Lietotājvārds
Parole
slēgt. jūs neņem 'vērā. mazie burti priekš jums
šogad vēl skolotāja 13.02.2015. 10:05:48
Žēl, ka mūsu ministre ar savu komandu, ministru prezidente ar savējo, topošie skolotāji neiedomājās paēnot kādas skolas skolotājus - tā reāli no-līdz. Būtu viela pārdomām. Būtu šok-moment!Tinos prom no šī pesārņojuma.
Varnas Sķeptiķei 13.02.2015. 01:16:18
Pirmās klases bērnam jāiepazīst sava apkārtējā vide. Nu ja ekskursija ir ar saturu, tad var arī palaist. Viņš vai viņa tev pieļurinās pilnas ausis-es redzēju to un šito, bet ar to nevajaga aizrauties. Viņi ir bērni. Viņi atklāj sev pasauli, kuru mēs zinām, bet citreiz liekas-būtu labi dzīvot neziņā kā skolēniem. Dzīves patiesība ir ļoti skarba. Sentimentāli? Bet tāds jums Varnas ir. LV arī vienīgais ledlauzis(laikam lūžņos nav sagriezsts). Ziņās par to neteica pagaidām. Bērnus vajadzēja ielikt ledlauzī, kaut viņš mums ar dīzeli brauc. Kad aizsalst Baltijas jūra, tad prasām atomledlauzi no Krievijas. Mūsu valsts nejēdz saimniekot.
Varnas Sķeptiķei 13.02.2015. 00:33:11
Mazos nevajadzētu gan iesaistīt tajā ēnošanā. Viņa(ēnošana) pati par sevi sprasta ir. Kāpēc vēl mazuļus tur iesaistīt. Ir lietas kur var , bet robežām arī jābūt. Mazajiem vajaga ekskursiju. Es savējo uz ēnošanu laistu(tad kad viņam tas mazums bija) un mani kā tēvu piespiestu. Lai mācās mājās puiša darbus tajā dienā. Lampiņu iegriezt, gludekli sataisīt - tas nav 2-klasīgajam labi. Tā es jums atbildu
Man ir jautājums- vai pirmklasniekus ir jāiekļauj " ēnās'? Pats tik tikko vēl boksterē burtus, bet jau mamma kaut kur sūta! Un citi pamatskolas vai vidusskolas skolēni netiek- jo priekšā pirmklasnieks...
Mums skolā nemaz nepiedāvāja braukt kādu profesiju pārstāvi ēnot, bet mēs gribējām, pat skolotāji izvairījās no šī temata.
Var piedalīties?
....turklāt varbūt pats Rio skolēnus tā sabiedēja vai bija tik garlaicīgs, ka viņiem nekas cits neatlika kā spadīt telefonus. :D
Tie taču ir tikai bērni! Varbūt viņi ir pirmo reizi mūžā kādā īstā darba vietā! Tas ir jātulko kā kautrīgums, nevis neieinteresētība.
Es tikai nesaprotu tos, kuri it kā aizbrauc ēnot, nu tik būs "Day of my life", bet beigu beigās tikai stāv maliņā, skatās telefonā un nekā nedara - ne jautā, ne iesaistās. Kāda jēga? Tas ir diezgan apkaunojoši, taču nekad šādu "ēnotājus" neviens neaicinās pēc tam praksē, kur nu vēl darbā.
Lieliska diena :))) kurš nepiekrīt??
Tas ir no PSAIHO :) Šogad ļoti daudziem šī izklaides vietā ir topā.
Pieprasītāko vakanču TOP 8 iekļūst ārsts, stjuarts u.c. un... BIEDĒTĀJS ZOJA. :D Tā ir viena no TOP 8 skolēnu iekārotākajām profesijām šogad. Kas tas vispār ir??
Vai ir vispār kāds kurš Ēnu dienā ir vīlies?! :) Man piemēram bija superīga diena!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.