Lietotājvārds
Parole
Starp stulbiem komentāriem ir arī tiešām argumentēti un ar sakarīgiem priekšlikumiem. Ir uzdoti arī jautājumi, uz kuriem atbildot, ministram pašam daudz kas noskaidrotos. Bet vai viņš vai kāda lemt tiesīgā persona palasa šos komentārus? Apspriež sakarīgākos komentārus? Diezin vai... Viņi stāv tam pāri. Nenolaižas tik zemu, lai ieskatītos.. Nupat beidzās TV raidījums, kur tika runāts par visu ko izglītībā... Sarunas dalībnieki izteica savu domu, bet vairāk kā IZTEIKŠANOS neviens nebija plānojis. Neviens, kura domām varbūt būtu bijis jāmainās, to pat negrasījās darīt. It kā kāda nolemtība... Sak': "jūs runājiet runājiet, bet mums ir vara, un mēs darīsim!" Un pēc tam tiks teikts: "Paši ievēlējāt! Paši esat pelnījuši to, ko ievēlētie dara! " Es rakstīju arī pašam Šadurskim. Neliekas, ka ir lasījis... Kā lai ietekmē tos, kas iebarikādējušies savā pašapziņā, savā domubiedru cietoksnī, kam netiec klāt... Un galu galā ne jau viss ir apstrīdams. Tikai jāmeklē vistaisnīgākie risinājumi. Ar RPIVA un universitāti nav šāda taisnīga risinājuma. Jā, Policijas akadēmijas likvidēšana BIJA KļŪDA... Likvidēts un cauri. Vai tas toreiz vispār bija risinājums? Un ko tad gribēja izrisināt - lai policisti būtu bez atbilstošas izglītības? Tieši priekš viņiem vairs vispār nav vajadzīgās programmas... Un kas ir domāts šajā sakarā? līdzās tam, ka ir programmas, kas dublējas un kuras tad vajag atstāt vienas augstskolas rokās, ir arī programmas, kuras mums trūkst, kuras tad nu vajadzētu ieviest un izdomāt, kuras augstskolas rokās tās ielikt vai arī atjaunot kādreiz likvidēto...
Notiek reorganizācija vai likvidācija?Tā arī nevarēju saprasts.Tie ir divi dažādi jēdzieni un divi dažādi procesi.Var saprast studentu bažas,ja nav skaidrības par pašu procesu.
Un kur tad būs godīgums pret LU studentiem, ja RPIVU pievienojot tiem studentiem maksa nemainīsies ,tātad viņi mācīsies un dabūs to pašu LU dokumentu kā tur studējošie kuriem maksa ir augstāka. Tad lai ir godīgi un visiem vienādi jo būs jau vienā ,,laivā,,
Mainīsies mācību maksa, protams, uz augšu.
Ministrs melo. 31.01.2017. 09:01:05
Ja RPIVA pievienos LU un tur nebūs šāda programma akreditēta, neko Jūs nevarēsiet turpināt.
Asvaidzinam atmiņās - Policijas Akadēmija!!! To konsolidēja pie LU! Un.... kāds ir rezultāts??? Policijas priekšnieks mēdijos saka: "Iespējams policijas akadēmijas likvidācija bija kļūda!"
LU Imantā, Anniņmužas parkā, lielā vecā mājā ir pedagoģijas faklultāte jau no sen seniem padomijas aizlaikiem. Kad biju maziņa, braukāju garām un domāju kāda drūma māja, un kādi pelēki studenti turp plūst. Var būt arī es turp iešu... Nu ir 2017.gads un es ar lielu prieku plūstu kopā ar jauniešiem tur pat netālu uz skaistu, gaišu, krāsainu, pilnu ar studentiem ēku - RPIVA. Es sev jautāju, kāpēc es neaizgāju turp, kur bērnībā domāju - LU Pedagoģijas fakultāti!? Retoriska atbilde: tāpēc, ka LU savu slaveno fakultāti ir noripinājusi tur kur tā tagad ir, bet RPIVA ir uzripinājusi saulītē? Kas traucēja LU plaukt un zelt??? - vai tie, kuri tagad konsolidē???
Vai bezizejai 30.01.2017. 20:41:18
1991.gadā latvijā bija 131000 studējošo. 2016./2017. akadēmiskajā gadā kopumā Latvijā studēja tikai 83 tūkstoši. - hmm, 1991. gadā Latvijā bija maksas studiju vietas?
