām interesantu... uz faktiem balstītu patiesību... kuras nav pieņemts gaismā celt... jo tie kas par tām runā... apstājas savā karjērā... ir arī atpakaļ nosviestie... no partijām izslēgtie... utt utjp...
Kapēc 37. gads? 41. ir ari 49. gads.
37.gads?
Krievijas imperiālisma sludinātājus... tos, protams vajag atlaists (un ne tikai), taču kā būs ar dažu neērtu patiesību pastāstīšanu skolniekiem? Vai arī tos skolotājus laidīs vaļā?
Rīdziniece 01.11.2016. 09:47:20
Ar vienu roku dod, ar otru - ņem. Tas, ka grozījumi Izglītības likumā arī paredz pedagoga profesionālās darbības kvalitātes pakāpju skaitu samazināt līdz trim, ir tikai loģiski un beidzot sagaidīts, bet par iespēju atlaist "nelojālus" - hmmm... pārāk plašs jēdziens laikam, lai varētu tam piekrist.
Kopumā atbalsts konceptuāli panākts, bet bu 55 pret 32 - neteiktu, ka tas ir izteikts atbalts.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.