Lietotājvārds
Parole
Никакого образования Латвии не надо - государству на образование наплевать: и на детей и на учителей. Дети чиновников и депутатов поголовно уже учатся за границей и плевать этим чиновником на образование в Латвии. Сейчас нас ругают российской угрозой - все деньги на закупку старого военного хлама. Чиновникам нужны откаты - на что детей за границей учить Да и жить они привыкли на широкую ногу. В булочную не пойдут питаться. А медицина и образование, пенсии, пособия на детей - НЕ НАДО. Поэтому снова начинается оптимизация больниц и школ, чтобы деньги высвободить на закупку военного хлама. Будущее Латвии - военный полигон для НАТО и НАТО оставит здесь ровно столько людей, сколько нужно для его обслуживания. В случае войны - от Латвии останется только ядерная пыль. Неужели Вы уважаемые учителя до сих пор этого не поняли. Только один вопрос - зачем Латвия России ? Зачем России эта нищая страна, в которой нет никакого производства, разорившееся сельское хозяйство и нищее население ? В Латвии есть залежи нефти или газа или золота ? Ничего нет. Россия построила уже свои порты на Балтике, построила свои нефтепроводы и газопроводы в обход Латвии и больше она ей не нужна. Пускай ВАС НАТО кормит.
Skolnieciņš 02.11.2016. 06:35:04
Skolotājiem ir jāpriecājas, ka tie nestrādā SIMTS LATNIEKOS! 100 vai 80LS neto par 8h darbadienu! Jautra cilvēktiesību ignorēšana! Nodokļus no tās naudas nemaksā, stāžā nostrādātie mēneši neskaitās! Par ši to Saeimu (tā gada!) aizvest uz mežu un atstāt tos 30 grādu salā, lai saprot kā ir tam cilvēkam, kas ceļmalu krūmus izcērt!!!! Dzīve ir jautra un skarba... Žēl, ka nevaru atriebt daudz ko... Iedarbināt karmu un palielināt tās jaudu līdz n-pakāpei, n>√666!!!
Un par maskarādi, kas saucas arodbiedrība vēlos piebilst, ka viņu vienīgajam organizācijas cienīgam sauklim vajadzētu būt - CIK MAKSĀ, TIK STRĀDĀ! Un bez kādām liekulīgām asarām par misijām. Skolotājs arī ir cilvēks, tikai ar dzelzs nerviem, ja jau spējis tik ilgi izturēt darbu skolā. Pašlaik man arodbiedrība vairāk atgādina tos PSRS cīnītāju SARGUS, kas Otrā pasaules kara laikā stāvēja savējo pēdējā līnijā un bēgošos atkritējus vienkārši novāca.
Neuztraucieties, cien. kolēģi augstskolās! Naudīņa jums būs! Daudz naudiņas!! Skolās jau līdz jaunajam gadam nebūs skolotāju, kam maksāt algas. Totāls izmisums un naids pret tiem tur Vaļņu ielas otrajā krastā. Tikai kuš! Lai Šadurskis un Kučinskis (laikam secību sajaucu?) nepadomā, ka mēs zinām to, ko viņi izliekas nezinām. Šajā trijotnē labi iederēsies arī Vanagas kundze.
Kad ti nesanāk tāpat, kā ar izglī'tības reformu - finansējumu saņem, bet tas vienkārši pazūd IZM melnajā caurumā. Rezultāts - apaļa nulle.
Kameru priekšā protesta laikā Kučinskis ar smīnu uzklausīja LSA pārstāvi - meiteni, kura izklāstīja studentu prasības. Nenotika ne saruna, nekā. Uzkausīja, pasmīnēja un teica, ka turpmāk Saeimā dienaskārtībā augstākā izglītība vairāk tiks ņemta vērā. Vai kaut kā līdzīgi. Bet tikpat tukši.
Piekrītu, ka pēdējo 20 gadu laikā, kopš bija pēdējās augstākās izglītības reforma, ir parādījušās citas kvalitātes prasības un cits zināšanu līmenis, ir jaunas tehnoloģijas un darba tirgus pieprasa speciālistus, kādu mūsu profesiju klasifikatorā agrāk nebija vispār. Bet vai papildu nauda tiešām to nodrošinās? Tas ir jautājums.
Ļoti ceru, ka vakardienas protests būs ko ietekmējis! Neviens laikam nebija gaidījis, ka to vispār varēs pamanīt. Bet bija, bija, studentu ir daudz un viņi nav tā kūtrākā sabiedrības daļa.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.