Lietotājvārds
Parole
kur mūsu bezmaksas āboli jvģ,mums šeit ir tikai tādi kuri ir jāpērk par 15 centiem!!!!!!!!
Jautāju tāpēc, ka.... Jēkabpils Valsts ģimnāzijā par ābolu jāmaksā 15 centi!!!! Tā lūk!!!
Kurās skolās sāksies? Rīgā vai visā LV???
Paņemiet telefonu --> piezvaniet savas skolas vadībai ---> sasveicinieties un stādieties priekšā ---> pajautājiet, ar kādām Z/S skolai noslēgts līgums par augļu un dārzeņu piegādi programmai, kāds ir sortiments ----> pajautājiet, kāpēc nav tas vai šis, bet ir šis un tas. Ierosiniet nākamgad slēgt līgumu ar Z/S .................., kuras piedāvājumā ir arī dzērvenes ------> pieklājīgi atvadieties no direktora un nolieciet klausuli. Tik vienkārši tas ir. Vienkāršāk kā plūznīties pa interneta komentāriem.
Tāpēc---> 06.11.2016. 20:24:51
Kurā vietā es esmu teikusi,ka kādā skolā skolotāji aprij kādam kaut ko??? Es tikai runāju par dzērvenēm, ka nevajag rakstīt to, kas nav!!! Bet, ja kļūdos, tad gribētu uzzināt, kurās tad skolās dod dzērvenes?!?!?!
Džīzas...... programmā ir jāpiedāvā Latvijā audzētie augļi un dārzeņi. Ko audzē tā saimniecība, ar ko skola/pašvaldība slēdz līgumu, tas konkrēti ir katrā līgumā atrunāts. Noskaidrojiet, ar kuru saimniecību jūsu skolai ir līgums, kas līgumā rakstīts. Un sūdzieties tad, ja līguma noteikumi netiek ievēroti. Mūsu skolai konkrēti ir līgums tikai par āboliem. Un nekas, ēd labprāt bērni.
---> Tāpēc..... 04.11.2016. 21:38:40
Jūs vispirms varbūt pasakiet, kurās tad skolās ļaunie skolotāji aprijuši skolenu ābolus un izdzēruši skolēniem domāto pienu?
NEVAJAG rakstīt, ka programmā ir arī dzērvenes, ja NEKAD tās nav dotas!!!!!!! P.s. ja nu tomēr kādā skolā kaut reizi ir dotas dzērvenes, tad ,lūdzu, pasakiet, kurā...... interesanti taču!!!
Ne visas zemn. saimniecības audzē arī bumbierus un dzērvenes. Ābolus, burkānus - gandrīz visas. Tāpēc arī āboli un burkāni ir vispopulārākie šajā programmā. Un būsim nu godīgi, diez vai SV. MANS BĒRNS grauztu kāpostu lapas, kāļus vai rāceņus, lai cik veselīgi tie nebūtu.
Varbūt jums vēl aliņus arī izsniegt? :D:D:D
Ļoti pareizs lēmums!!!
Vidusskolēniem labāk cīgas! Ābolus varu pats sameklēt!
>Adai 01.11.2016. 17:52 02.11.2016. 13:17:31
Alternatīva bezmaksas pienam - bezmaksas ūdens.Interesanti - tie, kas vienkārši nedzer pienu, jo negaršo, arī pieprasa alternatīvu, jo viņa vecāki maksā nodokļus?
Visiem nīgrajiem 02.11.2016. 12:24:06
Nudien nesaprotu - no kurienes TĀDS badīgums, skaudība, žultainums?! Jā, jā, visas učenes un visas virtuves darbinieces zog bērniem domātos ābolus un bumbierus, skolēni (mežoņi!) tos svaida pa miskastēm un rīko kaut kādas mistiskas "dārzeņu kaujas"... tad atkal kādam liekas, ka visi augļi pa ceļa malām salasīti... Jo vairāk par velti kādam kaut kas tiek dots, jo lielāka bļaušana un neapmierinātība. Interesanti, kā jūtas tie zemnieki, kas iesaistījušies programmā un izaudzējuši to ābolu vai burkānu.
