Lietotājvārds
Parole
Lielāka brīvība skolu vadībām, varēs atļauties izgudrot visu ko un prasīt no skolotājiem un ar pārmetumiem un aizrādījumiem terorizēt skolotājus, būs plašas iespējas izvērst mobingu un bosingu. Tas vajadzīgs, lai kāds pieredzējis skolotājs neatļaujas vadībai uzdot liekus jautājumus un aizrādījumus par vadības bezatbildību un nekonsekvento rīcību.Darba darītāji ir jānoliek pie vietas,līdzekļus atradīsim-lai nedomā čiepstēt.Visticamāk, ka atkal "ļaus" nerakstīt kādu vajadzīgu dokumentu (piem., līdzīgi kā tematisko plānu), bet pārējos paprasīs no administrācijas, lai pierādītu, ka skolotājs vada konsultācijas, sarunājas ar vecākiem, zvana tiem, veic audzināšanas darbu, analizē pārbaudes darbu rezultātus, salīdzina sasniegumus, darbojas skolas metodiskā komisija, kas kārto milzīgu mapi ar liecībām par aktīvu darbu stundās, ārpus stundām, pašizglītībā u.t.t....Tādējādi vienas skolas administrācija pati spēj izdomāt sazin cik atskaites un papīrus, ko mapītēs uzrādīt akreditācijas komisijai vai kādam strīdus gadījumā...
Arī baroniem savulaik bija VAGARI, kas izdzina īstos darba darītājus. Esam atgriezušies pie šī modeļa. Patvaļas skolās kļūs vēl lielākas. Vagaru samaksa un privilēģijas arī.
20 stundas ir kontaktstundas ar mācību priekšmetā,bet,kur ir pasākumi,darbu labošana, gatavošanās stundām,plānu rakstīšanas ,vecāku sapulces,individuālais darbs un to plānošana,analīžu rakstīšana,olimpiāžu un konkursu gatavošana,rezultātu apkopošanas un analīzes, metodisko materālu sagatavošana u.t.t. Par to,ka sabiedrībai gan vajadzētu zināt,ka par audzināānas darbu maksā grašus ,ka tai pašā laikā visu sabiedrības domāšana atduras pret izglītības iestādi 95 procenti.masu mēdīji vienmēr izmanto tecienu"kur skola skatījās! "
It īpaši man patika šie vārdi: " Ja izrādīsies, ka jaunais modelis ir ļoti labs un tas apliecina skolotāju veikto darbu, skolotāji būs beidzot pielīdzināti visiem pārējiem darba darītājiem, turklāt sabiedrībā neveidosies viedoklis, ka skolotāji par 20 darba stundām saņem tādu pašu algu, ko citi par 40 stundām, tad tas būs tā vērts," sacīja A. Dementjevs" Apliecināt skolotāju veikto darbu var skolotāju vīri un bērni, kuri katru dienu redz, cik daudz laikā pēc darba viņu sievas un mammas velta darbam : darbu labošana, gatavošanās stundām un klases audzin. darbs prasa daudz vairāk laika nekā par to maksā, darbs e-vidē netiek apmaksats un vēl..... .Ar skolotāja darbu kā ar aisbergu:sabierdrībai redzama tikai tā māzākā daļa (tās "20 stundas"):) Diemžēl ne tikai redzama, bet arī apmaksāta daļēji. Man patīk mans darbs, bet saviem bērniem es tādu negribētu, tiesa gan, viņi arī paši negrib, redzot, cik mamma daudz strādā un kādu algu saņem par savu skolotāja darbu. Un kas tie "visi pārējie darba darītāji" Ierēdņi?Strādnieki? Deputāti? Vjaai...? Visi tie, kuri kā skolotāji mācījās augstkolā 5 gadus un tagad saņem mazāk nekā "citi par 40 stundām"?
Kaut kas beidzot sāk iekustēties.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.