Deju un ritmikas skolotāji = RPIVA Horeogrāfi = JVLMA (Mūzikas akadēmijā) Mūzikas skolotājs = RPIVA Vispārējās izglītības mūzikas skolotājs = JVLMA Šīs nodaļas, cik dzirdēts, ir paredzēts pievienot nevis Universitātei, bet JVLMA. Vismaz šīm nodaļām zinu kādus pasniedzējus, kas strādā kā vienā, tā otrā augstskolā. Tiem būs iespēja ietaupīt uz ceļa izdevumiem.
saprast mēģinātājs 30.01.2017. 18:53:37
Vai RPIVA trūkst studējošo? Vai RPIVA programmas ir sliktākas kā universitātē? Tās programmas, kuras dublējas, vajag apvienot, bet pievienot tai augstskolai, kurai ir labāks līmenis un iespējas. Un kur tas ir - RPIVA vai universitātē? Kad dublēšanās programmu ziņā būs likvidēta, tad taču var pastāvēt gan RPIVA, gan universitāte! Un, ja RPIVA ir privāti organizēta, tad vai valstij ir tiesības ielauzties privātajā zonā? Ar mākslīgu vispār neakreditēšanu? Tad jau tas nav godīgi! Galvenais - lai nedublējas programmas. Pagaidām neesmu dzirdējusi, ka universitātē māca horeogrāfus. Tātad turpmāk mācīs... Un vai mūzikas akadēmijā ir jāmāca vienkāršus mūzikas skolotājus? Vai tad tur pašlaik tos māca? RPIVA bija savs lauciņš. Un, ja jau studentiem NEKAS NEMAINĪSIES, tad KĀPĒC IR JĀMAINA, t.i. JĀLIKVIDĒ RPIVA? Tātad iekārtotā māja paliek, tā tikai pāriet universitātes īpašumā, un tiek aizlidināti pa gaisu tie cilvēki, kas to visu iekārtojuši un organizējuši... Vai tā?
Bet LU jau zemāks statuss kā RPIVA, jo LU diploms ES nederīgs!
Vienīgais kas studentiem mainīsies, būs zīmogs izglītības dokumentā. Valdošajiem gan, kā noprotams, mainīsies "jumts"
interesant'akais ir tas,ka RPIVA ir pelno'sa augstskola ar uzkr'ajumu,bet LVU ir bankrota priek's'a,jo ir piln'ig'as auz'as ar jaun'a kampusa celtniec'ibas finans'em. Mui'zniekam b'us slaucama govs-RPIVA.. P'ar'ejais ir tikai miglas aizsegs.
vai bezizeja? 30.01.2017. 13:53:58
1991.gadā latvijā bija 131000 studējošo. 2016./2017. akadēmiskajā gadā kopumā Latvijā studēja tikai 83 tūkstoši. Lai kompensētu studējošo skaita kritumu, mācību iestādes ceļ mācību maksu. Tuvākos piecus gadus Latvijas augstākās mācību iestādes uz būtisku studentu skaita pieaugumu no pašu mājām īsti cerēt nevar. Pēc Centrālās statistikas pārvaldes datiem, Latvijā šobrīd dzīvo tikai 86 tūkstoši jaunieši vecuma grupā no 15-19 gadiem. Ārzemnieki arī nebrauc...
Ar augstskolām tāpat kā ar Latvijas skolām - ja kādai katastrofāli trūkst studentu, tad pievieno citu. Tagad TV stāsta par 300 studiju programmām un 300 skolām, kuras jākonsolidē. Gudrākie skolēni brauc studēt uz ārzemēm, "biezie" savus bērnu arī sūta uz ārzemēm. Studentu katastrofāli trūkst. Epopeja ar obligāto pedagoģisko izglītību bērnudārzniekiem u.c. beigusies, tāpat piespiedu-brīvprātīgie maģistri, kas bija noticējuši IZM solījumam maģistriem maksāt vairāk.
:)
Tie ir deju un ritmikas skolotāji, nevis horeogrāfi
Deju peddagogi?? Kāds sakars, tie taču ir horeogrāfi??
Es tā arī nesapratu, kur mācīsies deju pedagogi?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.