Plūmes nav transportējamas, sašķīst, ātri bojājas, zaļas (negatavas) arī bērniem nedosi. Bet mandarīni neaug Latvijā, šīs programmas ietvaros izsniedz tikai vietējos augļus un dārzeņus.
beidzot apkopējām būs īsts darba cēliens, varēs vākt pa gaiteņiem izsvaidītos burkānus, aizkostos ābolus . Sen jau pierādījies, ka par velti dotam nav vērtības. Lielākā daļa augļu ir izmesta mesenē, pat neatvērtas paciņas mētājās. Attieksme drausmīga.
Dažiem komnetētājiem 02.11.2016. 09:06:02
ak, nakabaga vidusskolēni! :D Praktiski lieli cilvēki un paši zina, kas jāēd. Trešklasnieciņam tomēr vairāk vajag, nevar zināt, ar ko mājās baro.
rakstītais ir tāds - kaut kas teica, kaut ko dzirdēju līmenī Zemnieki piegādā ābolus un viņiem ir jāiziet sertifikācija. Varbūt Rīgā ir tikai zagļi un krāpnieki, dod visiem skolēniem kaut ko mazu, negaršīgu utt. Mūsu skolā vakar atveda brīnišķīgus sarkanus ābolus, laikam jau arī tos Auksis šķirnes un bumbierus. Dzirdēts, ka no Tukuma puses.
Jā, lielie prieki sākušies - metieni uz precizitāti ....... ar burkāniem!
Skolnieciņš 02.11.2016. 06:04:31
Manā skolā dod 200ml piena "Rāsēns" (jocīgs teļa piens, jo telim ir viens tesmenis!), nedēļā dod 5 pakas, kaut gan jādod sešas! Un dod tikai 1-9.kl.!!! Bezmaksas auglī dod pašus lētākos Maximas ābolus, it kā gar lauku ceļiem salasija! Dzērvenes nekad nedeva! Skopuļi un rīkļu rāvēji, tā točna nav labdarība, kāds/kāda sev makā naudu sabāž... Taisa maksimāli lēti un tas nav no sirds.... Kamērm mēs būsim skopi, tikmēr laimes latvijā nebūs... Labdarība ir tikai feiks vai arī visas sabiedrības feiks....
nu izkontrolēt var pavisam vienkārši; pajautājot bērnam, ko un cik trīs reizes nedēļā ēdis no Skolas augļa :)
Atkal aizmirsa 01.11.2016. 22:43:35
Žēl tikai, ka VIDUSSKOLĒNI tiek tā apbižoti, un ka tajās pašās skolās, starp tiem pašiem 1-9klasniekiem atrodoties, tomēr nevar atļauties arī kādu dārzenīti un auglīti dabūt.
Ko neēdīšu-aizkodīšu !Piekrītu Annikai!
Vai tiešām būs viss tas, kas šai rakstā uzrakstīts??? Daudzus gadus skolās ir šādas augļu-dārzeņu programmas, bet kaut kā , izņemot ābolus un burkānus, nekas cits nav dots!!! Intereses pēc, katru dienu apvaicāšos savam skolniekam, ko piedāvāja!!!
Tas gan ir labi,tomer man liekas vel varetu pievienot kaut ko(piemeram mandarinus,plumes)
...kļūda....vidusskolēns ...
Augļu programma! Super! Vai vidusskolēnu nav skolēns???
Tas ir ļoti pareizi, bērniem vajag vitamīnus
Kāda alternatīva bērniem,kuri nedrīkst pienu dzert? Ko mans bērns dabūs tā vietā? Es arī maksāju nodokļus.
Mūsu skolā šodien bija pirmie "programmas" āboli. Skaisti sarkani, garšīgi('Auksis'). Bērni ēda labprāt. Ko vienmēr var ņerkstēt - tas nav labi, šis nav eko, tur nav bio, MANS BĒRNS to un šo neēd, kāpēc āboli, nevis bumbieri; kāpēc bumbieri, nevis dzērvenes; kāpēc dzērvenes, nevis burkāni.... pliku rutku visiem izsniegt, tad būs labi.
