Lietotājvārds
Parole
paldies E-klasei 26.09.2013. 13:43:39
Paldies!!! E-klasei par iespēju tikt pie mājas darbiem arī tiem, kas ilgstoši slimo vai brauc uz sacensībām un treniņnometnēm! Ja skolotājas nenoslinko un E-klase žurnālā pievieno mājasdarbu, OK. Ja E-klase tikai atzīmēm un kavējumiem, tas ir stulbi.
Un beidzam sev kaisīt pelnus uz galvas. Mēs esma labi šajā ziņā. Un nekādi nevar sparast, kur LV var atrast skolu bez i- neta. Kas tās par muļķībām?
Lūk arī iespēja Latvijas skolotājiem - rakstīt projektus un braukt uz Grieķiju apmācīt turienes skolotājus darbā ar IT tehnoloģijām. Tieši tā pat kā to pirms 15 gadiem darīja Dānijas, Zviedrijas uc. skolotāji pie mums.
vienkārši skolotāja 26.09.2013. 09:09:45
Talsu Valsts ģimnāzijas direktors Guntars Sebris "Izglītībā un Kultūrā"pauda viedokli, ka šobrīd vislabākā skolas darbu mape (angl. – portfolio) ir skolas mājaslapa, kur visi labi jūtas, kā arī operatīvi un vispusīgi saņem informāciju. Ko līdz neskaitāmie datori klasēs un kabinetos, vairākas interaktīvās tāfeles u.c. jaunākās un modernākās tehnoloģijas skolā, ja skolas datoriķis (informātikas skolotājs, vietnieks informātikā vai dažreiz arī skolas direktors) un metodiskā darba organizatore skolā (vietniece, metodiķe) ir "vēži" no Krilova fabulas? Visu tikai drukātā veidā un vairākos eksemplāros! Ja nu uz skolu atnāk pārbaudītāji, kur būs papīrs, ko parādīt? Zivs pūst no galvas... Un kas par to, ja Universitātes 1. kursa studenti apgalvo, ka viņiem vieglāk visu saprast e-vidē. Mēs turpināsim 70-to gadu stilā

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.