Lietotājvārds
Parole
Kāpēc gan viņi nevar samierināties, ka šeit nav vēlami.
Krieviem vienmēr ir dubulti standarti. Vienīgā taisnība ir viņiem. Nu gluži kā vācu fašistiem.
Latvijas vienīga bagatība ir VALODA!!! 09.02.2014. 16:30:26
Protams, mīļie LATVIEŠI! Tikai Jūs esat šajā valstī noteicošie, tikai jūsu viedoklis ir vissvarīgākais, tikai jūms ir tiesības lēmt kādā valodā ir jāruna krieviem! A mūms krieviem, vien atliek, ka strādāt, šī "lojales" valsts labā, maksāt nodokļus un visu laiku uzklausīt, cik nabaga latviešiem grūti dzīvot blakus "Tādiem stulbiem krieviem". 38% iedzīvotaju nav visa Latvija, bet tā ir ļoti liela dāļa, ko neieverot un nerēķināties ar kūru nesanāks! Ta ka, ja kādam "lojalam latvietim" nepatīk ka blakus viņam mācās un dzīvo krievu tauta, tad lai nošaujas!!!!
To OMA un Lilly 09.02.2014. 16:14:17
Pirms kādu macīt ka jāmīl savu zemi, jāiemācas to pašiem darīt. Visi tie, kas nespēj ar reāliem darbiem neko panākt, var tikai sedēt šeit un izpaust savu neadekvāto viedokli. Jūs neko nezināt ne par Krieviju, ne par to vēsturi. Jūs pat savu vēsturi zināt tikai no politiķu viedokļa. Pati Latvija nekād nav spējusi un arī nespēs, it sevišķi tagad, dzīvot bēz ārpusējas palīdzības. Tagadēja Latvijas situācija ir nevis "Krievijas čekas", bet Eiropas OKUPACIJA. UN ja jūs šo faktu noliedzat, tad dzīvojiet talāk savās iluzijās. A par krieviem nevajag pārdzīvot, šai tautai pietiks gan prāta, gan drosmes dzīvot tā, ka viņa paši vēlēsies.
viens krievs te skaidrā krievu valodā savu lojalitāti norādija... Tikai vai pats saprot, ka visa Krievija, izņemot pāris lielpilsētas ir viena apaļa Sibīrija un par cilvēkiem tur nedomā nemaz. Un tu vari būt laimīgs, ka dzīvo Latvijā, jo ar akmeņiem neviens pakaļ nemet. Un prasām tikai nedaudz, cieni zemi, kurā tu esi uzaudzis, jo arī vispacietīgākajam mērs var būt pilns...
Nesaprotu, vai tiešām krieviem ir tik "smagas" galvas, ka nevar apgūt latviešu valodu.?! Citas tautības gan nesūdzas par smadzeņu trūkumu!
адекватный человек 06.02.2014. 23:56:34
Очень толерантно, господа европейцы, вы высказываетесь в комментариях, где никто не может дать вам по шее. Жаль, вас всех в Сибирь не сослали, страна бы не пропала...
......Krievijā arī ir mazaktautības skolas un krievu skolēni jāmāca tataru valodu un tā ir visur...... Publiskajās skolās Krievijā (95 vai 98% gadījumos, neatceros precīzi) vienīgā apmācību valoda ir krievu. Un pilnīgi pareizi. Citādi nemaz nedrīkst būt. Neviens tur neuzdrošināsies uzplīties ar tatāru valodu, kura papildu krievu valodai tiek izmantota, iespējams, kādā nelielā privātskolā. Vēl jo vairāk, neviens tur nepieļaus, piemēram, darba vietā komunicēt kādā citā valodā, pat ne pagaidu uzturēšanās atļaujas īpašniekiem. Nevajag te uzspiest dubultus standartus.
Tiešām nesaportu tos cilvēkus, kas kaut ko tādu pieprasa. Kā jau kāds zemāk minēja - Ja tu dzivo kādā valsti, tev ir jāzin valsts valoda...
Krievijā arī ir mazaktautības skolas un krievu skolēni jāmāca tataru valodu un tā ir visur. Ja, PSRS bija slikta, jo atļauja latviesiem mācīties latviešu valodā.
Interesanti kur musu Daugavpili var atrast karsus???
Krievijā dzīvojošiem ir jāpielāgojas, jāmācās valoda, jāsūta bērni krievu skolās, neatkarīgi no tā, vai etniskās saknes meklējamas Ķīnā vai Turkmenistānā. Tieši tāpat arī šeit. Nevar prasīt vienu pieeju tur un pavisam citu šeit.
un kurš tev liedz iet kursos bezmaksas???
Es gribetu macities krievu valodu ,jo es nesaprotu so Latviesu valodu vispaar
un viņi priekš tām skolām pieražos bērnus nu galīgi galvu durvīs saspieduši
Tas nav murgs,bet Putina čekas smalki un augstā līmenī izstrādāta neatlaidīgi lienošā 21.gsimta Latvijas OKUPĀCIJA. Tikai nesauksim to par "maigo varu".,jo staļinisma vectētiņš slepkava Ļeņins v;ēl arvien ir Krievijas simbols Maskavas centrā.
Mīksta mums, latviešiem, sirds, mīksta. Sen jau vajadzēja likvidēt lielāko daļu krievu skolu. Ir jāciena zeme, kurā dzīvo un jārunā brīvi valodā, kas ir valsts valoda. Kā tu runā mājās, tā ir katra paša lieta!
Ja gribi dzīvot Latvijā, tad iemācies runāt latviski. Ja šito murgu pieņems , tad patiešām te vairs dar;īt nav ko.!!!
Nāks rudetiņis, būs vēlēšanas, būs jauna valdība...
Skolotāja22 06.02.2014. 10:00:37
Vai šo ārprātu kāds apturēs!!! Vienkāršāk Latviju pievienot Krievijai, jo ir taču tik daudz argumentu! Attopieties! Lūdzu atjaunojiet mazās latviešu skoliņas (1.-4.kl.) un jau viena daļa latviešu bērnu atgriezīsies. Bieži mazbērni dzīvo kopā ar omēm, kamēr jaunie strādā.
Laukos tika likvidētas arī latviešu skolas. Vai tad tās kāds atvērs par jaunu? Kādā sakarā var pieprasīt latviešu skolās obligātu krievu valodu, ja paši nespēj Latvijā apgūt valsts valodu. Kaut kāds murgs!
Vajag ,vajag ieviest - tad vēl vairāk latviešu ģimenes aizbrauks prom. Tad varēsiet droši likvidēt visas latviešu skolas. Skat, - ietaupīsiet!!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.