Piedodiet...kluuda tekstaa-))) bija domaats-nevararam sapnjot par ko citu
Juus ko, kuras ir taas skolas, kur dod dzeervenes? Vienaa no Riigas paardaugavas skolaam ir tkai mazinji aboliishi, vai ari liela izmera burkaani un sagriezti.Peedeejos gadus neko citu neesam redzeejushi. Par taadaam ekstraam, kaa dzeervenes, nemaz netu aadim...:-)))) Tur tiek klaat tikai izredzeetaas skolas.
Programma domāta tieši rudens un ziemas mēnešiem. Augļi un dārzeņi jāiepērk Latvijas zemnieku saimniecībās(ne tālāk kā 300 km no skolas transportēšana). Ja bērns kaut ko no piedāvātā neēd- nu lūdzu, atdod klasesbiedram, kam garšo. Bet mums jau kā - man pienākas, es paņemšu , neēdīšu un izmetīšu miskastē.
helo latvia may neim is dzoooooooooooon sina
Nu mans pirmklasnieks šodien no skolas man uz darbu pazvanīja un priecīgs pastāstīja, ka devuši burkānus. Tāpēc man prieks, ka viņiem dos arī dārzeņus, ne tikai augļus. Bumbieri droši vien būs importētie. Vienīgi bažas par dzērvenēm, ka neēdīs.
Tas viss ir jauki! Mani gan vairāk interesē tieši no kurienes tie augļi un dārzeņi nonāks pie mana bērna? Vai tie nebūs ceļmalās augošo ābeļu āboli un vai saimniecības, no kurām tiks ņemti augļi un dārzeņi, ir eko piekritēji? Ja tajās tiek izmantoti dažādi izsmidzināmi kaitēkļu apkarotāji, tad, lai labāk mans bērns paliek bez tā augļa vai dārzeņa. Piebildīšu, ka arī ikdienā mēs ēdam veselīgi, ļoti izvertējam pārtikas veikalu piedāvājumu un arī dārzeņus un augļus ēdam vietējos - no pašu mazdārziņa. Neesmu pret to, ka bērniem tiek piedāvāta šāda veselīgu uzkodu programma, bet ļoti gribas, lai nav kā visbiežāk pie mums gadās - kāds kādu atbalsta, jo kādam tas ir izdevīgi, jo šoreiz cietēji, tad būs bērni.
vai tiešām > mammai 01.11.2016. 12:30:15
Nu, protams, izsalkušie, ļaunie skolotāji un mūžam badīgie virtuves darbinieki, kas to vien prāto, kā nočiept bērniem paredzētos burkānus un ābolīšus (jāsaka, parasti gan visai pieticīga paskata)! Un tās briesmīgās dārzeņu kaujas, kad visi labumi tiek "izšķaidīti" pa zemi! Nepateiksiet, kurā skolā jūsu bērns mācās? Mūsu skolā (Rīgā) gan bērni labprāt grauž burkānus un, ja nu kādam ābols nešķiet pievilcīgs, tad tas tiek piedāvāts klasesbiedram. Tā cilvēcīgi un pašsaprotami.
Bezjēdzīga nodokļu maksātāju naudas izšķiešana. Neviens nevar izkontrolēt, cik augļu nonāk pie skolēniem, cik pie skolas un virtuves darbiniekiem, cik pa ceļam vienkārši "pazūd". Nevienam nav noslēpums, ka izlepušie skolēni 80% augļu vienkārši iznieko, nevis apēd (izmētā, izšķaida, sarīko dārzeņu kaujas utt.).
Augļi un dārzeņi - baigi forši. Bet piens?!? Sen jau ir pierādīts, ka piens veselības dēļ ir jādzet tikai zīdaiņiem - mātes piens. Pēc tam, pieaugušākam cilvēkam piens nodara tikai kaitējumu. Ne velti tik daudziem ir laktozes nepanesamība.
Edmunds @Inga 01.11.2016. 09:42:57
Jāprot būt pateicīgiem par to, kas ir. :) Tas ir tikai papildu bonuss, papildu vitamīni. Tāpat jau pusdienas arī ir par brīvu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.